Novinky

#test_mana

snehulienka0905
12. júl 2019 Čítané 49x
Čítaj celý článok
matka1984
5. jún 2019 Čítané 245x
Čítaj celý článok
lejlicka
2. jún 2019 Čítané 84x
Čítaj celý článok
simonecka145
2. jún 2019 Čítané 136x
Čítaj celý článok
beatris0777
2. jún 2019 Čítané 95x
Čítaj celý článok
eddrienna
2. jún 2019 Čítané 92x
Čítaj celý článok
silvia31
1. jún 2019 Čítané 39x
Čítaj celý článok
stastnamamulka
1. jún 2019 Čítané 44x
Čítaj celý článok
abriela
28. máj 2019 Čítané 199x
Čítaj celý článok
matka1984
26. máj 2019
Tak dala som druhú šancu tejto ružovej Mane pri umývaní auta :muscle::red_car: :muscle:
Už som si možno privykla na chuť, lebo sa mi zdala trochu lepšia. :thinking::wink: Aj som ju celú vypila. Aj zasýtila. :muscle:
Viac v recenzii už tento týždeň.
#test_mana
Zobraz celú správu
matka1984
26. máj 2019
Asi je jasné, čo som si dnes dala na obed :thinking::wink: krásnu nedeľu všetkým :heart::heart::heart::heart:
Posledný testovací deň s Manou :electric_plug::muscle: :electric_plug::muscle: jej čas príde pri upratovaní :red_car:
#test_mana
Zobraz celú správu
matka1984
Správa bola zmenená 25. máj 2019
Ešte upratujem a idem upiecť koláčik.:pancakes::cake: Deťom a manželovi fazuľová polievka na obed.. A kým ugrilujeme mäsko, teda druhý chod, ja som dala ďalšiu šancu tejto čokoládovej Mane, dochutenej kakaom a kokosom. :electric_plug::muscle:. Takto sa to celkom dá :thinking::wink:. Na :coffee: som dnes aj zabudla. Dám si až ku koláčiku na vonku :beach::island:

#test_mana
Zobraz celú správu
matka1984
25. máj 2019
Víkendové raňajky väčšinou trávime spoločne :heart::heart::heart::heart:
Zajtra sa moje testovanie končí, tak som sebe naservírovala na raňajky práškovú Manu - neutrálnu chuť, ktorú som samozrejme musela dochutiť čučoriedkami a zajedala som ovocím. Nasýtená som :muscle:, ale neviem si zvyknúť na tú chuť a o pôžitku z jedla ani nehovorím :zipper_mouth:. Idem upratovať, zužitkovať energiu :electric_plug::wink::muscle:
#test_mana
Zobraz celú správu
stastnamamulka
Správa bola zmenená 24. máj 2019
Po rozpakoch z tekutej verzie som skúsila dať šancu práškovej,kedže veľa recenzií ju ospevovalo ako chutnejšiu a lepšiu :thinking::person_shrugging::female_sign:
Nebola :nauseated_face:
Vyskúšala som príchuť Dream,ktorá mi ako jediná chutila iba v tekutej (hotovej) vychladenej verzii :see_no_evil:
#test_mana
Zobraz celú správu
matka1984
23. máj 2019
Pre mňa je využitie many jasné :muscle::person_lifting_weights:️‍:female_sign:️... Takto pred tréningom padne určite vhod. Nie je mi ťažko, mám dostatok energie a ľahko sa mi cvičí.
Ale všeobecne je jedlo pre mňa PÔŽITKOM, kombináciou chutí a farieb, čo mi pri Mane chýba. Neviem ju zjesť a pochutnať si ZÁROVEŇ, bez pridania "niečoho", v tomto prípade :banana:
Viac v recenzii. :wink:
#test_mana
Zobraz celú správu
silvia31
23. máj 2019
#test_mana tak teda nevzdávam sa, chutnala som ďalej aj so zvyškom famílie :grinning: chlapovi aj synovi chutil aj ten žltý nápoj Sunlight, mne nie.. Tento čokoládový zase chutil mne a vypila som ho bez problémov po cvičení :thumbsup: červený /ružový mi nechutil, ale im áno.. Ja som ale čokoládová vo všetkom, to je moja:heart:️ príchuť ..
Takže čo človek, to iný názor a chuť.. :v:
Zobraz celú správu
stastnamamulka
23. máj 2019
Čo čert nechcel,testovanie vyšlo akurát na môj lážo plážo krátky pracovný týždeň :beach: Naozaj VÝNIMOČNE bez stresu a behačiek,ktoré pozná hádam každá pracujúca mama :relaxed:
Po ochutnaní príchuti Love a Sunlight som mala na začiatku zmiešané pocity.CHUŤ je podobná zahustenému rastlinnému mlieku,príchuť nesklame,no ani neohúri.Ocenila som,že nápoj nie je presladený a hlavne NAOZAJ zasýti (na 3-4hod ).Na môj vkus je však hustejší ako mám rada,preto som ho nakoniec zapila vodou :droplet:
Myslím,že ten prvotný cieľ nápoja-zasýtiť je :ok_hand:.Viem si ho predstaviť ako doplnok stravy pre ľudí,ktorý pracujú 12/24hod napr.hasiči v službe,šoférov,ktorí jazdia dlhé linky a trasy alebo pre nás,ktorí,keď sme hladní tak sme hnusní na celý svet :joy::see_no_evil:
#kedsihladnyniesitoty
#test_mana
Zobraz celú správu
silvia31
Správa bola zmenená 22. máj 2019
Asi ste to tu už zaregistrovali, myslím podobné fotky :grin: avšak musím si aj ja splniť svoju povinnosť, keďže ma vybrali na testovanie produktov Mana #test_mana
Dnešok som rozbehaná - od 6tej rána na nohách, za volantom, v práci a po rôznych úradoch, tak som si vzala so sebou tento nápoj Sunlight :sunny:️ a jablko a čučoriedky na dopoludnie, plus must have rána - káva :grin:
V balíku nebol žiaden list, žiadne info ako dávkovať a koľko toho skonzumovať, jedine informácie sú na obaloch :thinking::thumbsdown: čakala som nejaký popis k tomu od spoločnosti. Ok, neva..
Ráno v aute, keď som vysadila syna, som mala chvíľu a tak som ochutnala. Vôňa nepríjemná, taká umelá, chuť - nechuť.. Kto je citlivý na chute, toto isto nevypije. Áno, dva glgy Vás zasýtia, ale viac ako dva glgy naraz ani nedám.. Ochutnala to kolegyňa, tiež ju to neoslovilo.. Chlap povedal: "Čo si čakala, to ti nemá chutiť, to ťa má zasýtiť, aby si nejedla blbosti." Ochutnal aj synator, vraj mu to chutilo (ou, tak už mu neverím, že dobre varím) :sweat_smile:
Zhodnotenie, moje chuťové bunky si na svoje neprišli, ani tie čuchové, nedopitá ostala polovička tohto balenia.. Obed som si dala normálny a uvidím, čo bude ďalej z toho množstva chutí, ktoré mám doma :wink:
Zobraz celú správu
matka1984
Správa bola zmenená 22. máj 2019
Dnes som raňajkovala takto. Neutrálnu chuť "tejto sivej many" som doplnila rozmixovanými čučoriedkami :grapes: takto mi to chutilo. Uvidíme, či aj zasýti. Táto dávka má pokryť 20% denného prijmu :pencil::pager:

#test_mana
Zobraz celú správu
matka1984
21. máj 2019
Dnešok začal normálnymi raňajkami toast, zelenina, čajík, káva 🥪:coffee::tea: a ja som sa do práce vybavila 2 mana drinkami a broskyňami... Hlad ma premohol až po desiatej, tak som otvorila žltý nápoj a dala som si asi dva glgy a nejak mi to nebralo :person_gesturing_ok::female_sign:️... Cez obed som sa tešila na ružový jahodovy-malinový nápoj :strawberry:🥤 ale pravdu musím napísať, že ten mi chutil ešte menej :thinking:. Dala som si za tým broskyňu, aby som tomu vylepšila chuť, a pomaly som si z neho ďalej uchlipkavala a zajedala broskyňou :peach:
Chcela som tomu dat šancu, a tak som doma popri varení večere a hodinu pred odchodom na tréning pripravila 1,5 dcl prášku mana s vodou, troškou banánu a par kúskami malín a čučoriedok. To už sa dalo normálne jest a chutilo mi to. :ok_hand::heart:
Aby som však nešla len negatívne, musím priznať, že ma to zasytilo. Žiadny hlad. Na cvičení mi nebolo ťažko, a mala som dosť energie. :muscle::person_lifting_weights:️‍:female_sign:️ A večer po cvičení ešte normálna večera :ramen::shallow_pan_of_food::stew:
#test_mana
Zobraz celú správu
stastnamamulka
21. máj 2019
Mana
pokrm zázračne poskytnutý Izraelitom na púšti, božský pokrm; veľmi lahodný a posiľujúci pokrm; melanézska mýtická predstava nadprirodzenej sily bohov, niektorých ľudí a predmetov
(Zdroj:Slovník cudzích slov)
#test_mana
Zobraz celú správu
silvia31
21. máj 2019
Dnes to prišlo, jupiiii :thumbsup::grin: #test_mana
Zobraz celú správu
matka1984
20. máj 2019
Tak od zajtra minimálne do piatku nebudem chodiť ovešaná taškami do prace a z práce :banana::tangerine:🥪:bento::shopping_cart::x:
Idem dať šancu potravinám v prášku a nápojom, ktoré ma vraj nasýtia... Takže zajtra pekne s :purse::prayer_beads::high_heel::joy: a s práškovou stravou. Držte palce, nech si nechty neohryzam hneď ráno :pray:
#test_mana
Zobraz celú správu
silvia31
Správa bola zmenená 19. máj 2019
Už zajtra mi majú prísť výrobky z #test_mana a ja sa neviem dočkať pondelka, aj keď nedeľu mám radšej :wink: užite si pekný deň s rodinou
Zobraz celú správu
silvia31
15. máj 2019
Tak som dnes skákala a pišťala od radosti, keď som prišla domov a prečítala si správu na MK, že ma vybrali na #test_mana 🤩:tada::tada::tada::top: hneď som obvolala kamošky, ktoré patrične ako ja prejavili nadšenie :grin: susedia odpustite jačanie žien v popoludňajších hodinách :sweat_smile::v:️ ďakujem, modrý koník, veľmi sa teším na kuriéra :relaxed:
Zobraz celú správu
nelakuzelnecitanie
Dnes o 09:14
Takto sme nahrávali pesničky do novej pripravovanej logopedickej knižky Rozmotaj si jazýček :slight_smile: Príprav je to hromada, ale výsledok potom stojí za to :slight_smile:
https://www.youtube.com/watch?v=2A4iytLCMtk
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia