Bolesti v podbrušku v prvom týždni

1zuzinka12
17. apr 2012

Ahojte baby 🙂 mohli by ste mi poradiť...môžem mať už v prvom týždni bolesti v podbrušku??? ďakujem 🙂

mezike
21. apr 2012

@1zuzinka12 Ako vieš, že si tehu v prvom týždni? Nechápem.

zuzanockamt
21. apr 2012

@1zuzinka12 prvy tyzden tehotenstva je vlastne prvy tyzden zacinajuceho cyklu - vtedy este nie si ani tehotna, lebo prebieha MS - tehotenstvo sa totiz pocita od zaciatku cyklu - o tehotenstve sa dozvies v 4. - 5.tyzdni

1zuzinka12
autor
22. apr 2012

@mezike
@zuzanockamt baby prepacte,ale az dnes som si vsimla,ze som si zamenila cislice na PC...rychle som pisla a som nekontrolovala 🙂

miminkova
5. nov 2012

MOzem mat neznesitelne bolesti a byt tehotna ?mens. mi meskala 2 dni a teraz mam slabu ale krv tam je

sima0210
8. okt 2015

ahojte prosim vas som v tretom tyzdny a mam strasne krce v podbrusku a este aj sia ma strasne bolia....najvacsi problem je ze mam trombozu(hustu krv) .neviete mi niekto poradit ako mam postupovat?

micka511
27. nov 2015

@sima0210 ahoj... Ako si dopadla? Vidím že čakáš bábätko 😊gratulujem... Píšem lebo aj ja mám strašne kŕče V podbrusku už druhý deň, je to V poriadku?

micka511
1. dec 2015

Ahojte 😊 je tu niekto, kto tiež mal veľké kŕče V podbrusku? Ako dlho to trvalo? Je to hrozný pocit, stále akokeby mám menzes... Čo S tým?

victtoria
4. dec 2015

Ahojte,aj mna by to zaujimalo,som v tretom tyzdni a stale mam pocit akoby tesne pred MS alebo pocas Ms,lekar na ultrazvuku videl len este 3mm teliesko tak musim cakat 2tyzdne kym mi potvrdi babo na 100%,,,preto ma tieto pocity znepokojuju.vdaka

micka511
4. dec 2015

No ja ich mám už dva týždne, A dnes prvýkrát trošku slabšie... Úplne ti rozumiem, je to hrozný pocit...taký neistoty,vo sa deje alebo čo sa stane...
Ja som sa opýtala gynekológa, A on že to je normálne... Že sa bábo prichytava A že sa rozširuje maternica...
A ty si sa nepytala na to?
Mne ešte týždeň neurcil, lebo mi to nesedí S poslednou MS... Tak najbližšie podľa dĺžky plodu povie...

victtoria
4. dec 2015

Len mi povedal,ze to vyzera na treti tyzden sam si nebol isty ,potom len z krvi urcil ,ze vyzera to slubne...sme len na zaciatku vela zien ani netusi este v tomto stadiu ze sa vobec nieco deje velakrat,, nepytala som sa lebo vsetko je pre mna take nove ,ze som bola uplne v strese a az teraz si urcite veci zacinam uvedomovat ked lezim doma a sledujem sa 🙂)

micka511
4. dec 2015

@victtoria tak silno držím peste...✊✊✊
ÚplnE ti rozumiem, asi som O dva týždne dopredu A tiež si spoznávam 😊 A test si si robila? Či je ešte skoro?
Neboj sa,vraj pokiaľ nespinime a nekrvacame, je to V poriadku... Veľa oddychuj 😊

victtoria
4. dec 2015

Dakujem🙂 micka511 tiez drzim 😊❤️ Ano test som robila ,aj digitalny a vsetko pozitivne vyslo😊

micka511
5. dec 2015

Taaaak super 👍 tak Z len čakať, potisku sa tešiť A byť pozitívny 😊
Ja neviem ako sa to tu robí, dúfam že som dobre potvrdila priateľstvo 😊 rada S tebou budem písať... 😊

andrea1996
6. dec 2015

Ahojte baby ja som mala tiez hrozne krce na zaciatku do 20 tt je to normalne rotahuje sa vam panva pripravuje sa vam telo nato ze babatko si bude robit miesto 🙂 nic sa nedejee.nebojte sa 🙂

micka511
7. dec 2015

@andrea1996 ahoooojky 😊 ani nevieš, ako si ma ukludnila, ja mam pocit akokeby mám stále menzes 😱 to potom prináša taký strach...
Stále také bolesti A kŕče...

lussianka
7. dec 2015

@andrea1996 A mala si aj ine bolestive priznaky okrem krcov??

micka511
7. dec 2015

@andrea1996 neviem či sa to niekomu stalo.. Ja občas mávam,ale to tak raz za deň, vyjde zo mňa taký vytok skôr ako len hlieny... To som sa dočítala že je normálne, zo začiatku bol slabunko žltý... Teraz posledné dva dni je taký mierne dohneda.
.inak celý deň absolútne nič,len raz za deň sa toto stane... Nechcem preháňať, len už neviem, čo si mám myslieť A vieš keď ešte mám aj tie bolesti V podbrusku tak sa aj obávam... Ale zaujímavé, že inak vôbec nič...

andrea1996
7. dec 2015

@micka511 jaa som mala tale bolesti v oblasti vajecnikov zee..niekedy som cely den prelezala...alee davaj si pozor na prechladnutie...ked to tak vezmem mna cele tehu.pobolievalo v podbrusku doktorka mi vravela ze u prvorodiciek je to normalne...upokojovala ma ze kym nekrvacam vsetko je v poriadku 🙂 a aj tak bolo 🙂

andrea1996
7. dec 2015

@lussianka bolave prsia a bolesti bruska too bolo asi to co ma trapilo najviac...

andrea1996
7. dec 2015

@micka511 ja mam cele tehu vytok...lekarka mi odobrala aj vzorku viac krat a bolo vsetko v poriadku...alebo ked sa obavas..ked.pojdes na poradnu spomen to doktorke a ona ti povie ze co dalej 🙂 ale ja si myslim ze to nic nie je 🙂

katrin21
7. dec 2015

@micka511 no, ked mas az krce, to by zase nemalo byt.. taka jemna bolest obcas, pocit napatia, to ano, ale ak do toho aj spinis ( hnedasty vytok), radsej to spomen lekarovi, predpise ti Duphaston, aby si nahodou nepotratila....
Lebo spinenie moze byt, ale ak je k nemu aj bolest, tak to uz je rizikove...
Bezfarebny, alebo belavy vytok je OK, byva silnejsi, ale hnedy OK nie je.

micka511
7. dec 2015

@andrea1996
@katrin21 dievčatá veľmi pekne ďakujem za rady.😊
Ja duphaston už beriem, brala som ho aj pred tehu na úpravu cyklu, tak mi ho nechal ďalej...no najbližšie idem 16 teho do poradne, modlím sa, nech je všetko OK...
Ale ukludnili ste ma...určite mu to spomeniem... Ale minule som mu hovorila O bolestiach A tiež povedal,že to je normálne...
Ten hlien je taký zaujímavý, že len raz za deň vyjde A úplne celý deň nič...ale poviem mu,keď sa zintenzivni, asi brnknem... Ďakujem 😊

andrea1996
7. dec 2015

@micka511 ale urcite bude v poriadku 🙂 dajte potom vediet 🙂

micka511
8. dec 2015

@andrea1996 dnes som to vydržala, ale rán sme mala zase taký dohneda hlien alebo ako to mám nazvať... Aj má pichá V podbrusku... Neviem, verím že bude všetko OK. Len ja neviem asi zajtra brnknem dokymu...

micka511
8. dec 2015

@andrea1996 vieš čo, neviem či som neprechladla 😢 V práci máme takú zimu... A to moze byť aj to sfarbenie... Aj tie bolesti v podbrusko... Aj keď podbrusko má boli od začiatku... Ak ráno opäť bude, asi si zavolám 😮 dnes sa akosi bojím...

tomasko27
8. dec 2015

@micka511 Ahoj citala som ze mavas hlien tak raz za den a boli ta popritom aj brucho ako na ms,akej farby ho mas?Ja to mam od 9tt nieco podobne.Aj duphaston som mala a ja si picham aj fraxiparin a uzivam magnezium.

vydrnik
8. dec 2015

@micka511 ja na tvojom mieste by som neriskovala.a zavolala alebo zasla na gyn.hnedy vytok a bolesti nieje normalne.

andrea1996
8. dec 2015

@micka511 ja som od zaciatku mala hnedasty vytok...telo pracuje pripravuje sa na pobyt drobca 🙂 ale ak mas obavy zajdi k lekarovi 🙂

micka511
8. dec 2015

@tomasko27 ten hlien je taký do hneda, ale iba raz za deň, ráno pri veľkej potrebe 😊ale už sa mi to stalo aj normálne. Ale vždy iba raz za deň... Inak nič...Dnes má začalo aj pichat V podbrusku..
A čo je fraxiparin?

micka511
8. dec 2015

@vydrnik niekedy sa cítim fajn, že veď to aj fakt sa telo čistí... Ale keď príde to pichanie, hneď mám strach..
Zajtra zavolám A uvidíme čo povie, lebo O týždeň mám ísť do poradne 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre