#test_somat

haidi
17. nov 2019 Čítané 27x
Čítaj celý článok
petrah3
17. nov 2019 Čítané 53x
Čítaj celý článok
janka_alusicova
17. nov 2019 Čítané 25x
Čítaj celý článok
joannnka
17. nov 2019 Čítané 21x
Čítaj celý článok
nikastancelova
17. nov 2019 Čítané 14x
Čítaj celý článok
mykka
17. nov 2019 Čítané 46x
Čítaj celý článok
blondyne
17. nov 2019 Čítané 21x
Čítaj celý článok
los_andreos
17. nov 2019 Čítané 29x
Čítaj celý článok
katarina414
16. nov 2019 Čítané 29x
Čítaj celý článok
danielaj
16. nov 2019 Čítané 27x
Čítaj celý článok
los_andreos
14. nov 2019
Aj po 2 týždňoch používania umývačky riadu stále ide z nej vôňa citrusov.
V minulosti aj napriek pravidelnému čisteniu to tak dlho nevydržalo a zbytky jedla to nejak vždy,, prevoňali,, tak som rada že mi,, vyrástli,, v umývačke riadu citrusy :grin::blush:🥰

#test_somat
Zobraz celú správu
katarina414
10. nov 2019
#test_somat

A ešte jedna myšlienka, keďže sa naše testovanie blíži ku koncu. :slight_smile:
Dnes sa pýtam muža (keďže vyberal umývačku), aký má pocit z toho, ako je umytý riad a prekvapil ma, lebo normálne spustil tak, že by mohla byť z toho recenzia a on nezvykne nejak košato vysvetľovať. Väčšinou povie - dobre :D

Teda veľmi pochválil Somat gél, podľa jeho slov je náš riad veľmi pekne umytý a nedá sa to s naším predošlým ani porovnať. Takže žienky, nechcem tu nejak zveličovať, ale asi presedláme na Somat gél. A tiež pochválil osviežovač, čo som ja považovala za zbytočnosť, ale to človek pochopí, až keď odskúša. Ale je mi ľúto, že toto testovanie nebolo skôr, keď mi obracalo zo všetkého žalúdok vrámci krásnych tehotenských chvíľ, lebo tento osviežovač vonia naozaj krásne. Obal som ovoniavala ako taká závislačka. Určite si ho aspoň na Vianoce kúpime :slight_smile:
Zobraz celú správu
katarina414
10. nov 2019
#test_somat

žienky, prvé vianočné upratovanie mám za sebou. Musím sa priznať, že sa troch hanbím. Nie trocha, ale veľmi. Som tehotná a polovicu tehotenstva som prevracala a nemohla som cítiť nič. Naozaj nič, čo malo len náznak zápachu. Umývačku som prenechala mužovi. No a teraz pozriem a hrôza-des! No poviem vám, ja som nikdy umývačku nejak špeciálne nečistila. Len som umyla filter a hotovo. V návode som čítala, že netreba. No, ale tento výsledok ma prekvapil. A isto už ručne filter ani umývačku čistiť nebudem.

Použila som čistič na umývačku Somat, dala som intenzívny program (70 stupňov). Umývačka je krásne vyčistená a voňavá. Na nádobke bolo napísané, že stačí použiť raz za tri mesiace, takže by to malo vydržať až do Vianoc, tak som zvedavá. Teraz budem už len podľa potreby používať čistič, ktorý sa môže vložiť do umývačky aj s riadom :slight_smile: pracuje súčasne s umývaním, čo je super, lebo najviac dalo zabrať to, aby som umývačku vyprázdnila a pustila prázdnu, keďže u nás sa stále varí a je, tak sa nám zatiaľ nahromadila hora riadu, ale dali sme to.

Tak si to porovnajte:
Zobraz celú správu
los_andreos
10. nov 2019
#test_somat
Taaaaaak :blush: 2 tyzdnovy Somat skúšobný maratón sa nám konči. Popravde som nedávala veľkú šancu tejto značke keďže v minulosti som bola dosť nespokojná ale na moje prekvapenie môžem skonštatovať že,, áno mýlila som sa a s terajšími výrobkami s týmto zložením som spokojná,, :blush:
Skúšala som rôzne kombinácie rôznych druhov uschnutých nečistôt dokonca aj 2dnovych :grin:
Zobraz celú správu
katarina414
Správa bola zmenená 8. nov 2019
#test_somat

Ľudkovia, tento týždeň skúšam ako o dušu :slight_smile:

Uvarila som všetko to, s čím musí umývačka zabojovať - špenát, bryndzové halušky, kysnuté cesto...

A poviem Vám, Somat gél ma dostal. Teda dostala som ho ja, ale žasnem každým dňom viac. Hrnce sú čím ďalej krajšie. Ak to takto pôjde ďalej do Vianoc budú svietiť a povešiame si ich na dom miesto osvetlenia.

Je to rozdiel. Doteraz som používala len tablety, ale asi sa preorientujem. Na riade nemám žiadne stekance a fľaky. I keď...tu môže mať svoj podiel aj Somat leštidlo, ktoré som hneď prvý deň (len čo som krabicu rozbalila) naliala do umývačky, keďže v tom čase žiarila hviezda, ktorá hlásila, že už žiadne leštidlo v zásobníku nie je. Takže tak ;)

Na záver poskytujeme dve fotky - pre predstavu, ako si Somat gél poradí so zaschnutou ovsenou kašou :slight_smile:

Pekné, nie? ;)

Riad je umytý - dobrú noc! ;)
Zobraz celú správu
los_andreos
7. nov 2019
#test_somat
Nadišiel sviatočný deň a u nás sa konala oslava menín. Bolo všetko ako sa patrí, torta, zákusky, káva, čaj, jedlo.
Večer som zabudla riady naložiť do umývačky tak,, pekne,, schli až do rána bieleho.
Ráno vstanem a myslím si,, no paráda tak toto budem musieť asi na 2x umyť aby to zišlo.:see_no_evil:
No po umytí som kukala ako sova s veľkými očami :grin: nebolo ani špinky ani cmuhy 🥰
S takýmito pomocníkmi môžu byť oslavy každý deň :grin: jupiiiiiiiiiiii
Zobraz celú správu
katarina414
3. nov 2019
#test_somat
Ja tu varím, žehlím, periem...či sa na to... :slight_smile:
Ale nie!!!! :four_leaf_clover:
Ženy (samozrejme, že aj chlapi, nech nediskriminujem), dnes mám dôvod na úsmev. A nehovorím to len zo slušnosti, že ma vybrali testovať Somat...

Pre mňa je umývačka pomocník, ktorému denne ďakujem za to, že nemusím hodiny stáť pri hromade riadu (viem, čo hovorím, aj také bolo :slight_smile: ) Ale, stále tu bolo jedno ale...Vždy som chcela, aby bol riad v linke dokonale čistý a nech som dala do umývačky akýkoľvek prostriedok, hrnce ostali bez lesku s povlakom. Keď som mala čas, ešte som ich ručne doumývala octom (ocot je zázrak, nie len pri tlačenke :D ). Keď som čas nemala, tvárila som sa, že to nevidím (VEĽMI ŤAŽKÁ ÚLOHA).

Tak si vravím - Somat gél - ukáž, čo dokážeš ;)

Ako si tak čítam návod, tak mi napadlo - a do kelu, ako budem vedieť, koľko toho gélu tam naliať, keď nemám odmerku? Hneď som umývačku rozdrapila a čuduj sa svetu, bola tam, len som si j pri používaní tabliet doteraz nevšimla. No čo, učíme sa celý život.

A čo bolo ďalej? To Vám rozpoviem hneď:

Nedeľný obed - hora riadu - plná umývačka - Somat gél v akcii - eco program - a výsledok?

Netreba komentovať - treba zažiť!

1. raz mám čisté hrnce!!!!!!!!!!!!!!!!:heart::clap::thumbsup: Samozrejme aj všetko ostatné, ale tie hrnce ma dostali.
(Na fotke - čistý hrniec s predošlým prostriedkom a na druhej so Somatom.)
Somat gél gold bude naše zlatíčko!
Zobraz celú správu
katarina414
Správa bola zmenená 31. okt 2019
#test_somat
Tento týždeň bol náááááročný....
Tehotná v treťom trimestri v čakárni u lekára s chorým dieťaťom. Odsávačka, inhalátor a dávkovač na lieky boli naši parťáci a neporiadok v dome ku tomu.

Do toho prišiel kuriér - milý ujo - a doniesol balíček, ktorý mi bleskovo zlepšil náladu. A teraz nepreháňam. Naozaj...Umývačka bola už plná, leštidlo minuté, čistiaci prostriedok na riad už odhaľoval spodnú časť krabice. Nemusím ani hovoriť, že testovať som začala okamžite ;)

Ani som nedúfala, že na testovanie dostanem toto všetko! Vianoce! :slight_smile::snowman2:
Zobraz celú správu
los_andreos
Správa bola zmenená 31. okt 2019
#test_somat
Včera večer môj manžel ide po kuchyni a hovorí mi ze,, aj ja by som si dal citrónový čaj,,.
Pozerám na neho že čo mi to rozpráva a jasom si uvedomila že som dala čistiť umývačku riadu a rozvoniavalo to po celej kuchyni , asi by nechcel taký čaj :grin:
Po ukončení programu otvorím umývačku riadu a tá krásne voňala. Zavesila som vôňu do umývačky a vôňa zostáva aj naďalej 🥰:blush:
Zobraz celú správu
haidi
30. okt 2019
#test_somat

Dnes otestovane tablety Somat Gold
Bežné používame tablety Classic
Spokojnost
Milujem zelený a čierny čaj kde na pohároch ostávajú usadeniny, ale Somat si s tým poradil:wink:
Zobraz celú správu
petrah3
30. okt 2019
#test_somat
Toto je môj nový parťák! Netušila som, že existuje. Ale je zázračný!

Tiež máte problém, že po ukončení pracieho cyklu umývačky riadu je všetok riad krásne suchý a na plastových nádobách a miskách akoby sa zhromaždili kvapky z celej umývačky? A nie a nie vyschnúť. Tak tento fešák Somat - leštidlo na urýchľovanie schnutia riadu ma dostal. Milujem ho :slight_smile: Po ukončení pracieho cyklu je plastový riad rovnako suchý ako ten sklenený!
Zobraz celú správu
haidi
29. okt 2019
#test_somat

Dnes sa púšťam do testovania balíčku Somat :wink:
Zobraz celú správu
petrah3
28. okt 2019
#test_somat
Milujem prekvapenia - tak ako dnes mi ráno pred dverami zazvonil kuriér opretý o barlu a pred dvere položil naozaj ťažkú krabicu. Pravdu povediac, čakala som, že v nej bude "len" gél do umývačky riadu, ale nie, bolo toho oveľa viac a o existencii niektorých produktov som ani netušila. Napríklad také leštidlo urýchľujúce schnutie (predovšetkým plastového) riadu. Pri troch deťoch ho používame často a jeho prekladanie z umývačky na linku kde ďalej schne, mi lezie poriadne na nervy. No som teda poriadne zvedavá. Onedlho podám hlásenie, či to naozaj funguje... :slight_smile:
Zobraz celú správu
los_andreos
28. okt 2019
#test_somat
Ahojte :slight_smile: dnes ráno ma veľmi potešil kuriér s veľkým balíkom a v ňom kopec výrobkov na testovanie značky SOMAT. Dcérka mala hneď veľké oči čo nám to ten ujo dáva :grin:
Dnes začíname s testovaním jupiiii :slight_smile:
Zobraz celú správu
konik_testuje
11. okt 2019
Už budúci týždeň nás čaká testovanie Somat Gold Gel na umývanie riadu v umývačke. Skráťte si čakanie aspoň rýchlym kvízom o 3 srdiečka :heart:

Otázka znie: Čím je Somat Gold Gel unikátny oproti iným gélovým produktom? Nápovedu nájdete na https://i.modrykonik.sk/somat :slight_smile:

a) Kombinuje dve účinné zloženia pre dokonalé čistenie a silnú odmasťovacie silu.
b) Odstraňuje filter umývačky a chráni mastné škvrny.
c) Osviežuje umývačku vďaka jedinečnému zloženiu obsahujúcemu pasívne neutralizátory pachov.

Ešte sa môžete zapojiť do testovania Somat Gold Gel, tak neváhajte: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar... :slight_smile:

#test_somat
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia