Čo sa deje v prvom trimestri?

pistek
9. aug 2007

Ahojte baby, chcem sa vas opytat, ako ste prezivali prve tyzdne tehotenstva, mali ste najeke problemy, tazkosti, nejake priznaky? A kedy vam ustupili? Ja som mala bolenie v podbrusku a zapchu, naduvanie, ale som zhruba v 5 tyzdni a od vcera ma prestalo pobolievat brucho, prestalo naduvat, ostala len zapcha. Mam z toho obavy, nyslite, ze to nevesti nic dobre? Prosim, poradte, co robit?

miriamka
23. okt 2007

No ja tiez maso nemusim,papam ho len nasilu...hrozne mi chuti teraz sladke!!!

fabiana
23. okt 2007

Žeby naozaj dievčatko, Miriamka? 😉 Ozaj, tie moravské by som si aj ja dala...ale nemám receptuš, xi xi. A musela by som zjesť celý plech, inak by sa asi neminuli...

angellinka
23. okt 2007

Ale nechutio ti sladke,len teraz niekedy ti zacalo chutit ze?

lucka0122
23. okt 2007

caute babule dnes som si kupila ten caj pre tehulky HIPP je celkom dobry....mam nove foto na mk

sandrika
24. okt 2007

Lucik je krásna, určite ti veľmi pristane

miauka
24. okt 2007

tak som bola dnes u dokyho a vraciam sa v tehotenstve o dva tyzdne. Podla velkosti babatka mi vyratal, ze este len koncim 8. tyzden. Tak si to tu na koniku musim upravit...mimi narastlo za dva tyzdne len o 2 mm...ale aspon viem, ze je ok...teraz musim cakat az mesiac na dalsi uzv ☹

sandrika
24. okt 2007

miauka hlavne, že je mimi ok, to si na koníku asi neupravíš počíta to automaticky, skoro žiadnej to presne nesedí, mne náhodou áno, dnes začínam 14-ty

miauka
24. okt 2007

sandrika, veru, to je hlavne, ze je vsetko ok zatial...no asi mozem este len ocakavat tie nevolnosti, ktore som sa cudovala, ze neprichadzali 😝
A dalo sa mi upravit ten datum tak, ze som si posunula datum poslednej menstruacie, tak som ten system trosku oklamala 😅

sandrika
24. okt 2007

Miauka ty si šikulka 😉 moje malé malo 14 mm v 6 tt teraz naposledy na začaitku 13 tt malo 48mm 😵

miauka
24. okt 2007

sandrika, to teda rastiete o stosest 🙂 ja som bola malinka, ked som sa narodila, tak mozno aj moje mimi bude mrnave

sandrika
24. okt 2007

Dr povedal, že ideme podľa kních , podľa tej čo mám doma by sme aj tak mali mať 9cm a to ešťe ani zdaľeka nemáme 😉

miauka
24. okt 2007

cooo? No tak to my sme potom veeelmi malicki...

sandrika
24. okt 2007

miauka u kiaždej je to inak netráp sa hlavne,že mu bije srdiečko to je dôležité však ono to doženie podľa tej knihy teda mám ich dve a zhodujú sa by malo mať to tboje tak 25 mm , ale hovorím, že to je individuálne vôbec sa nad tým nezamýšľaj.

miauka
24. okt 2007

no jo...tak snad to dobehne 😕

lucka0122
24. okt 2007

miauka my sme v 11tt a mame 30mm

lucka0122
25. okt 2007

ahojte babule ako sa dnes mate?

loss
25. okt 2007

lucka to je super krasne rastiete
ja sa mam celkom fajne a co ty?

sandrika
25. okt 2007

Ahoj Lucka tak dnes to ujde ,ale včera som zase grcala ako šťeňa, normálne sa bojím ísť na obed po raňahjkách mi ostalo fajn, ale musela som si dať namiesto môjho obľúbeného chleba so syrom , chlieb s lekvárom aq z toho mi zle nebolo..
Lucík kedy ideš na najbližšie sono?

lucka0122
25. okt 2007

ahoj lossik mame sa fajn len mi dako jest nechuti lebo vsetko grciam asi preto....
sandrika ahoj ja grciam tiez ako stena az prilis bojim sa jest lebo vsetko ide von.na sono ideme 22.11 az o mesiac ze vraj tak sa chodi a ty?ja idem za 10min do prace

loss
25. okt 2007

lucka ja grckam treti den a to vsetci tvrdili ze uz mi bude lepsie 😵

sandrika
25. okt 2007

Lucik ja idem až v 20 tt , Lucik chojkaj radčšej na PN

tribitka
25. okt 2007

lucka, ja som grcala nonostop do 18tt..... neboj sa, úbytok na váhe je v pohode, hlavne vela pi......

sandrika
25. okt 2007

no aj napriek zvracaniu priberám ja ale zvraciam len večer cez deň mi je "len" ťažko od žalúdka..pribrala som 1,5 kg

loss
25. okt 2007

ja idem babulky 8.11 uz sa neviem dockat

miauka
25. okt 2007

ja zatial vobec nezvraciam...len posledne tri vecery mi byvalo trochu nevolno, resp. som mala pocit, ze ked urobim nejaky prudky pohyb, tak to pojde 😝
no dufam, ze to zvracanie ani nepride, ked to tak citam, je mi vas luto, ze je vam az tak zle ☹

ini
25. okt 2007

ahojte baby, pridam sa k vam , ak mozem 🙂 . chudatka vam je vazne vsetkym tak hrozne zle ☹ ? snad vas to rychlo prejde a budete si uzivat rastuceho bruska

loss
25. okt 2007

ini gratulujem k tehu neboj mozno ta to tiez zastihne 😵

ini
25. okt 2007

no dufam ze uz nie 🙂

loss
25. okt 2007

takze tebe nieje vobec zle su take tehu to je super ze?

verulka
25. okt 2007

loss, mas krasne brusko, skoro tak velke ako ja 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre