Aký je váš názor na svadbu v tehotenstve?

anicka246
25. jan 2013

Ahojte baby, včera mi môj doktor potvrdil tehotenstvo a som skoro v 7tt, mali sme na leto s priateľom naplánovanú svadbu, chcem sa Vás opýtať aký máte názor na svadbu v tehotenstve?? Samzrejme, že by sme to teraz uskutočnili skôr, pretože s bruchom sa nechcem vydávať...

4ocka
25. jan 2013

Ja som sa vydavala v 5 mesiaci a uplna pohoda. ziadny alkohol tancovali sme do rana 🙂

hruska82
25. jan 2013

Ja som sa vydavala v piatom mesiaci. Brusko som mala este malicke. My sme to ale mali takto naplanovane. Najprv sme chceli babatko, a ked nam to vyslo, tak sme zacali zorganizovat svadbu. Mali sme len taku mensiu (30) ludi, ale zabava bola az do rana. Tancovala som skoro cely cas. Ziadny problem nebol. Keby som mohla, tak by som ale urcite chcela tu svadbu skor a nie v piatom mesiaci. Po svadbe si budes uz len uzivat tehulkovanie 🙂 Prajem krasny den 'D' a potom pokojne cakanie babatka!!! 🙂

moonica
25. jan 2013

My mame od augusta naplanovanu svadbu na tento april, vsetko rezervovane, na konci novembra som zistila,ze som tehu, takze sa idem vydavat v 6tom mesiaci 🙂

bianus
26. jan 2013

moja kámoška prezvracala celú svadbu, takže to bolo oničom....ja by som svadbu odložila po porode a užila si ju poriadne.....presne ako sa píše vyššie...v tehu je žena unavená a nevoľnosti.....

yennn
26. jan 2013

V prvom rade blahoželám k babenku, držím palce nech všetko dobre dopadne 😉
K otázke - asi záleží na tom akú svatbu si mala nachystanu. Ak ste sa tešili na najväčšiu zurku svojho života, pretancovanu do rána a teraz by si to mala meniť na malé rodinné stretnutie len kvôli tehu, bola by to škoda. Ale ak ste od začiatku planovali komornejsiu zostavu (rodina + pár kamarátov), tak to by šlo. Tiež záleží na tom či už nieco mate vybavené, zarezervovane či príp. zalohy... Na druhej strane, ozaj nemôžeš tušiť aký bude priebeh tehu, môže ti byť fakt blbo alebo ako moja kamoska ktora musela byť dolu zasita takže ani len prvý tanec novomanzelov...
Držím palce nech sa správne rozhodnes. Každopádne spravte to tak ako vy dvaja chcete a nenechajte nikoho aby vám tu radil, neskor by ste mohli ľutovať...

samasebou77
7. máj 2017

@lalinko2010 aoj to naozaj..lebo ja mam sama z toho stresy ..svadbu sme plánovali už dva roky pomaly...a cakam babo a tiez svadba bude v juli a porod zaciatkom septembra...a bojim sa toho že budem poriadne obrovská . A svadbu som už nechcela rušiť .. ďakujem 🙂🙂🙂

annie6
7. máj 2017

ja som sa vydavala v 6tom mesiaci a zabava bola do rana uplne v pohode 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre