Akcia srdiečka. V ktorom týždni tehotenstva ju doktor spozoroval?

kukulkaja
28. máj 2007

Ahojte, chcem sa opytat, v ktorom tt u Vas doktor prvykrat spozoroval akciu srdiecka? Kamaratka zacina 7 tt a zatial nic, tak velmi by som chcela, aby to este dobre dopadlo. Mate skusenosti? Dakujem za akekolvek povzbudive slova.

lucinka3289
29. apr 2015

Ja som dnes 7+6 a krasne bolo vidiet srdiecko

lucinka3289
30. apr 2015

U mna bolo vidiet az v osmom tyzdni

jubela21
4. jún 2015

Baby ja mám tiež sono o týždeň a bojím sa . Som v 5tt+5 tak som zvedavá. Držím všetkým palce. Modlím sa aby môj aj vaše chrústiki bili so srdiečkami ako so zvonom. Snáď bude všetko okej a budeme všetky maminky 🙂

annemari1995
6. jún 2015

Ja som bola na kontrole pre troma dňami - 8 týždeň tehotenstva a srdiečko bilo ako zvonček 🙂

zuzankamirkova
23. jún 2015

srdiecko bilo na kontrole okolo 7-8 tyzdna🙂

bakajka
5. júl 2015

Ja som bola v 8tt+0 a ukazal mi na ultrazvuku prudenie krvi a bitie srdiecka

kikakik18
7. júl 2015

Ja som bola prvýkrát na kontrole cca v 6 tt (keď mi vyšiel pozitívny test). Avšak ms som mala nepravidelnú, podľa nej by som mala byť vtedy v 10 tt. Doktor ma aj strašil trochu, že môže ísť o zamĺknutý potrat. Išla som o týždeň na kontrolu a to už srdiečko krásne bilo. Odvtedy to aj vychádza, sedel 7 tt a teraz som v 11 tt 🙂

sandey
7. júl 2015

V 5+4 mi nebolo vidieť ani plod, iba gestacny vačok, v 7 +0 už všetko pekne viditeľné aj srdiečko

veronkarisko
17. júl 2015

@sandey dakujem si ma ukľudnila jq som bola v stredu teraz 5+5 a tiez len prazdny vacok, mam kontrolu o 3 týždne, dúfam ze. Bude uz v vsetko ok 🙂

sandey
17. júl 2015

daj vedieť potom

veronkarisko
7. aug 2015

@sandey ahoj, tak vsetko ok, bobcek ma 2 cm a srdiecko riadne bije🙂

sandey
7. aug 2015

@veronkarisko super, tak nech aj naďalej je všetko OK 🙂

zuzannaaa
12. aug 2015

Ahojky baby ,,, ja som bola pred dvoma dnami na sone povedala mi ze je vsetko ok ze som asi 6 tyzni dalsia kontrola bola o tyzden. Vsetko ok plod ma 2 mm a o tyzden kontrola plod ma 4mm ale ze sa jej vydi ze je male Ze ro vyzera na 6tyzden a viac mi nepovedla nic a ja hlupa ani ja som sa jej nic nespTala A teraz trpnem do pondelka. Dalsia kontrola ,.... Ma s tym niektora z vas skusenosti .... Lebo podla vypoctou od mr by som mala byt zajtra 8 tyzny......

pahu
13. aug 2015

Ahojte. Ja som bola v 6tt+3 a srdiečko už bilo... Dnes sme 8tt a ja verím, že je všetko v úplnom poriadku, keďže je mi riadne zle 😀

bakajka
13. aug 2015

ranne nevolnosti sa začínajú prejavovať hlavne po 8 týždni z toho si nič nerob
@pahu

asha300
13. aug 2015

Ahoj 7tt

tomasko27
13. aug 2015

Ja som dnes 5tt+5 dni a k dr idem v pondelok,este som nebola a tak dufam ze uz bude nieco vidiet

pahu
13. aug 2015

@bakajka To si nerob zo mňa srandu, však mne je poriadne zle už 2 týždne 😀 Môže to byť ešte horšie? 😕

pahu
13. aug 2015

@tomasko27 Môže aj nemusí, aj môj doktor ma varoval, aby som sa nestresovala, keby náhodou ešte nebolo srdiečko. Držím palec!

tomasko27
14. aug 2015

@pahu Dakujem,no sak uvidim ale uz nech je pondelok.Neviem kedy som sa tesila na pondelok tak ako teraz 🙂

bakajka
14. aug 2015

@pahu no srandu si nerobím ale mám kamarátku ktorá ide rodiť 5.10 a tej je zle stale a grcá aj teraz takže držím palce aby ti to čo najskôr prešlo, ja som nemala ranne nevolnosti len som mala problem s trávením keď som niečo zjedla bola som stale hladná lebo mi jedlo stálo v žalúdku a netrávilo sa, som v 15 týždni a už je to o mnoho lepšie 🙂

pahu
14. aug 2015

@bakajka Pomoooc! 🙂 Ale jasné že to nejako zvládnem... Po 8-mych rokoch snaženia, 2 neúspešných IVF keď otehotniem prirodzene a mimo ovulácie 😀 Tak to chce výdrž!

milota164
3. sep 2015

ja som bola v 7tt a bolo vidiet 🙂

barbiena
18. sep 2015

Ja som bola u lekara vcera.Som v 6tt+2 a srdiecko pekne bilo :D

lavinis
18. sep 2015

v 5tt +2 ešte nič a potom som bola až v 10tt, takže jasne, tam už to bolo 🙂

dracica12344
19. sep 2015

ja som bola tiez u lekara v 7tt a bolo pekne vidieť biť srdiečko. skoro som sa rozplakala. 🙂 doktor sa tvaril že nic nevidi aby ma nepriviedol do rozpakov. zlaty doktor.

kadan
19. sep 2015

@kukulkaja
ahoj 1 tehu bolo vidieť už vo 4 tt
druhé tehu až na 9 tt, ale podľa menzesu to nevychádzalo, mala som nepravidelný cyklus čiže - 2 týždne podľa veľkosti

matenka
4. nov 2015

5tt+4 😀 , ale ja to mám celé nejaké posunuté

ivu55
4. nov 2015

ja som sa dnes tesila, ze bude nieco vidno, kedze som isla k lekarke prvykrat po pozitivnom teste (7tt + 6) a rovno ma poslala domov, ze to este nic nebude vidiet :( Myslite , ze je to OK? Ako tu citam, tak vela z vas uz malo aspon 1, niektore az 2 vysetrenia a ja ziadne. Objednala ma az o skoro mesiac, to by som mala byt na zaciatku 12tyzdna, co uz je na prve vysetrenie dost neskoro si myslim. Aky mate na to nazor?

lavinis
4. nov 2015

@ivu55 ved uz mohla vidiet srdiecko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre