Akcia srdiečka. V ktorom týždni tehotenstva ju doktor spozoroval?

kukulkaja
28. máj 2007

Ahojte, chcem sa opytat, v ktorom tt u Vas doktor prvykrat spozoroval akciu srdiecka? Kamaratka zacina 7 tt a zatial nic, tak velmi by som chcela, aby to este dobre dopadlo. Mate skusenosti? Dakujem za akekolvek povzbudive slova.

bridgetfidget
14. jún 2016

@mima177 dakujem za prsty, dalsiu kontrolu mam vo svtrtok, tak uvidime

zuzkasu
14. jún 2016

ahojte, ja som podla kalkulacky len 4tt + 2 je to moje tretie tehu a Dr. ma na sobotu objednala co bude len 5 tt myslite ze nieco bude vidno? obe tehu predtym som zistila az okolo 10 tt takze som nic take neriesila ide o to ze som bola vzdy na rizikovom a musim si ist po duphaston, najradsej by som sa ultrazvuku vyhla ale vraj aspon pozrie ci je na spravnom mieste. Je to velmi vytuzene babo a ja sa stresujem ci je vsetko ok 😊

july_pk
14. jún 2016

@bridgetfidget mysli pozitivne... Mozno len nechcela povedať blbosť, tak nepovedala radsej nič. Nemôžeš mysliet na najhoršie. Viem ze to je ťažké, sama mam za sebou tri potraty a aj ja som sa bála na začiatku tehu, aj teraz, ale viem že drobcovi to nerobí dobre, tak sa treba snažiť mysliet pozitivne. Drzim palce

bugatka6
17. jún 2016

Ahojte mam otazku som v 7tt a dnes som bola na ultrazvuku(druhom)a nebolo vidiet srdiecko.vraj plod ma velkost aku ma mat ale je nizko.doktorka mi povedala ze byva ked plod moze opustit maternicu.mam sa obavat?uz som si aj poplakala.velmi sa tesime na male.mal niekto tento pripad?dakujem

naatty10
24. sep 2023

@katkabur ahoj prepáč ale ako to dopadlo ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre