Čo pomôže pri nevoľnosti z cestovania v prvom trimestri?

jamien
19. jún 2012

cestujem na niekolko dni do Nemecka autobusom.. velahodinova cesta ma desi, kedze uz aj bez cestovania mi v tehotenstve cele dni zaludok "plava na vode" ..je nieco, co sa moze uzivat aj v tehotenstve? kinedril uz teraz asi nemozem..

zuzka1008
19. jún 2012

porad sa v lekarni, tam ti daju najspolahlivejsie rady 🙂

denisenko
19. jún 2012

mne pomohlo cocculine..je to homeopatikum..... 🙂

amulienka
19. jún 2012

@jamien ja som bola 12 hodin do chorvatska v 8tyzdni a v 10 naspat, tiez som sa bala, ale pocas cesty mi nebolo vobec zle, citila som sa tak dobre ako este nikdy, aj ked maly kyblik so sacikom som po ruke pre istotu mala 🙂
potom pocas dovolenky nevolnosti boli spat ale nastastie slabe.

olivka84
19. jún 2012

mne nepomohlo vobec nic. 😝 ☹

drnduliak
19. jún 2012

no to ti nezavidim, este aj autobusom...ja by som asi radsej sla pesi, lebo mna napinalo uz len pri pomysleni na dopravny prostriedok... 😅 hlavne nebud hladna a dbaj na pitny rezim

renab
19. jún 2012

ísť pešo 😉 u mňa to fungovalo do konca tehu 😒

lopezka
19. jún 2012

ahoj,
ja ked som bola tehu, tak som uzivala tabletky Ginger ( GINGER je vysoko účinný prípravok pre prevenciu a potlačenie kinetóz (žalúdočný diskomfort, pocity nevoľnosti a zvracanie v dopravných prostriedkoch) ) a moze sa aj v tehu 🙂 .....to bolo ale pred 3 rokmi, mozno vymysleli medzitym aj nieco ine 🙂

kisska
19. jún 2012

cocculine, zazvor(malinovka, nakladany...), citronove cukriky, cola (po lyzickach), cestovanie v noci ... drzim palce. Ja som pred dvomi rokmi pretyckovala celu 12-hodinovu cestu z Chorvatska (v 3. mesiaci), ale nastastie sme isli autom, tak sme stali vzdy ked bolo treba - cca kazdych 20km, kym som nesadla za volant. Ale v buse ta asi soferovat nepusita 😉

tosomja
20. jún 2012

cocculine - môžeš aj v tehotenstve

lucka1987
21. jún 2012

tiez mi pomahal cocculine, homeopaticky liek.. uzivala som ho aj mimo cestovania

zuzanadrexlerova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre