Novinky

#test_oilesen

adazdca
18. máj 2019
#test_oilesen
Stále pokračujeme v testovaní vitamínu D od Oilesen. Ktorú značku ste mali možnosť skúsiť vy? Pripadne čo uprednostňujete pri výbere ?
Zobraz celú správu
katthy18
17. máj 2019
#test_oilesen dnes ráno, ako vždy, Olivia vitaminikovala sama :thumbsup:
Zobraz celú správu
adriana1609
15. máj 2019
Tento nečas je ako stvorený na oslabenie imunity...a preto nezabúdame na jej podporu vitamínmi...každé ráno pred odchodom z domu C a D musí byť!Poobede si zasa doprajeme ovocie,zeleninku,ideálne z nášho regiónu.Vitamíny sú naši spolubojovníci,s nimi lepšie odvolávame vírusom.#test_oilesen
Zobraz celú správu
katthy18
Správa bola zmenená 12. máj 2019
#test_oilesen Zamračené, upršané počko ale u nás začína deň s úsmevom a s obľúbeným vitamínom D s pomarančovou príchuťou :thumbsup:
Zobraz celú správu
adazdca
12. máj 2019
#test_oilesen
Už viac ako týždeň testujeme celá rodina D vitamín Oilesen. Syna maximálne baví užívanie prostredníctvom spreju. Pre 6 ročného stačí 1 streknutie pod jazyk. To by on prijal aj 3-4 krát, keďže je to príjemná pomarančová chuť....
Zobraz celú správu
katthy18
8. máj 2019
#test_oilesen...konečne slniečko a my pokračujeme, dnes sme si dali vitamín D v spreji. Obe. A nielen Olivia si pochvaľuje :slight_smile:
Zobraz celú správu
adriana1609
6. máj 2019
Ďakujeme:pray::heart_eyes: #test_oilesen že,môžeme byť súčasťou:slight_smile: Naše úplne prvé testovanie,a o to väčšia radosť,že je to vitamín,ktorého prítomnosť v tele je nesmierne dôležitá. Keďže telo ho nevie samo produkovať, a slniečko nie vždy svieti,a ani rybky každý nemusí, stravou ho často pokryť nedokážeme..Od novembra do júna nám ho vedia zabezpečiť práve takéto doplnky..Ďakujeme aj za milý darček, už má svoje dvojmeno, žirafka Jerry Jeniffer:grin:
Zobraz celú správu
siasis
6. máj 2019
Žienky vo štvrtok ma kuriér potešil balíčkom od #test_oilesen do ktorého som sa zapojila a napísala #recenziu ma milo balíček prekvapil :slight_smile: Obsahoval 2x vitamin D3 sprej pre deti a osoby staršie ako 4r a 2x vitamin D3 s kvapkadlom pre deti od 1mesiaca do 4 rokov. A ešte plyšová žirafa ktorú nechce starší z rúk pustiť :sweat_smile:
Dávkuje sa pre deti nad 4r sprejom pod jazyk alebo vnútorná strana líc a pre deti od 1.mesiaca na jazyk či cumlík 1kv denne.

Chuť velmi dobrá je to #glutenfree bez cukru a #nolaktoze takze #veganfriendly :wink: Navyše je to sladké čo moje deti teda si hneď oblúbili :innocent:
Nie každý vitamín sadne ale s týmto zatiaľ žiadne príznaky bolesti bruška.

Zloženie je to extra panenský olivový olej,cholekalciferol (vitamín D3) (0.04%)


Vitamín D prospieva k udržaniu zdravých kostí a zubov, k správnemu fungovaniu svalov, k správnemu fungovaniu imunitného systému a k vstrebávaniu vápnika a fosforu. Je potrebný pre rast a vývoj kostí detí.
Zobraz celú správu
katthy18
4. máj 2019
#test_oilesen mami, ja sama!
Zobraz celú správu
katthy18
Správa bola zmenená 3. máj 2019
#test_oilesen dnes je ten deň, kedy začíname :slight_smile: a poteší sa aj Olivka :slight_smile:
Zobraz celú správu
adazdca
2. máj 2019
#test_oilesen
Tešíme sa, že sa na nás usmialo šťastie a boli sme vybratí na testovanie vitaminu D. Dnes k nám dorazil balicek Oilesen, kde bola malá žirafka -maskot firmy a 2 ks vitamínu D vo forme pomarančového spreju a 2 ks Dčka vo forme olejových kvapiek..Sprej Tomaška hneď zaujal a aj sme ho použili, chutil dobre. Žirafku hneď zbalil, že bude robiť spoločnosť pri zaspávani:blush: Od zajtra testujeme všetci členovia rodiny.
Zobraz celú správu
konik_testuje
18. apr 2019
„Kam nechodí slnko, tam chodí lekár.“ No nie vždy stačí iba slnko. Vitamín D zohráva v otázke zdravia naozaj dôležitú úlohu. Vie to aj maskotka žirafka ;) Preto vám prináša tento prírodný produkt pre celú rodinku. Vedeli ste, že nedostatkom vitamínu D trpí nespočetné množstvo ľudí? Viete koľko?

A) 100 000
B) 1 milión
C) 1 miliarda

Za každú odpoveď vám poletia 3 srdiečka :blue_heart:

Odpoveď nájdete aj v našej výzve na testovanie vitamínov D3 od Oilesen: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar... ;) Ešte sa stíhate zapojiť :slight_smile:

#test_oilesen
Zobraz celú správu
konik_testuje
15. apr 2019 Čítané 1479x

Pomaly je tu opäť ten čas, keď slnečné lúče šteklia naše tváre. Slnko dokáže priam zázraky. Odháňa pochmúrnu náladu, nabíja nás energiou a dokáže vyčarovať úsmev na našich tvárach. Ak však ide o vitamín D, tak slnko nestačí. Vedeli ste, že podľa odhadov je na svete až 1 miliarda ľudí, ktorí ho majú nedostatok? Vezmite zdravie svojej rodinky do vlastných rúk. Vďaka Vitamínu D3 od Oilesen to bude hračka.

Čo budeme testovať

Vitamín D zohráva dôležitú úlohu nielen v detstve, ale je dôležitý aj v puberty a v dospelosti, obzvlášť v období tehotenstva či dojčenia. Vitamín D patrí do skupiny vitamínov rozpustných v tukoch. Okrem najznámejších pozitívnych účinkov na hustotu kostí a zdravie chrupu má aj mnoho ďalších pozitív. Podporuje imunitný systém, znižuje riziko vzniku rôznych druhov rakoviny, výskyt kardiovaskulárnych, neurologických či psychiatrických ochorení, a zohráva významnú úlohu pri prevencii pred osteoporózou. Keďže myslíme na zdravie celej rodinky, zásobíme vás balíčkom, v ktorom nájdete vitamín D pre každého člena:

OILESEN VITAMÍN D3 400 kvapky sú vhodné pre brušká našich najmenších drobcov od ukončeného prvého mesiaca. Ich zloženie je 100 % prírodné – Vitamín D3 a extra panenský olivový olej, ktorý zlepšuje vstrebávanie vitamínu D3. Sú bez konzervantov, É-čok, antioxidantov, cukru, lepku a laktózy.

OILESEN VITAMÍN D3 500 v spreji je ideálny pre celú rodinu. Ide o novinku s pomarančovou príchuťou, ktorá zaistí cez ústnu dutinu čo najrýchlejšie podanie vitamínu D3. Je taktiež bez cukru, lepku a laktózy. Je vhodný nielen pre mamičku a otecka, ale aj pre všetkých veľkáčov od 4 rokov.

Celé testovanie vám bude spríjemňovať aj MASKOTKA ŽIRAFKA, ktorá sa určite skamaráti s každým drobcom. Je mäkká, poslušná a má rada spoločnosť. Bude vždy po ruke a pripravená zúčastniť sa testovania spolu s vami, keďže spoločne sa to lepšie tiahne ;)

Sledujte Oilesen Vitamín D na ich Facebook a Instagram účtoch.

Koho hľadáme

Hľadáme 10 mamičiek, ktoré sa zaujímajú o zdravie svojej rodinky. Mali by viesť aktívny život, inklinovať k prírodným produktom a k otázkam zdravia pristupovať zodpovedne. Mamičky, ktoré hľadáme, by mali byť komunikatívne a pripravené podeliť sa o skúsenosti z testovania nielen písomnou formou, ale aj prostredníctvom fotografií, ktorými nám celý priebeh priblížia.

Ako sa zapojiť

Ak by ste chceli využiť túto príležitosť a stať sa jednou z 10 testujúcich mamičiek, stačí napísať komentár, v ktorom nám priblížite svoju rodinku. Popíšte nám, ako sa staráte nielen o zdravie svojich detí, ale aj o to svoje. Nezabudnite spomenúť vek ratolestí. Pokojne sa rozpíšte, už teraz sa tešíme na vaše komentáre.

Čas na zapojenie máte do nedele 21.4.2019 a v pondelok 22.4.2019 vyberieme mamičky, ktoré oslovíme internou poštou a budeme ich informovať o priebehu testovania.

Držíme palce a prajeme vám krásny, slnečný deň,

konik_testuje

#test_oilesen

Čítaj celý článok
konik_testuje
8. apr 2019
Nedostatok „slnečného“ vitamínu D môže mať mnoho príznakov. Pozorujete na sebe niektoré z nich? Ako už tušíte, za vašu odpoveď vás potešíme 3 srdiečkami :heart:

A) Únava a ospalosť :sleeping:
B) Podráždenosť :angry:
C) Smútok :cry:
D) Opakované infekcie a zvýšená chorobnosť :thermometer_face:

Už o týždeň sa pustíme s produktami Oilesen do boja s nedostatkom vitamínu D, tak nás sledujte a zapojte sa :slight_smile:

#test_oilesen
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia