Aká má byť bazálna teplota v tehotenstve?

lulu1502
20. jún 2008

Prosím Vás aká má byť bazálna teplota v tehototenstve? Já som v prvom mesiaci a mala som dnes 36,9.

nnika017
26. mar 2016

@ena70 aha tak to mi je teraz na prd merat he....s testu nic len slabulinke ciarky co uz som z toho na prasky a asi najlepsie spravim kef pojdem gyn.len este cakam aby to videla na ultrazv.

ena70
26. mar 2016

@nnika017 ale ak ti už mešká 18 dní a máš takúto vysokú teplotu, tak podľa mňa si tehu... ale ja nie som lekár... píšem len to čo poznám z vlastnej skúsenosti...

nnika017
26. mar 2016

@ena70 sak prave ze to je len mozna🙂ale aj tak dakujem za radu 🙂

zudenka
24. apr 2016

Dobry vecer....chcela by som sa spitat lebo ja v nicom nerozumiem uz tri dny Pô sebe som mala bazalnu teplotu 36.5 a potom sa mi zvisila na 36.7 ale nerozumiem v nicomu poradte mi prosim vas dakujem.....?????

veverickav
30. máj 2016

Zienky, viete mi povedat podla grafu ci som ovulovala - a ktory den cyklu? Dakujem 🙂

suesue1983
4. jún 2016

Ahojte)Žienky meriam bt prvy cyklus a od ovulacie je 36,8-36,9 dnes je 24Dc a teplota 37 cyklus mavam 28 dnovy...moc sa v tom este nevyznam je aspon nadej?Dakujem

miriam111111
26. nov 2016

Baby prosim vas nemate niektora skusenost s tymto? 4 dni som mala na teste slabucku no viditelnu ciarku ale je stale rovnaka teda dnes som neskusala povedala som si ze skusim zase zajtra alebo v pondelok no velmi sa bojim ci nejde o biochemicke tehu ale dnes mi BT este stupla tak len ci mam nadej ze to moze byt dobre?Moc vam dakujem

petusik1987
7. jún 2017

ahojte baby moja bazalna teplota je 36.9 bude to tehu?? viete mi niektoporadit?

ivanusko
5. aug 2017

Ahojte baby ked som si namerala BT mala som 37,4....co to znamena?

radulka33
25. okt 2017

Ahoute babby, chcela by som sa spytat uz 3 tyzdne ma bolia strasne prsia, podbrusko , casto cikam stale by som jedla a mam do menzesu 10dni , a dnes od rana troska krvacam, taky slaboruzovy vytok , je mozne ze som tehotna?

lucinocka
25. okt 2017

@petusik1987
@ivanusko bez predoslych teplot a grafov, to neznamena nic

lucinocka
25. okt 2017

@radulka33 tazko, 10 dni do MS, to mas nejake cca 4 dni od ovulacie, v tom case sa este ani oplodnene vajicko nezalepi a nieto aby si mala priznaky uz

radulka33
25. okt 2017

@lucinocka hejj viem , ale uz dlhsie sa snazime o babo vies?preto sa pytam ci je mozne ze by som mohla byt tehotna ked mam take priznaky?

lucinocka
25. okt 2017

@radulka33 ten slaboruzovy vytok moze byt uhniezdovanie teoreticky 🙂

radulka33
25. okt 2017

@lucinocka naozaj neviem co to je , neskutocne ma bolia prsia, citim ako keby som ich mala take tazke, krize ani nehovorím ,podbrusko ma tiez velmisa casto boli , asi budem musiet spravit test , a ty uz si mamina?

lucinocka
25. okt 2017

@radulka33 to co opisujes cu moje bezne poovulacne priznaky 🙂 10 dni pred MS ti test este neukaze nic 🙂 ja mam za sebou jedno neuspesne tehu a jednu 5 rocnu fesandu doma🙂

radulka33
25. okt 2017

@lucinocka lenze ja som nikdy nemala taketo priznaky po ovu vies, a este sa mi vyhodil aj herpes

lucinocka
25. okt 2017

@radulka33 pri herpese by som teda bola radsej keby som tehu nebola, predsa je to virusove ochorenie

radulka33
28. okt 2017

Prosim vas je tu niekto? Potrebujem poradit ...diky

catherinah
28. okt 2017

@radulka33 skus v skupine Spoznajme svoje telo

veronika1603
28. okt 2017

@radulka33 co potrebujes?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre