Prosím, žite — nielen prežívajte.

Vezmite svoj život do vlastných rúk — oboma dlaňami, s plnou odvahou a otvoreným srdcom. Objímte ho, prežite ho naplno, zatraste ním a buďte vďační za každý okamih, ktorý vám je dopriaty.

Milujte svoje deti — aj vtedy, keď im ráno musíte pätnásťkrát pripomenúť: „Choď si umyť zuby!“ Ani netušíte, aké nesmierne šťastie sa skrýva v každodennom zhone cestou do školy, v zapletaní vrkočov, príprave desiat či v drobných hádkach pre rozhádzané ponožky.

Objímte človeka, ktorého milujete. A ak vám nedokáže objatie opätovať, nebojte sa ho nechať odísť. Hľadajte niekoho, kto vás bude držať úprimne, nežne a pevne. Každý z nás si zaslúži lásku — vzájomnú, živú a skutočnú. Neuspokojte sa s ničím menším.

Nájdite si prácu, ktorá vás nevyčerpáva, ale napĺňa a inšpiruje. Nestávajte sa väzňami vlastnej výplaty. Verte mi, na náhrobok nikomu nenapíšu: „Želal si pracovať ešte viac.“

Tancujte s priateľmi v kuchyni, smejte sa až do sĺz, jedzte horúce pirohy priamo z hrnca, popíjajte lipový čaj na verande. Pravé priateľstvo je jedným z najväčších pokladov, ktoré si v živote môžeme vybrať sami. Vyberajte si priateľov s rovnakou starostlivosťou, s akou vyberáte vzácny dar pre dieťa alebo sviatočnú vyšívanú košeľu pre svoju mamu.

Obklopujte sa krásou — aj v tých najmenších detailoch. Kvetmi na parapete, vyšívaným obrusom, obľúbenou šálkou či pokojom skorého rána. Život prinesie bolesť aj straty, no nikdy neprestávajte hľadať svoju dúhu. A keď ju nájdete, držte sa jej zo všetkých síl.

Pretože krása je vždy prítomná. Niekedy sa však musíme zastaviť, zahľadieť sa pozornejšie a dovoliť jej, aby sa nám odhalila.

— Charlotte Keatley, „List tým, ktorí zostali“

avatar
pusa333 založila diskusiu
Dnes o 06:29    

Skúsenosti s reprodukčnými centrami na Slovensku

Ahojte, gynekológ nás po roku snaženia o bábätko odporúčil na reprodukčné centrum. My sme zo Žiliny takže máme v meste GynFiv. U nich sme už absolvovali prvú konzultáciu kde manželovi bol zistený menš

avatar
lenkava77 založila diskusiu
Dnes o 06:27    

Ako často využívate dentálnu hygienu?

Ahojte, žienky, chodíte často na dentálnu hygienu? Nepoškodzuje zubnú sklovinu? A čo preventívky u obvodného alebo gynekologa?

avatar
radka123217 založila diskusiu
Dnes o 06:09    

Môžem poberať materskú zo Slovenska po práci v Rakúsku?

Dobrý deň, máte niekto skúsenosť ako to funguje ak som robila zatiaľ len v rakusku či sa dá po prichode na Sk poberať materská a rodičovská ak som momentálne nezamestnaná ( skončila sezóna ) Keďže v r

avatar
tmonika založila diskusiu
Dnes o 04:13    

Hľadáme kamarátku z Lučenca

Ahojte, je tu mamina (vek nezáleží) s dcérou 11r. cca , z Lučenca na kamarátstvo detí, prípadne aj naše? Výlety, zážitky, minecraft hry, kino a pod.?

Dobre ranko žienky moj rany pokoj

avatar
tata1401 založila diskusiu
Dnes o 04:09    

Ako vybrať vhodné depilačné pásky na obočie?

Ahojte, prosím Vás tie, ktoré používate depilačné pásky na obočie - poraďte prosím aké? Používala som dlhodobo jednu značku, už sa nedáju kúpiť a teraz neviem po čom siahnuť 🙈

avatar
tatiana234 založila diskusiu
Dnes o 04:02    

Alergie v tehotenstve: Aké lieky sú bezpečné?

Ahojte som velmi silná alergická mam sezónne alergie potravinové zvieratá atd je toho velmi vela. Brala som fixit tenisom m umelá vysadiť lekár mi predpísal po otehotneni dithiaden co mi gynekologick

avatar
jaricko založila diskusiu
Dnes o 02:28    

Kam ísť na vyplnenie pier v Košiciach?

Ahojte chcela by som sa opýtať chcem ísť prvý krát na vyplnenie pier .Kam by ste mi odporučili ísť ? Neviem netuším a jedny mi vravia že hneď si dať 1ml kyseliny hyalurónovej lebo že mi to aj tak kus

avatar
vikiiik005 založila diskusiu
Včera o 22:02    

Máte skúsenosti s absolvovaním kaderníckeho kurzu v Proscholaris?

Ahojte je tu niekto kto absolvoval kurz na škole Proscholaris v Bytčici? Ako ste boli spokojní? Mali ste problém sa potom zamestnať? Poprípade ak ste si išli založiť živnosť čo všetko k tomu potrebuje

avatar
marselay
Správa bola zmenená    Včera o 22:01    

Naľešňiki 😁 🙈 ta dobri šmak
https://youtube.com/shorts/Y84tZCG5oNM?is=mDqV5...

avatar
22021987 založila diskusiu
Včera o 21:25    

Môže endometrická cysta samovoľne zmiznúť?

Endometrická cysta (endometrióm) na vaječníku,žienly máte mali ste niekto toto?Zaújima ma či to vie zmiznúť alebo len sledovat a pri ťažkostiach sa to operuje. Prečo to vlastne vzniká ?

Krása farieb a bzučiaci život po daždi.

(4 fotky)
avatar
lilka121 založila diskusiu
Včera o 20:25    

Prestup na inú základnú školu

Ahojte zapísala som dcéru do prvého ročníka na jednu školu s ktorou som si nebola istá.Dá sa ešte prestúpiť na inú ZŠ?

avatar
wannabemom založila diskusiu
Včera o 19:46    

Pozitívne testy: Znamenajú tehotenstvo?

Ahojte baby, poraďte Ovu test takto pozitívny a na tt duch do 2/3 minút. Oba vyšli takto do 3 minút. Stalo sa vám podobné a boli ste tehotné? Cyklus je zvláštny nepravidelny. Jedine čo tak minulý m

avatar
lucika122334 založila diskusiu
Včera o 19:41    

Správne dávkovanie Baby Brezza Formula Pro Advance?

Ahojte skupinka , mám otázočku , mám 4 týždňové bábätko , nechcem aby sa mi to zamiešalo nejako zle . Zakúpila som si baby brezza formula pro advance , používame BEBA SUPRIME PRO 1 . navolim 120ml

Dievcata, nemate niektora zlavovy kupon na obraz zo stranky drevko.sk? Velmi by mi pomohol 🤗

Ahojte.
Zvyknete niektorá čítať knižky po anglicky?
Moja teta má knihu a neviem, či to zvládnem prečítať. Dej ma veľmi nezaujal, no rada by som jej dala nejaké recenzie. Téma je špecifická.
https://www.martinus.sk/3684385-morning-i-got-u...
Zaujíma niekoho takáto téma?

avatar
ghelena založila diskusiu
Včera o 19:31    

Čítanie kníh v angličtine. Zvládnete to?

Ahojte. Zvyknete niektorá čítať knižky po anglicky? Moja teta má knihu a neviem, či to zvládnem prečítať. Dej ma veľmi nezaujal, no rada by som jej dala nejaké recenzie. Téma je špecifická. https://ww

avatar
malinka_00 založila diskusiu
Včera o 19:20    

Hľadám kaderníčku Betus z Kaderníckeho salónu Pekne Vlasky?

Ahojte neviete niekto ako sa vola kadernicka Betus ktorá tam robila ale pred nejakým časom odisla? Či si založila vlastne kaderníctvo alebo ako / kde ju nájsť Ďakujem

avatar
barbora533 založila diskusiu
Včera o 19:08    

Je siedma choroba nebezpečná v tehotenstve?

Dcérka bola pred cca 10 dňami v kontakte s bratrancom ktorému na ďalší deň zistili siedmu chorobu. Neviem nič špecifické len to.. teraz sa po 10 dňoch vyhádzala na brušku take vypukle vyrážky ale len

Strana