Akcia srdiečka. V ktorom týždni tehotenstva ju doktor spozoroval?

kukulkaja
28. máj 2007

Ahojte, chcem sa opytat, v ktorom tt u Vas doktor prvykrat spozoroval akciu srdiecka? Kamaratka zacina 7 tt a zatial nic, tak velmi by som chcela, aby to este dobre dopadlo. Mate skusenosti? Dakujem za akekolvek povzbudive slova.

pahu
5. nov 2015

@ivu55 Áno, srdiečko už mohlo byť vidieť, ale aj môj doktor bol veľmi zdržanlivý, aby ma zbytočne nestresoval ak by ešte srdiečko nezachytil. Veľa šťastia a pozitívne ver, že je všetko OK! 😉

annemari1995
5. nov 2015

To už musí byť vidieť...a nechápem, prečo ťa poslala domov, vyšetriť ťa mohla...

olinkamuckova
20. nov 2015

ahojte, mne bolo vidiet srdiecko 5tt5d. Drzim palce aby bolo vsetko v poriadku 🙂 ale myslim si, ze uz ti mohla nieco vidiet.

july_pk
8. jan 2016

@sara328 neviem ci si to este precitas, ale skusim... ako to potom dopadlo? citala som to so srdieckom a mam podobny problem... v 6+1 lekarka videla akciu, 7+2 na kontrole sa jej nezdalo ze vidi tak ma poslala do nemocnice, ale tam som sa dnes nedostala lebo mali havarijny stav na antolskej a nerobili nic... tak som si povedala ze do pondelka vydrzim a pojdem k mojej... myslis ze stale mam nadej??

pitufinka
8. jan 2016

Aj na bilo uz 5tt+ nieco 😄

sara328
11. jan 2016

@july_pk ahoj. No bola som nakoniec u mojho lekara akcia srdiecka tam bola.. dnes mam krasneho Rok aj dva mesiace synceka.. uvidis co ti povie tvoja lekarka.. Drzim palceky nech vsetko dobre dopadne.. Daj vediet potom 😉

july_pk
11. jan 2016

@sara328 no tak u teba super 🙂 u mna nie... bohuzial zomrelo babo. uz druhy potrat v priebehu 4 mesiacov... musime ist na geneticke vysetrenie a na imunologiu nech zistia preco sa mi to deje... ☹

cica120
22. feb 2016

Mne ju bolo vidiet v 8 tyzdni 🙂

rena888
9. mar 2016

Ahojte dievcata,prvo rade vam chcem vsetkym zenam popriat vsetko dobre nech vam vyde ako si zelate...len ja mam problemy ties mam strach minuly rok som v decembry potratila a teras som tehotna znova som velmi rada ale bola by som omnoho stastnejsia keby ze to mam bez problemov😢zacala som mat hned na zaciatku bolesti a krvacanie bola som aj v nemocnici ale zial bud alebo uz viac mi pomoct nedokazu bud sa to udrzi alebo nie a podla poslednej menzesi to vychadza ze som 6tyzdni ale na ultrazvuku to je mensie a este nebyje srdiecko velmi sa bojim aby bola vsetko v poriadku😢😢😢😢

cica120
9. mar 2016

Mne v 8

rena888
29. mar 2016

Ahoj prosim vas poradte mi niektora som velmi sklamana podla ultrazvuku som 7tyzden....ale podla menzesu som uz 9tyzdni...a dnes mi lekar povedal ze este nevidi akciu srdiecka😂😢😢😢😢a ze pomalinky sa vyvija...som stoho moc smutná 😂😢😳a povedal mi ze o tyzden mam prist na krv a ked sa na ultrazvuku nic nezmeni tak musim ist na vycistenie😢😢😢😢😢😪

mima177
29. mar 2016

@rena888 Možno si naozaj v 7 tt... Keď sa ti posunula ovulácia, tak lekára to mätie. Tak potom jasne, že babo je menšie a nevyvíja sa pomaly ale priamo úmerne k svojmu týždňu. Snaz sa byt veselá, psychika robí veľa a držím prsty. Veľmi, velmi

danko2016
21. apr 2016

ahojte, mne dnes bolo vidno akciu srdiečka (ja som teda nevidela nič🙂 a vraj som v 6. týždni a jeden deň. držím všetkým palčeky :D

edith89
22. apr 2016

@keikei ja som bola tiez akurat vcera na sone a uz spozoroval akciu srdiecka a som tiez 6+3tt.Len dnes mam neake obavy neviem co sa stalo rano som sa zobudila a nevolnost nikde ani prsia ma nebolia v pondelok budu vysledky s odberov krvy tak sa chcem na to spytat no neviem ci ma bude doktor zase pozerat sonom cela som taka nesvoja 😨

alchemilkazltozelena
22. apr 2016

@kukulkaja na zaciatku 7.tyzdna

livia341
23. apr 2016

Mne bolo vidno srdiečko už v 6 týždni.

sheila2004
2. máj 2016

@rena888 ahoj, môžem sa prosím opýtať, ako si dopadla ? Ja som bola dnes, podľa ms cca 7 tt a akcia nikde. Vzali mi krv na hcg a musím čakať. Zajtra mi majú volať, čo ďalej. Mám strach 😔😔😔

bridgetfidget
13. jún 2016

Ahojte, stalo sa vam, ze v 7+ tyzdni bolo vidno akciu srdca (a vraj podla lekarky vyzerala ok, nie prilis pomala ani slaba) ale nepodarilo sa namerat rychlost ani doma pristrojmi na tri pokusy? Googlovanie mi nic o tom nenaslo, ze akcia srdca je, ale neda sa urcit rychlost. Zahovarala lekarka, lebo chcela oddialit zlu spravu, a ked sa vratim o tyzden, mam byt pripravena na to najhorsie? Ci bola pravdepodobne neschopna a vsetko je asi ok? Lebo ziadna ina moznost ma nenapada. Ako je nemozne namerat rychlost Akcie srdca, ked jasne bite vidno?

Ma niekto skusenost ci vedomost?

bridgetfidget
13. jún 2016

*dvoma pristrojmi

bridgetfidget
13. jún 2016

Nikto nevie poradit?

mima177
13. jún 2016

@bridgetfidget Akými prístrojmi si si merala doma rýchlosť srdca?

july_pk
13. jún 2016

@mima177 potom opravila že nie doma, ale dvoma

mima177
13. jún 2016

@july_pk Aha, ospravedlnujem sa. Nečítam s porozumením 🙂)))

majka1891
13. jún 2016

Ahoj. Ja som v 6+6 nemala akciu a kontrola bola o 2 tyzdne az. Akcia tam bola uz... ale tie 2 tyzdne strachu nervov a pod.bolo na porazenie... Zajtra som 38+0 tt a tu som 😊

bridgetfidget
14. jún 2016

@mima177 to bol preklep, myslenie bolo dvoma pristrojmi (lekarka v nemocnici); nie doma

Ale Vidim, ze nikto nevie poradit

july_pk
14. jún 2016

@bridgetfidget podľa mňa je vsetko ok, len vsetko je este veľmi maličké, možno preto nevedela zmerať. Mne doteraz nikdy nepovedala aký tep máme 😉

mima177
14. jún 2016

@bridgetfidget Presne tak..môj lekár mi ukáže len akciu srdiečka a viac nehovorí nič, vobec ničím ma nestresuje a ja sa ani nevypytujem. A ináč, mne v 7 tt nebolo vidno ani len plod. Iba gestacny vak. Tiež som sa stresovala a celkom zbytočne 🙂 Keď bolo vidno plod aj akciu, tak sa vytesujem a mysli pozitívne 🙂

bridgetfidget
14. jún 2016

@july_pk mne doteraz vzdy ano, urcili aj ked bol pomaly a slaby- mam za sebou tri potraty a toto zas nevyzera dobre, , seem pol tyzdni uz by nemal byt problem, babo uz by take male byt nemalo, Len aspon doteraz boli lekari uprimni, tato ma vcera vytocila svojim zahovaranim ci neschopnostou, falosnu nadej naozaj nepotrebujem

bridgetfidget
14. jún 2016

@mima177 bohuzial, kto si prejde tym, co ja, pozitivne po takom vysetreni mysliet nevie

mima177
14. jún 2016

@bridgetfidget V tvojom prípade Ta teda chapem, že máš obavy. O to viac Ti drzim prsty.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre