Výsledky vyhľadávania pre slovo #dove

  Zruš hľadanie
  zuzkanrAMBASÁDORKA
  2. júl 2020    

  Aké bude počasie, a čo nám dnešok prinesie to sa uvidí 🙂 Pre mňa prvé teplejšie lúče slnka znamenajú, že dezodorant balím na prechádzky so sebou 😊 V lete preferujem sprejové #dove , pretože aj príjemne osviežia🌞 Inak práve teraz vybrané mamičky testujú dezodoranty Dove tiež. Ich prvé postrehy nájdete pod hastagom #test_dove 💙

  Ak by ste si chceli zasúťažiť o balíček #baby_dove produktov, tak klikajte na môj blog, kde nájdete súťažný článok 💙💙💙

  konik_testuje
  19. jún 2020    Čítané 4873x

  Vaše skúsenosti s antiperspirantom Dove

  Poznáte tajomstvo krásy? My áno! Stačí sa cítiť dobre a príjemne vo svojej vlastnej koži. Tak prosté a jednoduché. Aby sme sa však cítili spokojne a sebavedomo v každej situácii, je potrebné mať ten správny antiperspirant. Čo si budeme klamať, my, ženy, o mamičkách nehovoriac, sme dennodenne skúšané situáciami, v ktorých sa skutočne zapotíme. Testujte s nami antiperspirant Dove Original, vďaka ktorému zdoláte všetky situácie, ktoré vám nový deň prinesie.

  Čo budeme testovať

  Dove vám predstavovať nemusíme. Ide o značku, ktorá podporuje prirodzenú krásu. Ukazuje ženy v reálnom svetle a snaží sa vyzdvihnúť ich autentické črty, ktoré sú veľakrát nesprávne vnímané ako nedostatky. No práve tieto nedokonalosti robia ženy jedinečnými. Dove inšpiruje a motivuje ženy, aby sa cítili krásne také, aké sú. Pretože iba skutočné ženy môžu odrážať skutočnú krásu. 

  Aby ste sa však cítili samy sebou, je potrebné mať ten správny antiperspirant, na ktorý sa viete spoľahnúť v každej situácii. A presne takým antiperspirantom je aj ikona krásy Dove Original. Okrem toho, že poskytuje až 48 hodín ochrany pred potením, obsahuje aj ¼ hydratačného krému pre jemnú a hladkú pokožku v podpazuší. Taktiež regeneruje pokožku podpazušia podráždenú holením. A čerešničkou na torte je jeho jemná vôňa, ktorá sa postará o pocit sviežosti a čistoty po celý deň.

  Keďže Dove podporuje skutočné ženy, zakladá si aj na skutočných hodnoteniach. Viac ako 2 500 žien z rôznych krajín otestovalo antiperspirant Dove Original. A ako dopadol tento test? Až 91 % žien by po tomto teste prešlo práve na antiperspirant Dove. 

  Svojmu telu by sme mali dopriať iba tú najlepšiu starostlivosť. Pretože pokiaľ ide o telo, majte rady to, ktoré máte. Pamätajte si, že je jedinečné a krásne so všetkým, čo k nemu patrí. 

  Koho hľadáme

  Na toto testovanie hľadáme 10 mamičiek, manželiek, priateliek, dcér, skrátka skutočných žien, ktoré si vedia užívať aj maličkosti každodennosti. Mali by to byť ženy, ktoré sú aktívne, empatické a sebavedomé. Nehľadáme dokonalosť, hľadáme žienky, ktoré nám ukážu svoj reálny život a svoju pravú tvár so všetkými (ne)dokonalosťami, ktoré k nim patria. Pridajte sa do klubu Dove skutočných žien a svojím testovaním nás inšpirujte a motivujte. 

  Ako sa zapojiť

  Ak ste sa v predošlých vetách našli, neváhajte a zapojte sa. Stačí, ak nám v komentári napíšete, ako vnímate ženskú krásu. Taktiež spomeňte, či je antiperspirant neodmysliteľnou súčasťou vašich všedných dní.

  Čas na zapojenie máte do nedele 21.6.2020. V priebehu týždňa potom vyberieme 10 žien, ktoré potešíme a oslovíme internou poštou.

  Budeme vám držať palce a tešiť sa na vaše komentáre 🙂

  konik_testuje

  Ženská sila nepozná hraníc. Aj keď si už povieme, že viac nezvládneme, vždy v sebe tú potrebnú silu nájdeme 💪 Aby sme však mohli zdolávať situácie, ktoré život prináša, potrebujeme spoľahlivý antiperspirant. Po akom druhu antiperspirantu siahate najčastejšie vy?

  a) V spreji
  b) Tuhý
  c) Guľôčkový
  d) Zvyknem ich striedať
  e) Antiperspirant nepoužívam

  Ešte stále sa stíhate prihlásiť do testovania antiperspirantu Dove Original, ktorý vám pomôže zdolať všetko, čo vám život prinesie: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/article/vase-skusenosti-s-antiperspirantom-dove-yaff85/ 🙂

  #test_dove

  zuzkanrAMBASÁDORKA
  15. jún 2020    

  Pondelkové srdiečko rozdávanie 💙
  Viete, v čom je výnimočné nové zloženie sprchových gélov #dove, ktorých obaly sú vyrábané zo 100% recyklovaného plastu?

  A) neobsahujú prírodné zložky
  B) neobsahujú sulfáty
  C) neobsahujú hydratačné zložky

  Odpovedzte správne a získajte 10 srdiečok! 💙

  #baby_dove

  zuzkanrAMBASÁDORKA
  Správa bola zmenená    4. jún 2020    

  Kým budeme mať v novom vlastnú záhradu to ešte potrvá. Tak sa vytešujem z mojej mini Kaufland záhradky 😀 Aj vy ste na nej fičali počas karantény? Najväčší úspech v raste má oregano, žerucha a uhorka 😀 Ostatné sú ešte vo fáze rastu. Ale s takouto šikovnou polievačkou, ktorá by najradšej popolievala všetky rastliny svet a aj seba to pôjde rýchlo 😀 Pochváľte sa vašou doterajšou úrodou zo záhradky v skupine #baby_dove kde vrámci témy mesiaca #nasamilazahradka môžte vyhrať balíček #baby_dove a #dove produktov 💙

  Skupinku nájdete tu: https://www.modrykonik.sk/group/10506/

  zuzkanrAMBASÁDORKA
  28. apr 2020    

  Ranná výbavička mama vs. dcéra - #dove vs. #baby_dove 😀
  Áno, dnes sme mali neskoré ráno.. Ahm o 10:00, lebo slečna si vymyslela, že bude od 22tej do 3tej ráno robiť koncert. Nie veľmi príjemný koncert. Snažím sa ju odstaviť od kojenia a najskôr chcem začať tým nočným. Prvé 4 noci sa to ako tak dalo. Aj keď som väčšinu trávila na fit lopte, ale aspoň nebol krik. Vydržala od 22:00 do 5:00 bez "didi", ale včerajšia noc bola hrozná😑 Ako sa podarilo vám prejsť týmto procesom?

  zuzkanrAMBASÁDORKA
  22. apr 2020    

  Medzinárodný deň Zeme sme si užívali tradične vonku v prírode - v našom krásnom sade 😊 Dnes som sa nevedela vynadívať na túto krásne kvitnúcu neskorú čerešňu, ktorá medzi halúzkami schovávala lúče teplúčkeho slnka. Ja som to najmilšie slniečko niesla klasicky na pleciach - do kopca fitko zadarmo 😀 Príroda na našej Zemi je krásna! Som rada, že ju môžem chrániť aj tým, že nakupujem #baby_dove a #dove produkty, ktoré sú vyrábané zo 100% recyklovateľných plastov 😊

  zuzkanrAMBASÁDORKA
  Správa bola zmenená    18. apr 2020    

  Vždy som snívala o tom, že budem mať záhradu plnú kvetov😍Nám ešte potrvá, kým dáme dokopy exteriér, tak sa chodím kochať k manželovej babke, ktorá býva hneď pod nami. Hneď, ako tam prídeme pohladká naše čuchové bunky vôňa kvetov. Momentálne tých, čo vidíte vo vázičke😊 Už nám rozvoniavajú vnútri. A presne takto príjemne, sviežo a jarne vonia anti-perspirant Awakening Ritual od #dove 😍 Vonia po sakurách a zelenom čaji a ja ho úplne milujem!

  #baby_dove

  zuzkanrAMBASÁDORKA
  10. apr 2020    

  Že akú pomocníčku ja mám 😍 Aj keď tento rok sa žiadne polievacké návštevy nekonajú (ahm jupiiii!), tak linecké nesmú chýbať😛 Výzdobu sme do nového nemali kde kúpiť, tak si aspoň takýmto rozkošnými a chutnými zajkami navodíme veľkonočnú atmošku 🙂 A vy ako ste na tom? Vypekáte vo veľkom či len tak klasicky "karanténne"? 😀 Výtvory s vašimi pomocníkmi môžte pridať aj do skupiny #baby_dove s #vypekamepriberame a možno práve vy vyhraté vrámci témy mesiaca balíček baby Dove a #dove produktov 🕊️🕊️🕊️

  zuzkanrAMBASÁDORKA
  6. apr 2020    

  Tento týždeň sa niekomu začne možno o troška veselšie, ako ostatným 🙂 Je na čase vyhlásiť víťazku balíčka #dove produktov zo súťažného článku vrámci #tyzden_s_ambasadorkami 💛 A je ňou @hranolka22 😊 Gratulujem!
  Ostatní si ešte dnes môžu zasúťažiť u @holubicka28 https://www.modrykonik.sk/blog/holubicka28/article/tyzden-s-ambasadorkami-oslavte-velku-n-7dhfzn/ 🌞🌞🌞

  zuzkanrAMBASÁDORKA
  4. apr 2020    Čítané 708x

  Týždeň s Ambasádorkami - Nie je Veľká noc prehnane voňavá?

  Každý hovorí, že stále treba hľadať niečo pozitívne na tomto období. A ja som našla. 

  Dúfam, že sa týmto článkom nikoho nedotkntnem a vetrím, že náš je viac! 😛

  Na svete sú len dve veci kvôli, ktorým mám rada Veľkú noc. Je nimi majonézový šalát a linecké koláčiky. To je všetko. Možno bude toto moje vyhlásenie znieť nevhodne, ale som rada, že tento rok budem ukrátená o návštevy, po ktorých voniam, ako zlá drogéria a večer si idem ľahnúť do postele s migrénou.

  Niekoľkokrát som sa ocinovi snažila nanútiť  jemný, svieži, ovocný sprej respektíve vodu, ktorú používam v lete a jeho vôna za pár hodín vyprchá, ale nie. On si už niekoľko rokov musí so sebou zobrať ten čierno - zlatý fľakon s ťažkou, výraznou vôňou, ako aj zvyšok chlapov z našej rodiny. 

  Najhoršia Veľká Noc bola, keď som bola tehotná. Vtedy mi smredlo aj to, čo mi voňalo. Takže som sa pri pár návštevách držala, aby som neutekala na wc. Vtedy o tom ešte nikto okrem môjho manžela nevedel a mne všetky voňavky skončili vo vlasoch a nemohla som si dať ani žiadnu čarovnú tabletku. 

  Tak čo, sú tu nejaké "veľkonočné trpiteľky lacných vonaviek", ako som ja? Áno? Napíšte mi o tom v komentári, dajte lajk článku a vyhrajte 100% voňavý balíček #dove kozmetiky, ktoré uspokojí každú jednu vašu čuchovú bunku😀

  Teším sa na vaše komentáre a verím, že to nebudete brať príliš vážne 😉

  zuzkanrAMBASÁDORKA
  13. mar 2020    

  V piatok 13tého môžte získať až 13 srdiečok💙Stačí ak viete, aký veľký násobok bodov získate za nákup produktov značky #dove počas celého mesiaca v dm drogerie? 💙

  #sutaz
  #srdiecka
  #baby_dove

  zuzkanrAMBASÁDORKA
  4. mar 2020    

  Dostávate k MDŽ nejaké veľké dary, či len maličkosti v podobe kvetov, či chutnej čokoládky? 🙂 Ak by vás potešilo vyhrať bohatý balíček kozmetiky #dove, tak môžte skúsiť šťastie v tejto súťaži: https://www.modrykonik.sk/contests/sutaz-urobte...

  #baby_dove
  #sutaz

  zuzkanrAMBASÁDORKA
  17. feb 2020    

  Je niečo, čo vám počas tehotenstva vadilo a ťahá sa to s vami aj dlhú dobu po pôrode? Ja som celé tehotenstvo bola znechutená z akýchkoľvek vôní. Všetko, čo mi pred tým voňalo som nemohla ani cítiť. Ani môj parfém a už vôbec nie manželov. Tak isto som musela prestať používať moje obľúbené kozmetické značky. Všetko išlo do koša 🤷‍♀️ A zostalo mi to až do teraz a to má dcérka 16 mesiacov 😀 Avšak, čo vonia a chutí po kokose musím mať 😍😀 Ako aj tento anti-perspirant #dove 👍 Má veľmi príjemnú, nevtieravú kokosovú vôňu. Tomu teda nepoviem nie 😛

  #baby_dove

  zuzkanrAMBASÁDORKA
  Správa bola zmenená    17. dec 2019    

  Škriatok Adventík vyžreboval víťazku balíčku #dove z okienka s číslom 15 a je ňou @nikolurbanska 🎄🎉🎄🎉 Gratulujem k výhre 💙

  Ostatným mamičkám budú zaslané dodatočne srdiečka 💙

  Dnes môžte nakuknúť u @domichrumi a odhaliť, čo sa skrýva v okienku s číslom 17 😮

  #adventnykalendar_mk
  #vianoce_s_ambasadorkami
  #baby_dove

  zuzkanrAMBASÁDORKA
  16. dec 2019    Čítané 565x

  Pätnáste okienko v Adventnom kalendári otvárame s baby Dove!

  Dnešný deň je pre mňa výnimočný nielen preto, že spolu s škriatkom Adventíkom urobíme niekomu radosť výhrou bohatého balíčku, ale aj zato, že mám dnes narodeniny!🎉

  Kým som nebola matkou, tak prípravy na Vianoce (nákupy darčekov, nákupy potravín, pečenie, upratovanie atď.) som si väčšinou nechala na poslednú chvíľu. Lenže teraz si musím všetko nejakým spôsobom naplánovať, aby bolo aspoň niečo z toho hotové. Takmer všetky darčeky nakúpené už mám. Keďže sme sa nedávno nasťahovali do nového upratujem niečo skoro stále 😀 Umývanie okien tento rok asi vypúšťam z môjho plánu, keďže sa vonku stále pracuje a práši. Nákup potravín ma ešte len čaká a aj pečenie. Čiže v podstate je toho ešte dosť😀 A tak sa pýtam, kedy si máme my matky oddýchnuť? Každý vždy hovorí: "Veď prídu sviatky, tak si oddýchnete spolu všetci doma". Veru rada by som si😉

  Myslím, že každej z nás popri predvianočných zhonoch dobre padne chvíľka pre seba. Ísť sa zabaviť na vianočný večierok, ísť s kamoškami na punč na vianočné trhy, vyložiť si nohy pred telku a pozrieť si obľúbenú vianočnú rozprávku, urobiť si horúcu čokoládu a namáčať si do nej linecké koláčiky, alebo si proste len napustiť vaňu teplou vodou, dať si do ruky pohár vínka a zapáliť si sviečku so škoricovou arómou. Tak nejak takto si predstavujem relax pred, počas a po vianočných sviatkov. V skratke mať chvíľu pre seba, ktorú si určite zaslúži každá z nás, lebo robíme všetko pre to, aby to na Štedrý deň bolo tip top!

  Tú správnu relaxačnú atmosféru v kúpeľni si môžte navodiť aj s produktmi #dove, pretože tento rok si pripravili fakt pekné vianočné balíčky, ktoré potešia nejednu mamičku, sestru, svagrinú, sestru, či kamošku. Mňa zaujal kokosový balíček s produktmi z rady Nourishing Secrets Restoring Ritual, v ktorom je okrem telového mlieka a krému na ruky aj prakticky set na manikúru.

  Zaujímavým je aj tento set, ktorý obsahuje okrem skvelých produktov aj peknú, elegantnú kozmetickú taštičku, ktorá sa dá využiť aj ako listová kabelka do ruky. Napríklad na Štefanskú či Silvestrovskú zábavu😛

  Vďaka Adventnému kalendáru Ambasádoriek môžte vyhrať balíček kozmetiky Dove, vďaka ktorému si nájdete chvíľku pre seba a doprajete svojmu telu maximálnu starostlivosť. 

  Stačí, ak mi do kómentarov napíšete ako počas týchto predvianočných dní relaxujte vy, alebo či si plánujete oddýchnuť až po Vianociach a ako🙂 Nezabudnite aj lajknúť článok, pretože každý komentár srdiečkami💙💙💙

  zuzkanrAMBASÁDORKA
  3. dec 2019    

  Prosím vás, dnes bolo niečo vo vzduchu? Toto moje dieťa po pól roku zaspalo v kočíku!😱A spala v ňom až 2 hodiny 😮😀 Tomu sa teda hovorí #pokojnyspanok 😴 A mňa to krásne počasie tiež dobilo energiou 🌞

  Prečo som použila taký špeciálny # sa dozviete v skupine Baby Dove - Pre skutočné matky, a keď nato prídete zistíte, že vďaka nemu môžte vyhrať balíček #baby_dove a #dove produktov 😜 https://www.modrykonik.sk/group/10506/

  zuzkanrAMBASÁDORKA
  28. nov 2019    

  Vždy sa veľmi poteším, keď sa so mnou a s ostatnými mamičkami podelíte o radosť z výhry s #baby_dove a #dove produktmi😍 Ešte viac na teší, keď vidím, že vám pri rozbalovaní pomáhajú aj vaše najmilšie ratolesti, keďže sú to vlastne také malé darčeky pre ne😊My s Hankou sme si baby Dove obľúbili veľmi 👍 Verím, že to tak bude aj u vás 😊

  A možno sa šťastie usmeje práve na vás, keď sa zapojíte do témy mesiaca s názvom #pokojnyspanok v našej skupinke: https://www.modrykonik.sk/group/10506/

  zuzkanrAMBASÁDORKA
  Správa bola zmenená    6. nov 2019    

  Kombinácia na úspešný dvojhodinový spánok: plávanie + upokojujúce telové mlieko s vôňou harmančeka od #baby_dove 💜 Ani z rifiel som ju nestihla vyzliecť, zaspala už v autosedačke 😀Čo je u vás zárukou dobrého spánku?😴
  S pokojným spánkom súvisí aj nová téma v skupinke Baby Dove - Pre skutočné matky, vďaka ktorej môžete vyhrať balíček #baby_dove a #dove produktov: https://www.modrykonik.sk/group/10506/

  zuzkanrAMBASÁDORKA
  24. okt 2019    

  Niekedy si kladiem otázku prečo sa niektorá kozmetika nemôže aj jesť😀Objavila som po krowkách voňajúci sprchový gél 🤤😍 Nourishing Secrets od #dove s názvom Indulging Ritual 😊 Podľa popisu vonia po ovsenom mlieku a mede, ale ja tam cítim totálne krowky😀Okrem toho je to veľmi príjemný sprcháč, ktorý sa ľahko rozotiera po tele, dobre sa zmýva a pokožku zanecháva hebkú, voňavú a samozrejme čistú 😛 Takže, ak milujete sladké a krowky, tak toto proste m u s í t e skúsiť! 😉 Inak ako novinka Calming Nights od #baby_dove aj všetky ostatné produkty Dove by mali začať byť vyrábané zo 100% recykovaných materiálov a do roku 2020 chcú vstúpiť s heslom "no more new plastic" 👏👏👏

  zuzkanrAMBASÁDORKA
  11. okt 2019    

  Kde mám dieťa? Tu mááám dieťa 🤣
  Dnes je medzinárodný deň dievčat👧Tak nezabudnite tomu svojmu dať extra veeeeľkú pusinku 😘🥰 Ja by som túto moju boškávala furt 😋
  Inak vedeli ste o tom, že značka #dove aj #baby_dove podporujú budovanie sebadôvery dievčat od narodenia? 😉 Teraz počas celého októbra podporujú projekt Chuť žiť, ktorý ponúka pomoc a podporu osobám s poruchami príjmu potravy. Môžete pomôcť aj vy a nákupom produktov Dove, z ktorých bude 5 centov darovaných na tento projekt ☺️💙

  zuzkanrAMBASÁDORKA
  10. okt 2019    

  Ako to vyzerá, keď sa jeseň prenesie do kozmetiky😋Aspoň pre mňa sú jablká typicky jesenným ovocím a milujem jablkovo-škoricové koláče 🤤😍🍎Ich vôňa sa roznáša celým domom. Príjemne voňavý po jabĺčkach a osviežujúci je dezodorant #dove GoFresh, ktorý som nemohla nechať v drogérii ☺️Na jeseň a v zime mám radšej tuhé dezodoranty, ako sprejové. Ako to máte vy?

  Inak nezabudnite, že beží supeeer súťaž o balíček s #baby_dove produktmi u mňa na blogu: https://www.modrykonik.sk/blog/zuzkanr/article/super-kviz-s-dovkom-o-baby-dove-produkty-hbhogk/

  zuzkanrAMBASÁDORKA
  30. sep 2019    

  Ak ste zaregistrované v programe dm active beauty, tak je možné, že vám príde do schránky až 9 kupónov na 15-25 násobok bodov pri nákupe #baby_dove a #dove produktov 💙 To poteší, však? Ja si zbieram bodíky, ktoré väčšinou miniem na nákup plienok🙂
  Inak v skupinke Baby Dove - Pre skutočné matky som nedávno pridala príspevok, prečo sa v dmke oplatí nakupovať Baby Dove produkty viac, ako v Teta drogerie: https://www.modrykonik.sk/group/10506/zelam-vam...

  Ešte stále sa stíhate zapojiť do súťaže, ktorá prebieha na mojom blogu: https://www.modrykonik.sk/blog/bea0802/article/budem-som-mama-yx4bi8/

  Poďte si zaspomínať na obdobie, keď ste sa dozvedeli, že z vás bude mama a možno vyhráte voňavý balíček #babydove a #dove kozmetiky 🥰👍

  Majte krásny večer.

  bea0802
  17. aug 2019    Čítané 157x

  Budem (som) mama

  Ahojte,

  leto sa nám pomaličky končí a s ním aj moja práca Ambasádorky a preto som si pre Vás pripravila moju poslednú súťaž o voňavý balíček Baby Dove a taktiež Dove produktov ❤️

  Vyhrať môžu až 3 z Vás! Súťaž sa začína dnes a bude trvať do polnoci 24.8.2019. Vyhodnotenie prebehne v nedeľu 25.8.2019

  Poďme si trochu zaspomínať na obdobie, keď sme sa dozvedli, že sa z nás stanú mamy. Aké to pre vás bolo? Jednoducho sem opíšte svoje pocity a zaspomínajte si.

  Pravidlá budú naozaj jednoduché:

  • Do komentára napíšte odpoveď, na súťažnú otázku
  • Dajte "páči sa mi to" na tento článok
  • Ak chcete, tak pridajte aj fotografiu z obdobia tehotenstva (toto nie je podmienka)

  A o čo súťažíme???

  • 1x Dove Sprchový gél Purifying Detox so zeleným ílom 250ml
  • 1x Dove Sprchový gél Renewing Glow s ružovým ílom 250ml
  • 1x Dove Telové mlieko Indulging Ritual Oat milk & Honey 250ml
  • 1x Dove Telové mlieko Awake Matcha 250ml
  • 1x Dove Antiperspirant v spreji kokos a kvet jazmínu 150ml
  • 1x Baby Dove Krémová tableta na umývanie Rich Moisture 75g
  • 1x Baby Dove Umývací gél na celé telo aj vlásky Sensitive Moisture 50ml
  • 1x Baby Dove Umývací gél na celé telo aj vlásky Rich Moisture 200ml
  • 1x50ks Baby Dove Vlhčené utierky Rich Moisture
  • 1x Baby Dove Krém proti zapareninám 45g
  • 1x Baby Dove Telové mlieko Rich Moisture 200ml

  Držím Vám palce a teším sa na Vaše príbehy ❤️

  Bea