Čo sa deje v prvom trimestri?

pistek
9. aug 2007

Ahojte baby, chcem sa vas opytat, ako ste prezivali prve tyzdne tehotenstva, mali ste najeke problemy, tazkosti, nejake priznaky? A kedy vam ustupili? Ja som mala bolenie v podbrusku a zapchu, naduvanie, ale som zhruba v 5 tyzdni a od vcera ma prestalo pobolievat brucho, prestalo naduvat, ostala len zapcha. Mam z toho obavy, nyslite, ze to nevesti nic dobre? Prosim, poradte, co robit?

many
2. dec 2007

13. ti začala 😉 tak si to nahoře napiš v nastavení a budeš to tu mít pořád,jinak já mrknu a řeknu ti 😉

enuska
2. dec 2007

no davam si na seba pozor mozno as vela sa sledujem :-nevies mi poradit ci je vhodne cestovat autobusom 13 hodin v prvych mesiacoch tt na slovensko Vies predsa to trmacanie autobusom rozmyslam ci mam ist cez sviatky domov ci az neskorsie 🙂

many
2. dec 2007

anjelik - ahoj a děkujeme 😀
enuska - tak jsi v 3.týdnu (2týdny + 5 dní) a termín máš 19.augusta 😀

many
2. dec 2007

/www.tehotenstvo.academy.sk/index.php tak tam si taky můžeš najet a nahoře si doplníš a ukáže se ti to taky 😀

many
2. dec 2007

tak mimču to asi neuškodí,ale to je dlouhá doba,záleží asi jak ty vydržíš a aby ti nebylo zle 😉

enuska
2. dec 2007

dakujem ti pekne ta bud taka dobra a skus sa na to pozriet 🙂 ja mne to nejako nejde 😒

loss
2. dec 2007

many mas to hned pod touto temou myslim ten druhy trimester je tam 355prispevkov tak pod cakam ta 🙂

many
2. dec 2007

loss - a né 64 😉 jinou zase nevidím 😉
enuska - vychází to tak jak jsem ti to tady napsala 😀

enuska
2. dec 2007

boze ja som sa poplietla skus mi to este raz vypocitat ja som to mala 13.10 😝

many
2. dec 2007

já jsem si říkala,jestli ses nespletla 😀 jdu na to 😀

many
2. dec 2007

takže jsi 8.týden (7t.+1den) a termín - 19.7 😀 nastav si to nahoře,víš jak je to nastavení,tak si tam najeď a zkus to 😉

many
2. dec 2007

loss - já to fakt nikde jinde nevidím 😒 čučím všude a nic 😒

enuska
2. dec 2007

dakujem ti pekne skusim si to tam nastavit dufam ze to zvladnem 😉 Nevies m\ci us bude vidiet babo na ultrazvuku alebo je to skoro este? lebo pred 2 tyznami bolo vidiet len vacok 😕

many
2. dec 2007

záleží,kdy jdeš na kontrolu,mrkni ke mně do alba (ted foťáček) a tam mám fotečku z 10+3 😉

beautybarbie
2. dec 2007

Zdravím všechny těhule, jak se máte??? 😉

enuska
2. dec 2007

na kontrolu idem 10.12.o tyzden

many
2. dec 2007

ahoj beautybarbie 🙂 doufám,že se máme všichni dobře,ale já už vás opoštím,musím se naobědvat a vyžehlit manželovi montérky do práce a pak jedeme pryč,tak zítra se tady zase ukážu,tak se tu mějte,pa pa

beautybarbie
2. dec 2007

Já tu bývám pouze o víkendech, no nic tak tedy pápápá a opatruj se 😀

many
2. dec 2007

škoda,tak někdy o víkendě pokecáme 😀 pa pa však tady bude i dnes určitě pár holek na pokec 😀
enuska - ty už to máš 🙂 šikulka 😀
tak já už fakt jdu,pa pa holky

loss
2. dec 2007

many poslem ti odtial IP a skos podla nazvu ok

anta
3. dec 2007

Ahoj těhulky, tak Vás pěkně zdravím a doufám, že je vše s vámi o.k. Se mnou ju, už se třesu na zítra, dostanu těhu průkazku a skoro po měsíci uvidím moji éé vlastně naši bublinku 😉

loss
3. dec 2007

anta neboj vsetko bude dobre a tvoja fazulka ti pekne zamava 😵

anta
3. dec 2007

No to doufám, že mi zamává jinak uvidí to tóčo 😀 😀 😀

veronique83
3. dec 2007

Anta zítra na tebe budu od rána myslet, neboj uvidíš, že to bude ještě lepší, než by sis vůbec mohla myslet....já mám od 11DPO pozitivní testy, ale ještě se moc neraduju....radši 😔
Tak papa držíme palečky 😉 😉 😉

many
3. dec 2007

ahoj holky 🙂
Anta - já jdu zítra odpoledne 😀 a taky dostanu konečně těhu průkazku 😀
loss - zkusím to,ale tenkrát jsem to zkoušela hodněkrát a nic 😉

anta
3. dec 2007

Many, já vím, že to máme dostat stejně, mě si doktor zavolal už na 07,10 hodin, takže se ani neprospím 🤐
Veronique83 - a proč se neraduješ, ty máš nějaké problémy?

many
3. dec 2007

anta - tak já jdu až odpoledne,takže můžu spát do půl 10 jako dnes 😀 teď spáváme tak 11 hodin vkuse 😀

anta
3. dec 2007

Many - jéééééééééééééé ty se máš já chci takíííííí 😀 Ale pak jdu do práce 😲 , no ale jinak mně stačí tak 9-10 hodinek spánku a dobrý je to 🙂

many
3. dec 2007

no doufám,že když jsem pořád v klidu a večer chodím brzo spát,že budu mít klidný dítě a bude v noci taky spát 😀 říká se to 😉 tak uvidíme 😉

anta
3. dec 2007

Fakt? No to by bylo v tom případě kouzelný, to bych chtěla, hlavně aby to nebyl raubíř po mně 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre