Opýtaj sa nás
S čím potrebuješ pomôcť? Pod každým nadpisom nájdeš užitočné rady a návody. V prípadoch, keď je potrebné problém nahlásiť, nájdeš v texte možnosť napísať nám. Tak sa vec dostane do správnych rúk. Modrý koník team.

O Modrom koníkovi

Problém s registráciou, prihlásením

Čo kde nájdem, ako niečo urobím?

Chcem nahlásiť nevhodný príspevok alebo správanie

Prečítaj si najskôr, čo je nevhodný príspevok. Každý má svoju predstavu, tak nech ju máme rovnakú. Prečítaj si tiež, čo môžeš očakávať, keď niečo nahlásiš.

Prečo mi bolo niečo odstránené, zablokované?

Ak sa ti niečo také stane, nič sa nedeje. Pravdepodobne si len o niečom nevedela. Vysvetlíme si to a nabudúce to zvládneš lepšie 😉

Mám problém s predajcom, kupujúcim

Niekedy obchod neprebieha podľa očakávaní. Tu nájdeš rady ako postupovať ďalej.
Za bezproblémový obchod zodpovedá rovnako predajca aj kupujúci. Zaujímaj sa preto dostatočne o veci už pred samotným obchodom.

Platené balíky PLUS/PRO

V tejto časti nájdeš odpovede týkajúce sa výhod platených balíkov, platieb a faktúr. Prípadne sa môžeš opýtať na čokoľvek o PLUS/PRO.

Keďže aj ako platiaci zákazník môžeš na Modrom koníku robiť všetko čo bežný používateľ, odporúčame pozrieť všeobecné časté otázky. Obzvlášť by ťa mohli zaujímať návody a pomoc s predajom v bazári. V prípade, že niečo nefunguje ako má, sekcia Mám technický problém.

Mám technický problém

Riešim náročnú životnú situáciu

Ak si sa dostala do ťažkej životnej situácie, alebo by si, naopak, rada pomohla iným ľuďom v núdzi, nižšie nájdeš nápomocné informácie o tom, na koho sa môžeš v ťažkej situácií obrátiť, alebo, ak máš takú možnosť, ako môžeš iným pomôcť. Navštív tiež naše fórum Overené zbierky - pomoc v núdzi.

Návrh na spoluprácu, ponuka, reklama

Ak Vašu firmu, organizáciu či osobu zaujal Modrý koník z profesionálneho pohľadu, tu je to správne miesto, kde sa Vaša otázka, či ponuka dostane k správnym ľudom.
Je to tiež jediné miesto, kde si vykáme, aspoň do času kým začneme spolupracovať 🙂

Mám odkaz pre Modrého koníka

Podmienky používania a pravidlá