Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Súťaž o balíček detskej kozmetiky Alpa Batole - na zmazanie

11. máj 2018
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

Český výrobca ALPA vyvinul špeciálny rad produktov určený pre deti od narodenia. Volá sa Batole a zahrňuje 10 prípravkov s jemným zložením a rovnakou vôňou. Všetky majú jedno spoločné: Prispievajú k pohode vášho dieťaťa!

Alpa Batole detský krém na zapareniny je krémová emulzia voda-olej s vyšším obsahom oxidu zinočnatého pre okamžité upokojenie podráždenej pokožky a zastavenie mokvania. Olivový olej jemnú pokožku bábätka šetrne premaže, zvláčni a zabráni jej vysýchaniu a prasklinám. Vitamín E podporuje regeneráciu kožných buniek a urýchľuje proces hojenia. S detským krémom Batole proti zapareninám bude zadoček vášho bábätka v najlepšej starostlivosti.

Proti podráždeniu pokožky a tvorbe zaparenín pôsobí tiež Alpa Batole detský zásyp. Ľahká konzistencia vo forme prášku a jemné zloženie umožňuje jeho použitie od prvých dní po narodení bábätka. Zásyp s výťažkom z olivovníkového listu upokojí pokožku a pôsobí ako účinná prevencia podráždenia. Je vhodný pre každodennú hygienu bábätka.

Pohodu bábätka ovplyvňuje celý rad udalostí. Medzi nimi aj vhodne zvolená starostlivosť spojená s každodennou hygienou.

[youtube HqJhZqf84PQ 600 450]

Osviežujúca sprška alebo príjemný kúpeľ?
Môžete to striedať alebo zvoliť, čo je pre bábätko príjemnejšie. To hlavné je, aby sa na každodennú hygienu bábätko tešilo a obišla sa bez plaču.
Alpa Batole jemný sprchový gél a Batole detský kúpeľ tvorí obľúbenú kombináciu. Oba prípravky zaručujú jemnú očistu detskej pokožky po narodení. Nedráždi pokožku ani sliznice a preto je kúpeľ pre bábätko príjemný. Prípravky obsahujú olivový olej, ktorý zabraňuje vysúšaniu pokožky, provitamín E a hojivý panthenol pre okamžité upokojenie.

Aká bude výhra?
5x balíček detskej kozmetiky BATOLE, ktorý obsahuje:

  • Alpa Batole detský krém na zapareniny
  • Alpa Batole detský zásyp
  • Alpa Batole jemný sprchový gél
  • Batole detský kúpeľ


Súťažná otázka:
Zásyp Batole v klasickom obale môžete doplniť. Vyrábajú sa náhradné sáčky zásypu Batole s obsahom
a) 100 g púdru
b) 80 g púdru
c) 200 g púdru

Pomôcku k súťažnej otázke nájdete na www.alpa.cz

kahanikova
21. máj 2018

A) 100g

vikirobko10
4. júl 2018

a/ 100 g

1978martina
11. júl 2018

a/100g

mamima59
30. júl 2018

a/100g

ja_mi
5. aug 2019

A - 100g