#test_oilesen

melani19
10. jún 2019 Čítané 49x
Čítaj celý článok
oncology_nurse
5. jún 2019 Čítané 568x
Čítaj celý článok
dopolbokaodrata
4. jún 2019 Čítané 132x
Čítaj celý článok
adriana1609
3. jún 2019 Čítané 26x
Čítaj celý článok
adriana1609
Správa bola zmenená 2. jún 2019
#recenzia na #test_oilesen
Sme veľmi radi,že sme mohli skúsiť nové déčko..Oilesen má príjemné balenie tekutého vitamínu D v sympatických šikovných flaštičkách akurát tak do ruky..Jedno kvapkacie bezpríchuťové s dávkovacou pipetkou vo vnútri, druhé s rozprašovačom pomarančovej chuti. Striekacie déčko si obľúbila staršia dcéra.Vyhovovala jej chuť, mierne sladkastá,aj forma podania..Podávala si ho neskôr úplne sama(10ročná).Menšej 6ročnej striekacia varianta nesadla.Prekážal jej priamy strek do pusy,prišlo jej to nepríjemné.Nechutilo jej.Ja som vyskúšali tiež obe varianty..Podanie vstrekom mi neprekážalo,je to fajn, no príchuť mi pripadala trochu ako umelé sladidlá. Kvapkacie déčko by som odporučila asi skôr menším deťom..to podanie vo forme kvapky mi príde také šetrnejšie, hlavne pre tie detičky,ktoré nerady čokoľvek užívajú...Déčko pokladám za jeden z najvýznamnejších vitamínov potrebných telu,keďže okrem pozitívneho vplyvu na kosti je nevyhnutnú na udržiavanie homeostázy v tele,čo zn.rovnováhy nášho vnútorného človeka..Jeho nedostatok sa veľmi rýchlo prejaví na oslabenej imunite,na únave, či do konca to môže zájsť až po depresijné stavy. Možno to niekomu príde ako nafukovanie,ale realita je taká,že bez déčka sa existovať nedá..Ak jeho hladina v tele je mizivá,či pod hranicou,skôr či neskôr sa to nrjako prejaví..Pozor ale,všetkého veľa škodí. Ak sa začneme vystavovať letnému slniečku,užívanie D ako výživového doplnku treba prerušiť.Imunológovia odporúčajú užívať takýto vit.D od októbra do mája.Potom ked nastupujú slnečné lúče,je dostačujúce prijímať ho zvonka cez pokožku.Testovanie mi trochu sťažila choroba,pretože tieto jarné alergie sú skrátka nevyspytateľné..Déčko nám síce nezaručí 100 % zdravie,no prispieva vo veľkej miere na jeho udržiavaní.Pomáha v boji proti vírusom...Preto odporúčam užívať déčko každý deň ešte prv než sa vyberiete do školy,škôlky,zamestnania v čase od októbra/novembra až do mája.
Zobraz celú správu
siasis
30. máj 2019 Čítané 31x
Čítaj celý článok
janasim
29. máj 2019 Čítané 56x
Čítaj celý článok
adazdca
28. máj 2019 Čítané 36x
Čítaj celý článok
katthy18
28. máj 2019 Čítané 28x
Čítaj celý článok
tatiana269
27. máj 2019 Čítané 42x
Čítaj celý článok
sapa20
27. máj 2019 Čítané 59x
Čítaj celý článok
siasis
Správa bola zmenená 22. máj 2019
:woman::girl::boy:Maminky používate ešte vitamin D?:muscle:my sme používali rozne značky ale tento nam celkom chutí a aj vyhovuje :ok_hand: a myslim že chalanom celkom pomohol na imunitu:sneezing_face:.....Sprej od #test_oilesen od 4 rokov a kvapky od 1mesiaca:baby::heart:️ a + žirafka ktorú sme k tomu dostali starší bez nej nezaspí :joy: takže za mňa iba palec hore :thumbsup::thumbsup::thumbsup:
Zobraz celú správu
adriana1609
Správa bola zmenená 21. máj 2019
Neviem ako u vás,ale my sme teraz mierne nalomení.Už si to pýta dlhodobejšie mať stále počasie a viac slniečka.Tak ako ho potrebujú kvietky,aby sa im hlávky otvárali,tak ho treba aj nám,aby naša myseľ,telo bolo otvorene dobrým veciam..Kým ho je nedostatok,nedovolíme si vynechať jeho náhrady vo forme "Déčka",lebo keď ho je málo,aj dobrej nálady je málo..Jeho nedostatok v tele nielenže naštrbí imunitu,no vplýva aj na psychiku,pretože všetko so všetkým súvisí.A preto testujene dalej s #test_oilesen
Zobraz celú správu
adazdca
18. máj 2019
#test_oilesen
Stále pokračujeme v testovaní vitamínu D od Oilesen. Ktorú značku ste mali možnosť skúsiť vy? Pripadne čo uprednostňujete pri výbere ?
Zobraz celú správu
katthy18
17. máj 2019
#test_oilesen dnes ráno, ako vždy, Olivia vitaminikovala sama :thumbsup:
Zobraz celú správu
adriana1609
15. máj 2019
Tento nečas je ako stvorený na oslabenie imunity...a preto nezabúdame na jej podporu vitamínmi...každé ráno pred odchodom z domu C a D musí byť!Poobede si zasa doprajeme ovocie,zeleninku,ideálne z nášho regiónu.Vitamíny sú naši spolubojovníci,s nimi lepšie odvolávame vírusom.#test_oilesen
Zobraz celú správu
katthy18
Správa bola zmenená 12. máj 2019
#test_oilesen Zamračené, upršané počko ale u nás začína deň s úsmevom a s obľúbeným vitamínom D s pomarančovou príchuťou :thumbsup:
Zobraz celú správu
adazdca
12. máj 2019
#test_oilesen
Už viac ako týždeň testujeme celá rodina D vitamín Oilesen. Syna maximálne baví užívanie prostredníctvom spreju. Pre 6 ročného stačí 1 streknutie pod jazyk. To by on prijal aj 3-4 krát, keďže je to príjemná pomarančová chuť....
Zobraz celú správu
katthy18
8. máj 2019
#test_oilesen...konečne slniečko a my pokračujeme, dnes sme si dali vitamín D v spreji. Obe. A nielen Olivia si pochvaľuje :slight_smile:
Zobraz celú správu
adriana1609
6. máj 2019
Ďakujeme:pray::heart_eyes: #test_oilesen že,môžeme byť súčasťou:slight_smile: Naše úplne prvé testovanie,a o to väčšia radosť,že je to vitamín,ktorého prítomnosť v tele je nesmierne dôležitá. Keďže telo ho nevie samo produkovať, a slniečko nie vždy svieti,a ani rybky každý nemusí, stravou ho často pokryť nedokážeme..Od novembra do júna nám ho vedia zabezpečiť práve takéto doplnky..Ďakujeme aj za milý darček, už má svoje dvojmeno, žirafka Jerry Jeniffer:grin:
Zobraz celú správu
siasis
6. máj 2019
Žienky vo štvrtok ma kuriér potešil balíčkom od #test_oilesen do ktorého som sa zapojila a napísala #recenziu ma milo balíček prekvapil :slight_smile: Obsahoval 2x vitamin D3 sprej pre deti a osoby staršie ako 4r a 2x vitamin D3 s kvapkadlom pre deti od 1mesiaca do 4 rokov. A ešte plyšová žirafa ktorú nechce starší z rúk pustiť :sweat_smile:
Dávkuje sa pre deti nad 4r sprejom pod jazyk alebo vnútorná strana líc a pre deti od 1.mesiaca na jazyk či cumlík 1kv denne.

Chuť velmi dobrá je to #glutenfree bez cukru a #nolaktoze takze #veganfriendly :wink: Navyše je to sladké čo moje deti teda si hneď oblúbili :innocent:
Nie každý vitamín sadne ale s týmto zatiaľ žiadne príznaky bolesti bruška.

Zloženie je to extra panenský olivový olej,cholekalciferol (vitamín D3) (0.04%)


Vitamín D prospieva k udržaniu zdravých kostí a zubov, k správnemu fungovaniu svalov, k správnemu fungovaniu imunitného systému a k vstrebávaniu vápnika a fosforu. Je potrebný pre rast a vývoj kostí detí.
Zobraz celú správu
katthy18
4. máj 2019
#test_oilesen mami, ja sama!
Zobraz celú správu
katthy18
Správa bola zmenená 3. máj 2019
#test_oilesen dnes je ten deň, kedy začíname :slight_smile: a poteší sa aj Olivka :slight_smile:
Zobraz celú správu
adazdca
2. máj 2019
#test_oilesen
Tešíme sa, že sa na nás usmialo šťastie a boli sme vybratí na testovanie vitaminu D. Dnes k nám dorazil balicek Oilesen, kde bola malá žirafka -maskot firmy a 2 ks vitamínu D vo forme pomarančového spreju a 2 ks Dčka vo forme olejových kvapiek..Sprej Tomaška hneď zaujal a aj sme ho použili, chutil dobre. Žirafku hneď zbalil, že bude robiť spoločnosť pri zaspávani:blush: Od zajtra testujeme všetci členovia rodiny.
Zobraz celú správu
konik_testuje
18. apr 2019
„Kam nechodí slnko, tam chodí lekár.“ No nie vždy stačí iba slnko. Vitamín D zohráva v otázke zdravia naozaj dôležitú úlohu. Vie to aj maskotka žirafka ;) Preto vám prináša tento prírodný produkt pre celú rodinku. Vedeli ste, že nedostatkom vitamínu D trpí nespočetné množstvo ľudí? Viete koľko?

A) 100 000
B) 1 milión
C) 1 miliarda

Za každú odpoveď vám poletia 3 srdiečka :blue_heart:

Odpoveď nájdete aj v našej výzve na testovanie vitamínov D3 od Oilesen: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar... ;) Ešte sa stíhate zapojiť :slight_smile:

#test_oilesen
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia