Bolesť brucha v 33. týždni

bam11
31. okt 2016

Ahojte. Som tu nova a potrebujem poradiť. Zajtra mi začína 34TT. Dnes cca od 11tej mám také divné bolesti v oblasti brucha. Nejaké také ako keď ste až také hladné, že máte kŕče v bruchu 🙂.. Cítim aj že mi tvrdne brucho ale to je normálne.sem tam ma zabolí kríze. Malinký kope, takže som zatiaľ spokojná.. Nechcem robiť doma zbytočnú paniku. Nie sú to žiadne neznesiteľné kŕče a ani nekrvacam. Chcem sa len opýtať, či nemáte niektorá podobne "zážitky"

stulrajterova
31. okt 2016

Ano...predcasne som.porodila...pozor na to

katarinamarkova
31. okt 2016

@bam11 áno, pár hodín pred pôrodom.......pri prvom
áno, pár hodín pred pôrodom.....pri druhom
áno, dva mesiace pred pôrodom......pri treťom

mikaelita
31. okt 2016

Pri najblizsej kontrole to samozrejme povedzte lekarovi. Tvrdnutie brucha je ku koncu tehotenstva normalne a najma v poslednom mesiaci, ale samozrejme ako som pisala vyssie, je potrebne kontultovat Vas stav, nato gynekolog je a ten Vam poradi lepsie ako skusenosti na blogu 😊

escadatt
31. okt 2016

Ja som tak porodila v 26. tt!
Na pohotovosť! Hneď 😰

ivanka12311
1. nov 2016

Ano mam.Na tvrdnutue bruska by si mala brat mg.Ja som to mala od piateho mesiaca citila som tvrdnutie bolest a taky pocit ako keby babetko uz bolo velmi nizko.Isla som hned na gyn.pohotovost a nechali ma na infuziach..necakaj utekaj!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre