Som v 5. týždni a nevidno gestačný vak

iviska_b
11. apr 2018
iviska_b
autor
11. apr 2018

Ahojte,
Som tu nová a potrebovala by som poradiť. Naozaj som hľadala asi všade bohužiaľ nič som nenašla a klasicky stresujem..
Takže bola som včera na Utz a (podla poslednej Ms 5tt a 3 dni a doktor nic nevidel ani gestacny vak. Hcg stupa. Vajecniky a vajcovody vraj ok..
A tak ma napada len minomaternicove tehotenstvo. Moja otazka znie ci je mozne (alebo sa to niektorej z vas stalo) ze sa ten gestacny vak este objavi??? Za predpokladu ze ovilka bola aj o tyzden neskor ( ale fakt je ten ze netusim kedy bola)
Po zdravotnej stranke som ok... dakujem vsetkym vopred za vase skusenosti..

updatevani
11. apr 2018

@iviska_b ano je neboj sa 🙂 on sa objavi 🙂

misinka0611
11. apr 2018

Zbytočne skoro sa chodi na ultrazvuk a potom su len stresy. Ja som bola 6+1 a bol vidieť uz. Viem, tiez skoro ale prvorodička som bola a takto ma dr. objednala. Neboj on sa objaví 🙂

iviska_b
autor
11. apr 2018

@updatevani 😅 ďakujem pekne za odpoveď, ukludnila si ma 😊

updatevani
11. apr 2018

@iviska_b kedy ti dali kontorlny ? usg

iviska_b
autor
11. apr 2018

@updatevani vo stvrtok, to bud 5tt plus5

iviska_b
autor
11. apr 2018

@misinka0611 sama by som nesla tak skoro, ale kedze beriem lieky ktore by sa v tehotenstve nemali, tak to musi potvrdit co najskor a sup sup na hematologiu

misinka0611
11. apr 2018

@iviska_b Jaj tak to je iné 🙂

updatevani
11. apr 2018

@iviska_b tak daj vediet ale to uz bude vidiet 🙂 drzim prsty

iviska_b
autor
12. apr 2018

Tak už je to tam😊😊😊😊😊

updatevani
12. apr 2018

@iviska_b sa tesim s tebou!!! gratulujem 🙂

mimiqa
12. apr 2018

@iviska_b 🤗

petrli86
12. apr 2018

@iviska_b Podla vsetkeho som tehotna, co je dobra sprava... Ale od spontanneho potratu kt som mala min rok v Novembri sa mi cyklus stal 42 dnovy... Menzes som mala naposledy 25.02. 2018 bola som u lekara v pondelok ale na ultrazvuku nic nevidel a HCG bolo 333. Tak sama neviem ako pocitat tyzdne nakolko mam dlhy cyklus. Je mozne ze som mala ovulku az okolo 25.03. 2018 dufam v to... Nakolko min rok som o baby prisla 😞 tiez nizke hcg a potom bum krvacanie a uz to slo 😞 DRZ SA!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre