Výsledky vyhľadávania pre slovo #test_samsung4

  Zruš hľadanie
  baby2008
  3. júl 2022    Čítané 137x

  Moja láska na druhé pranie ❤️

  Keď ju miluješ, nie je čo riešiť👌

  Do tohto testu som išla s malou dušičkou, pretože hoci mi moja dovtedajšia pomocníčka ešte celkom nedoslúžila, mala som voči nej už určité výhrady... no moje obavy zo zmeny boli úplne zbytočné a s novou pomocníčkou do nepohody som skutočne nad mieru spokojná. Jje to taká moja láska na druhé pranie;)

  Pri prvom som plakala ešte nostalgicky za mojou 2v1 vybavenou podobnými technológiami, no čím viac túto krásku užívam, tým viac som do nej 👍 Jednoznačne odporúčam všetkými 🖐🖐

  Dopĺňam reálne foto z testovania produktu, ako aj print screen obrazovky z appky v mobile, ako aj foto predošlej a súčasnej, pre porovnanie.

  Pokúsim sa vypichnúť moje top skúsenosti ;)

  • 👌 veľmi inteligentná, prepracovaná práčka, nabitá modernými technológiami
  • 👌 nastavenie jazyka, v ktorom komunikujem, je možnosť aj češtiny
  • 👌 ovládanie cez appku, ktorú mi manžel hneď stiahol do telefónu ❤️ oznámi mi aj skončenie cyklu, nie je potrebné nastražiť uši, aby som začula záverečnú melódiu ;)
  • 👌 veľká kapacita, možnosť prať až 9kg bielizne naraz
  • 👌 veľký otvor pre pohodlné vkladanie aj objemnejších vecí, ako paplón, či zimná bunda
  • 👌 zapamätanie si najčastejšie používaného programu
  • 👌 veľké množstvo programov, pre mňa super aj hygienicka para, či parné pranie, na ktoré som zvyknutá pre pohltenie pachov zo športového oblečenia,aj krátky, 15-minútový program na malé množstvo prádla
  • 👌 samočistenie bubna
  • 👌 bubble soak
  • 👌 tiché pranie využívam pri praní po 22.00h
  • 👌 veľmi stabilná, neskáče, má kvalitné, pogumované, výškovo nastaviteľné nožičky, ktoré zabezpečia, že nikam nepocestuje a tiež vám nerozbije kúpeľňovú dlažbu
  • 👌 aj pri vysokých otáčkach veľmi tichá (zhodnotili všetci členovia domácnosti)
  • 👌 možnosť dokladať prádlo počas bežiaceho cyklu
  • 🙈 mne osobne vadí dlhá melódia pri skončení prania, ale je možné ju vypnúť
  • 🙈 bolo by úžasné, keby šlo spustiť práčku cez appku
  • 🙈 občas mi zostane nevyžmýkaná ponožka uviaznutá vo dvierkach

  Maximálna spokojnosť so zmenou: 

  pomer cena - kvalita 🤝 good deal 

  (ďakujem, že ste si nás vybrali)

  #test_samsung4 #recenzia #recenzia_samsung_WW90T534DATS715

  evvitamvas
  30. jún 2022    Čítané 94x

  Moja nová láska

  Na túto práčku som sa veľmi tešila. Okrem krásneho dizajnu práčka spĺňa všetky kritéria, ktoré som očakávala. Nie je hlučná, má dostatočné množstvo programov, ku ktorým sa dajú ešte nastaviť dodatočné (napr. intenzívne pranie, buble soak a pod.), nastavenie počtu dávok aviváže. Okrem iného, je možné, aby si práčka sama nadávkovala aviváž či tekutý prášok. Veľkou výhodou je program hygienická para, ktorý využívam napr. pri praní látkových plienok. 

  Táto práčka je pre mna naozaj nový miláčik spomedzi elektrospotrebičov. Radosť na nej prať. U nás ide denne aj 4x. Odporúčam všetkými piatimi✋🏻🤗

  Výhody

  • Množstvo programov
  • Inteligentné dávkovanie aviváže a pracieho prostriedku
  • Veľkosť bubna
  • Práčka NIE JE hlučná ani pri vyšších otáčkach
  • Prídavné programy
  • Ak je práčka prepojená s aplikáciou, o dokončení prania vám príde upozornenie napr. na televízor (ak je rovnakej značky a používaný v aplikácii )

  Nevýhody:

  • V aplikácii nie je možné spustenie pračky, čo by bolo veľkou výhodou
  • Zvuk na práčke nejde úplne vypnúť
  • Dávkovanie aviváže - pri vypnutí dávkovania nezoberie celú aviváž. Pri praní detských vecí používam detskú aviváž a častokrát v zásobníku zostáva aviváž z prechádzajúceho prania našich vecí.

  #test_samsung4 #recenzia #recenzia_samsung_WW90T534DATS715

  mtoth
  29. jún 2022    Čítané 180x

  Parná práčka od Samsung - miestami inteligentnejšia ako ja!

  Mať prázdny kôš na bielizeň je tých najlepších 5 sekúnd z celého týždňa. Alebo sa pranie môže zmeniť na prácu v domácnosti, ktorú robíš s radosťou, ak máš práčku, ktorá ti to uľahčí. U nás je to nová parná práčka Samsung WW90T534DAT/S7

  V čase, keď sme mali práčku dosť dlho v oprave a prádlo nám prala rodina, mi tu vyskočilo upozornenie “budeme testovať parnú práčku Samsung WW90T534DAT/S7”. S malou dušičkou som sa zapojila. O to väčšia radosť to bola, keď mi prišla správa, že som bola vybratá na testovanie.

  Po jej zapojení som sa vrhla do čítania návodu. Na začiatku to bolo intuitívne a kalibráciu alebo čistenie bubna som zvládla jednoducho a rýchlo. Ale ten návod je potrebné si naštudovať, pretože miestami som mala pocit, že je inteligentnejšia ako ja 🙂

  Keďže prádla v koši bolo veľa, mohla som sa vrhnúť do testovania. Začnem automatickým dávkovaním pracieho prostriedku. Túto funkciu som pri predošlej práčke nemala. Do priehradiek na prací gél a aviváž (ja používam oleje do prania) si nalejem toľko, koľko sa zmestí a práčka si sama dávkuje pracie prostriedky.

  Podľa mňa veľmi dobrá funkcia, ktorá ušetrí prostriedky na pranie, ako aj peniaze a to aj vtedy, ak mám nastavené dávkovanie pracieho prostriedku na vysokej úrovni.

  Prací program si nastavím otáčaním stredového kolieska a na displeji mi zobrazí názov programu, počet kg bielizne a čas prania. Ostatné veci, ako teplota alebo otáčky, si viem zmeniť. 

  Pri programe Eco 40-60 si práčka nastaví teplotu sama po zvážení prádla. Ocenia hlavne muži, keď potrebujú oprať a žena nie je doma. 😄

  Bola som zvedavá na technológiu Eco Bubble, kde sa prací prostriedok zmení na aktívnu penu, ktorá prenikne do prádla a ľahko odstráni nečistoty. Moje dieťa vie na oblečení urobiť také škvrny, ktoré sa dali len ťažko odstrániť, ale tento program to zvládol. Toto je top vychytávka pre maminy s deťmi.

  Ďalší program, ktorý uľahčí žitie v dnešnej dobe, je parná hygiena. Neviem, kde som žila doteraz, ale toto naša predchádzajúca práčka nemala a dokonca som ani nevedela, že niečo také existuje. Pri takýchto prípadoch hovorievam vetu “môj život nabral nový rozmer.” :D

  Programov je neúrekom. Od bavlny, cez zrýchlené pranie, detské oblečenie, vlnu, vyššie spomenuté programy až po funkčné oblečenie, tiché pranie, uteráky, posteľné prádlo, jemnú bielizeň, či rifle. 

  Okrem toho, že je kapacita práčky až na 9kg bielizne, má funkciu detského zámku. To je presne to, čo sme potrebovali. Keď som prala na predošlej, syn prišiel k práčke, otočil kolieskom a program skončil. Mohla som ju zapnúť odznovu. Po zapnutí detského zámku sa všetky tlačidlá okrem on/off uzamknú a tak môže syn točiť kolieskom koľko sa mu ráči. Síce prišiel na to, ako ju vypnúť počas prania, mne to ale nevadí, pretože keď ju znovu zapnem, pamätá si predošlé nastavenia a ponúkne mi možnosť pokračovať ďalej v praní. 

  Ak náhodou po spustení prania zabudnem na nejaké prádlo, cez start/pause si viem pranie zastaviť a doplniť prádlo do bubna.

  Nemôžem vynechať fakt, že je tichá. Pri predošlej práčke som musela kalkulovať kedy dám prať, kedy doperie, či nebude v tom čase syn spať, alebo nebude nočný kľud. Pri Samsung práčke toto vôbec nemusím riešiť. Máme ju v kuchyni a pri praní by som jej “hlučnosť” prirovnala k tomu, keď vonku prší. Takže periem kedy potrebujem. Jediná nevýhoda, čo sa zvuku týka je to, že pri každom stlačení tlačidla vydáva zvuk a rovnako po skončení prania zahrá melódia. Neprišla som na to, ako a či sa vôbec zvuky pri nastavovaní dajú vypnúť, ale zvučka na konci sa vypnúť dá. 

  Koniec koncov, celá práčka sa dá ovládať cez aplikáciu SmartThings, kde si viem nastaviť prací program a odoslať do práčky (využívam, keď syn spí a nechcem ťukať do práčky, pretože všetko toto nastavím bez zvuku) alebo si cez programového asistenta zvolím typ bielizne, ktorú idem prať a aplikácia mi sama vyhodnotí, aký program je najvhodnejší. Ďalšia vec, ktorú ocenia aj muži. 🙂 Rovnako ma aplikácia upozorní na to, keď práčka doperie, ale aj na to, že je potrebné spustiť program čistenie bubna alebo si viem odsledovať spotrebu energie.

  Jediná nevýhoda aplikácie je, že si cez ňu práčku neviem spustiť. A možno by to bol až príliš veľký komfort. 🙂 

  Najlepšia vec, ktorá sa mi za posledné obdobie stala bola tá, že som dostala možnosť túto práčku otestovať a užívať si ju spolu so svojou rodinou. Je to pomocník v domácnosti na úplne inej úrovni ako bola predošlá práčka, je vhodná pre všetkých, ktorí chcú mať svoju domácnosť smart a je veľkým pomocníkom nielen pre rodiny s deťmi. Či už sa rozhodnete pre práčku Samsung, alebo inú, prajem vám, aby ste z nej mali minimálne rovnakú radosť ako ja. 🙂 

  #test_samsung4 #recenzia  #recenzia_samsung_WW90T534DATS715

  Podľa čoho sa rozhodujete pre kúpu spotrebičov? Čo je pre vás najdôležitejšie kritérium? Za každú odpoveď vám pošleme 3 srdiečka.

  A. Nízka cena.
  B. Mám rada, keď príde výrobca s niečím inovatívnym.
  C. Kvalitná značka.

  Ak práve premýšľate nad kúpou práčky, ktorá spĺňa všetky vyššie spomenuté kritériá, nezmeškajte naše špeciálne testovanie práčky Samsung WW90T534DAT/S7 v hodnote 459 €, ktorú si môžete zakúpiť v 50% zľave za 229,50 €. Prihlásiť sa môžete tu: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/article/skusenosti-s-parnou-prackou-samsung-ww90-03zhey/

  #test_samsung4

  konik_testuje
  30. máj 2022    Čítané 3270x

  Skúsenosti s parnou práčkou Samsung WW90T534DAT/S7

  Existujú rôzne prieskumy, ktoré popisujú, koľko času v živote strávime bežnými, každodennými aktivitami. Až 2 a pol roka z celého života nám zaberie varenie. Ženy strávia upratovaním jeden celý rok. Pranie v domácnosti nás stojí takmer pol roka života. Iste mi dáte za pravdu, že bez kvalitných domácich spotrebičov, ktoré nám tieto každodenné povinnosti uľahčujú, si už svoj život nevieme predstaviť. Pri predstave ručného prania vzdávame hold všetkým ženám, ktoré vychovali svoje deti bez automatickej práčky.  

  Ak práve nad kúpou novej práčky uvažujete a ste ochotné si kúpiť parnú práčku Samsung WW90T534DAT/S7 v hodnote 459 € s 50% zľavou za 229,50 €, zapojte sa do tohto testovania, ktoré sme pre vás pripravili.

  Čo budeme testovať

  Spredu plnená 9 kg parná práčka Samsung WW90T534DAT/S715, najúspornejšej energetickej triedy A, disponuje špičkovými technológiami pre ľahké, efektívne a úsporné pranie bielizne. Výkonné pranie, aj pri nízkych teplotách, zabezpečuje technológia Eco Bubble™, ktorá premení prací prostriedok na aktívnu penu. AI Control (umelá inteligencia) upravuje parametre prania tým, že si pamätá vaše návyky, navrhuje vhodné pracie cykly a zobrazuje aktuálne informácie. Aplikácia SmartThings ponúka rady ohľadne cyklov, plánovania a riešenia problémov. Technológia Auto Dispense automaticky dávkuje vhodné množstvo pracieho prostriedku a aviváže pre každú várku bielizne. Cyklus Hygiene Steam vypúšťa z dna bubna paru, ktorá prestúpi každý kúsok oblečenia a odstraňuje uchytené nečistoty, 99,9 % baktérií a alergénov. Vďaka technológii digitálneho invertora poskytuje tichší chod a vyšší výkon a dokonca 10-ročnú záruku.

  Koho hľadáme

  Na toto testovanie hľadáme 3 ženy, ktoré si zakúpia práčku Samsung WW90T534DAT/S7 so zľavou 50 %, teda za 229,50 €. Ženy, ktoré obľubujú a využívajú smart technológie vo svojom každodennom živote a rady ušetria, vďaka úspornému praniu, nejaké tie finančné prostriedky pre svoju rodinu. Mali by byť komunikatívne, rady písať a fotiť a, samozrejme, byťochotné sa o priebeh testovania podeliť s nami na Modrom koníku.

  Ako sa zapojiť

  Ak ste sa v popise vyššie našli a ste rozhodnuté si práčku Samsung WW90T534DAT/S7 v hodnote 459 € kúpiť za 229,50 €, stačí ak nám do komentára pod tento článok vložíte fotografiu miesta, kde by ste si svoju novú práčku umiestnili. 

  Nezabudnite napísať odkiaľ ste. Jednu z 3 testeriek, ktoré vyberieme, navštívi náš YouTube tím a natočí videopredstavenie produktu priamo u nej doma.  

  Čas na zapojenie máte do 6.6. Následne vyberieme 3 mamičky a oslovíme ich internou poštou.

  Tešíme sa na vaše komentáre.

  Konik_testuje

  konik_testuje
  Správa bola zmenená    23. máj 2022    

  Testovanie produktov, ktoré vám pravidelne sprostredkovávame, už dôverne poznáte. Podľa zapojenia vieme, že je u vás veľmi obľúbené. Čo by ste povedali na to, keby sme vám umožnili testovať aj skutočne hodnotné produkty a to vďaka tomu, že by ste si ich mohli zakúpiť za priam neuveriteľne výhodnú cenu? Za každú odpoveď vám pošleme 3 srdiečka.

  A. Ak by to bolo niečo, čo potrebujem, určite by som do toho šla.
  B. Radšej menej hodnotné produkty a zadarmo.
  C. Záležalo by od výšky zľavy.

  Ak sme vo vás vzbudili zvedavosť, tak nás sledujte a nezmeškajte netradičné testovanie parnej práčky Samsung, ktorú si budete môcť zakúpiť až s 50% zľavou.

  #test_samsung4