Časté čúranie počas noci. Je to normálne?

papula
7. nov 2006

Ahojte kocky.Chcem sa vas opytat je to uplne normalne ked v noci idem na wc na malu aj 3 krat je to v poho?a chcem sa este opytat je povine ist v tehu k zubarovi,alebo to mi ma nakazat moj lekar?dakujem 😵

petruska77
7. nov 2006

papula, ked len 3x... to si este dobra 😉

certica
7. nov 2006

ahoj papulka, povinne nie je nic, ale v tehu mas narok na neviem ci aj 2 prehliadky u zubara zadara.

lienka.
7. nov 2006

Ahoj ja som v 30tt a dnes v noci som bola 5x tesim sa,ked sa to skonci.

icha5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kamilecka
7. nov 2006

Ahoj,ja sa napr pocas noci vobec nezobudim na to ze mi trba cikat,stalo sa mi to mozno 3x od kedy som tehu ale zato rano musim utekat a to mame wc o poschodie nizsie takze to je stale LTT 🙂

maryja
7. nov 2006

ja uz chodim poslepiacky, akoktoru noc - od 5 do 8 krat 😀

miss
7. nov 2006

zaleži aj na tom v ktorom tt si, ja na zaciatku tehu aj 4 x za noc den den aj 20 x 😅 teraz už ne, max. raz ale ku konci tehu vraj to bude zas ako na zaciatku že stale 😅

papula
autor
8. nov 2006

dakujem babulky ste zlate 😉

bubonic
8. nov 2006

neviem ako je to u sukromníka, ešte som to nezisťovala, ale ako tehotná máš nárok na dve prehliadky, bez ohľadu či si bola minulý rok na preventívke. u súkromníka nemáš zadarmo nič.

rebeka
9. nov 2006

papula: je to uplne normalne, aj ja som sa nabehala 🙂

maryja: poslepiacky je to dost nebezpecne, mne sa pri jednom takom polospankovom vylete podarilo rozrazit si obocie o zarubnu 😀

kika21
9. nov 2006

ahojko tak toto je tema ja pre nas hehe 😅 na zaciatku tehu som chodila na wc pocas noci aj 7-8krat a nehorim o tom kolko sme sa nachodili cez den aj 20krat. Potom to konecne ustupilo tak som sa tesila, lebo nasa noc byvala strasna celu noc na wc, ked sme konecne zaspali tak sme zase museli bezat a takto do okola. Teraz sme v 16tt a zacalo to znova uz asi 3 den. V noci aj 4krat a cez den to ani nepocitam. Na zaciatku to bolo kvoli maternici ktora sa nam zväcsovala ale teraz to bude zrejme pre tie nase kopanicky hehe 😅 😅 😅

husenka
10. nov 2006

uf uf uf tak to teda moj obdiv ja som od začiatku nechodievala až teraz pár nocí tak raz za noc ale chodím spávať o 23.00 a vstávam pred 06.00 tak neviem,ale večer idem aj dva krát...pre istotu...no dúfam, že nebudem šprintovať častejšie...hajzlík je pri spálni svokrovcov...chudáci... 😀 najprv som cele večere grcala a terazu zas budem furt splachovať... 😀 😝 😀 ale ja sa hanbím....ja nie som až taká zlá 😔 ,ale 😀 😀 😀

mima3114
10. nov 2006

ja som tehotna 10 tyzdnov a na WC v noci chodim niekedy raz,niekedy 2 krat,ale niekedy aj 4 krat.takze u mna je to rozne.v kazdom pripade je to v pohode.

mimec
13. nov 2006

caute babky,ja som na zač.tehu nechodila, lebo som všetko stihla vypotiť - bolo totiž leto a teraz chodím iba ked si dám večer čaj-aby som nejedla a zasýtila sa.Ale čo ma v noci budí je moje mimi kope ako "dzivé" aj dnes o pol štvrtej a kopalo a kopalo, aj som zmenila polohu a neprestalo.Až ked som našla manž.ruku-položila ju na bruško tak bolo ticho.
Radšej idem tesne pred spaním na wc, aby som nechodila v noci, ale každá to má iné.Takže si to užime.papa

froschka
13. nov 2006

aj ja ked pijem cajik vecer tak idem aj 3x ale kedy ako.podla mna to mate baby za zvyseny prijem tekutin,ktory by mal byt v tehu asi kazdu hodinu pohar vody no ja taka presna niesom ale pijem dost

mimec
14. nov 2006

froschka- gratlujem k dvojičkám, aj my sme sa trošku "obávali" že budeme čakať dvojičky, lebo aj v mojej aj v manž.rodine majú dvojičky, ale je to v pohode je tam iba jedno. Musí to byť skvelý pocit. Máte už kombinácie mien???
Ale to radšej v téme o menách .papa a šetri sa.

vefi89
15. okt 2009

genialny nazov temy 😀 😀 😀

ivetka32
18. júl 2013

KEDZE JA SPIM asi 9 hodin a chodim na wc asik kazdu hodinu tak si to spocitajte kocky .hm mno ale uz teraz kus menej ta myslim si ze ked sa roztahuje maternica ta asik zato.hm

deaneira
21. júl 2013

Ja cikam aj 5-8x pocas noci som v11tt a som z toho obcas na nervy lebo sa nevyspim a hlavne ak idem do prace na 12ky tak zivam cely den

nijka
25. júl 2013

@deaneira @ivetka32 a to ja sa stazujem na 2-3 krat za noc 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre