Novinky

#tip_na_vylet

darina1952
29. júl 2019
Zobraz celú správu
susanna33
Správa bola zmenená 18. máj 2019
#tip_na_vylet
#piestany

Vláčikom po Piešťanoch
Zobraz celú správu
martinaon
28. apr 2019
Výlet na Mohylu M.R. Štefánika v Brezovej pod Bradlom. Cesta autom nám trvala približne hodinku. Autom sa dá dostať úplne na vrchol kopca a odtiaľ je to už len zopár metrov pešo k Mohyle. Na naše prekvapenie tam bolo dosť veľa ľudí,ale asi aj oni využívali voľný deň a krásne počasie. Je odtiaľ krásny výhľad a je to taká nenáročná prechádzka,pokiaľ sa nerozhodnete ísť na Mohylu pešo dole z obce. :slight_smile:. Ak by ste ale rozmýšľali si tam niečo kúpiť na občerstvenie, tak sa tam nedá. Trošku nižšie je nejaká chata,ale bola zatvorená a vyzerá to,ze dlhšie. Je to škoda, lebo určite by sme tam potom strávili viac času. Viac info aj ine výlety www.facebook.com/navylety/
Zobraz celú správu
ichbinich
27. júl 2018 Čítané 397x
Čítaj celý článok
mirka907
Správa bola zmenená 2. sep 2017
Ako sme neplanovane zazili skvely festival :slight_smile: Cez den sme sa rozhodli, ze vyrazime do ZOO. Kedze tu v KE pozname zhora zdola a boli sme v nej naposledy v pondelok, vybrali sme sa do dalsej najblizsej. A to do tej v Spiskej Novej Vsi...musim povedat, ze som bola velmi milo prekvapena a stravili sme tam pekne 2 - 3 hodinky. #tip_na_vylet. Domov sa nam nechcelo a tak sme sa sli prejst na namestie v Spisskej a veru sme necakali, aky skvely program tam zajime. Akurat sa tam totiz kona festival zivych soch. www.zivesochyfestival.sk Neviem koho napad to bol ale tlieskam a sklanam sa nad uzasnou myslienkou. Stretli sme v podobe ludskych soch Henryho Forda ( autora mojho bieleho tatosa), stvoritelku babik Barbie, Milana Rastislava Stefanika, Komenskeho, Einsteina a kooopec mnohych. Namestie bolo plne, deti vytesene, ja ocarena... verim, ze tento festival zavita aj k nam do KE, lebo rada si ho pozriem zas. Skusite si tipnut, ktoru znamu osobnost stvarnuje ziva socha s nami na fotke?:wink:
Zobraz celú správu
shilou
29. jún 2017 Čítané 432x
Čítaj celý článok
astarte123
5. mar 2017
Dnes si určite pozriem nový historický seriál na TV Joj. Nie kvôli hercom, či zápletke, ale kvôli prostrediu betliarskeho kaštieľa, ktorý s rodinou pravidelne navštevujeme. Odporúčam vám pozrieť si nielen priestory kaštieľa, ale ak sa tam vyberiete, určite si vyhraďte čas aj na prechádzku krásnym parkom. Park je súčasťou kaštieľa a nájdete tam napríklad aj toto jazero. #tip_na_vylet
Boli ste už v Betliari?
Viac info o kaštieli nájdete aj tu: http://www.snm.sk/?muzeum-betliar-uvodna-stranka
Zobraz celú správu
astarte123
3. feb 2017
#tip_na_vylet
Neďaleko od nás sa nachádza svetový poklad - Ochtinská aragonitová jaskyňa. Na svete sú len tri sprístupnené aragonitové jaskyne. Je zapísaná aj v Svetovom dedičstve UNESCO.
Boli ste tu niekedy?
Zobraz celú správu
lilivka
22. nov 2016
Zobraz celú správu
lilivka
8. nov 2016
Zobraz celú správu
zoizoi
8. okt 2016
#tip_na_vylet Zoo Košice :water_buffalo::tiger2::camel::leopard::racehorse::goat::rabbit2::ram::snake::maple_leaf::evergreen_tree::deciduous_tree: určite odporúčam ak máte radi zvieratká :thumbsup: :heart:
Zobraz celú správu
lilivka
1. okt 2016
2. október = Prvá nedeľu v mesiaci znamená vstupy do múzeí a galérií ZADARMO :wink:

Pripájam aj zoznam, keby niekto o tom nevedel ... napr. ja som donedávna netušila :grinning:

#tip_na_vylet
Zobraz celú správu
zoizoi
4. sep 2016
Dnes menší rodinný výlet - Kaštieľ v Budimíre, v ktorom je expozícia historických hodín. :family::watch::alarm_clock::thumbsup: :blush:
Zobraz celú správu
lilivka
22. aug 2016
Keďže prázdniny ešte neskončili - zdieľam :slight_smile: #tip_na_vylet https://soda.o2.sk/tema/priroda-slovenska/9-men...

#o2_soda
Zobraz celú správu
lilivka
18. aug 2016
Zobraz celú správu
lilivka
25. jún 2016
#tip_na_vylet :wink: Výber obmedzený iba na kúpaliská, ktoré sú v danom regióne dobrou voľbou v pomere cena a kvalita služieb + všetky sú niečim unikátne. (Napr. atmosférou, jedinečnou liečivou vodou, službami alebo atrakciou, ktorej inde na Slovensku niet. )

#o2_soda : http://i.modrykonik.sk/soda_magazin
Zobraz celú správu
elmelpel
25. jún 2016
A ide sa do rozprávkového lesa, ale kým prídem, odpadnú mi všetky čierne bodky a vlasy :grinning:
Ak ste niekde poblíž dedinky Horné Otrokovce a nudíte sa, zabehnite k miestnej bani. Je tam pekná akcia pre detičky, Rozprávkový les :slight_smile: a následne pre dospelákov Jánske ohne až do hlbokej noci ... :slight_smile: #tip_na_vylet
Zobraz celú správu
emjee
5. jan 2016
#tip_na_vylet Punkevní jeskyne (pešo aj loďkou) a dno Macochy, odtiaľ lanovkou na Horní můstek Macochy, ďalej pešo po žltej značke zasneženým lesom až k Domu prírody (interaktívne múzeum)
Zobraz celú správu
nelakuzelnecitanie
Včera o 15:40
Dávam do pozornosti práve prebiehajúcu akciu na celý sortiment Kúzelné čítanie :slight_smile: Viac info tu:
https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-kuzelnym-...
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia