Calibrum Babyplan

majusik26
25. feb 2014

Ahojte neviete mi niektorá poradiť brala som do otehotnenia kyselinu listovú Folic Acid ale dnes som si kúpila Calibrum Babyplan čo bi ste mi poradili užívať?
Dakujem

darina1952
25. feb 2014

@majusik26 ahoj, úplne ti postačí počas prvého trimestra to Calibrum Babyplan ...aj ja som ho brala a bola som spokojná 😉

majusik26
autor
25. feb 2014

@darina1952 a to ti predpísal lekár či si si sama kúpila a uživala

darina1952
25. feb 2014

@majusik26 Calibrum sú len výživové doplnky, takže bez lekárskeho predpisu na voľný predaj v lekárni. Calibrum Babyplan pre plánovanie bába a prvé tri mesiace tehu (pvrý trimester) a Calibrum Mammi pre druhý a tretí trimester tehu a obdobie dojčenia, poprípace Centrum Materna - aj to som brala a bola som spokojná. 🙂

sabina1975
25. feb 2014

ja som nebrala nic ani pri prvom ani druhom a ani pri tretom tehu a mam dvoch sikovnych a mudrych dospelych synov a jednu krasnu slecnu

tinacho
25. feb 2014

@majusik26 ja som mala pred rokom zamlknutý potrat a nič som nejedla. Potom mi lekárka predpísala kys. listovú tu beriem stále a tiež som si kúpila centrum Materna. Myslím že vitamínky netreba podceniť. Určite keď dojem zasa si niečo nastavím 😉

majusik26
autor
25. feb 2014

@tinacho a to aký je zamlknutý potrat?

tinacho
26. feb 2014

@majusik26 Vajíčko sa prestalo vyvíjať a nebola tam odozva srdiečka. Vieš urobíš si //čiarky na teste, celá natešená bežíš k dokymu aby si si potvrdil tu radostnú správu a ideš rovno na kyret do nemocnice. Prišli sme o anjelika cca 8-9tt ☹ Preto sa teraz vitamínujem, šetrím, spím, oddychujem a dúfam že už dôjdeme do finále 😉

majusik26
autor
26. feb 2014

@tinacho ☹ a to si nekrvácala ani nič?

tinacho
26. feb 2014

@majusik26 ani nekrvácala ani nič, úúplná pohodička a kruté zobudenie do reality 😒

majusik26
autor
26. feb 2014

@tinacho jaj tak to ktovie prečo sa to stava ani mi nehovor ja som bola nedávno spomínal že je tam dutinka zvatšena a mala bodka tak neviem a ze vysoko sliznicu mam ale to je asi ok príšla som skoro

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre