Čo sa deje v prvom trimestri?

pistek
9. aug 2007

Ahojte baby, chcem sa vas opytat, ako ste prezivali prve tyzdne tehotenstva, mali ste najeke problemy, tazkosti, nejake priznaky? A kedy vam ustupili? Ja som mala bolenie v podbrusku a zapchu, naduvanie, ale som zhruba v 5 tyzdni a od vcera ma prestalo pobolievat brucho, prestalo naduvat, ostala len zapcha. Mam z toho obavy, nyslite, ze to nevesti nic dobre? Prosim, poradte, co robit?

loss
10. dec 2007

ahoj anta takze bublinka poslucha super 🙂

zmrzka333
10. dec 2007

ahoj dievcata, aj vas to v brusku niekedy pichne ked si silno kychnete? vcera som sa az zlakla.

loss
10. dec 2007

zmrzka aj mna niekedy sa tiez az zlaknem

zmrzka333
10. dec 2007

loss pichlo ma to uplne dole nad slabinou

loss
10. dec 2007

no aj mna a aj ked sa rychlo chcem posadit

zmrzka333
10. dec 2007

alebo ked rychlo vstanem. Asi je to normlane nie?

leguanik
10. dec 2007

cafte babule....

Je to normalne ked ma obcas pichne vo vajecniku? niekedy sa v noci prebudim na bolesti bruška, je to ok? ma to tak byt? lebo sa bojím o mimi....

Teraz som sa prejedla a tak divne sa mi hltá, bojim sa ze budem blinkat 😝

zmrzka333
10. dec 2007

leguanik v ktorom si tt?

loss
10. dec 2007

snad je to normalne pokial nam miminka v bruskach rastu tak je dobre 😵

zmrzka333
10. dec 2007

loss: no ja som bola na poslednom usg na zaciatku 8tt a idem az teraz 19.12. do poradne, tak dufam ze mi urobi usg a dufam ze je vsetko ok

loss
10. dec 2007

ja som rada mne robi sono vzdy ked som na poradni mame uz 4fotecky Lillinky co ma velmi tesi a vzdy ked ju vidim ako sa hybe som taka stastna

leguanik
10. dec 2007

zmrzlinka mala by som byt v piatom tt plus 6dni

loss
10. dec 2007

leguanik ved si to zmen 🙂
zmrzka nebij jasne ze sono urobia uvidis malinke

zmrzka333
10. dec 2007

loss: ja ide teraz na druhu poradnu. na prvej mi usg nerobil lebo tyzden pred tym som mala hnedy vytok tak som za dr. letela do nemocnice. ale fotku mi neurobil lebo tam bol frmol a iny usg. takze som prisla o druhu fotku. mam len jednu zo 6tt.

leguanik
10. dec 2007

loss, este som nebola u dr. az ked pridem od neho si to zmenim 🙂 , ked to bude na papíri, hihi

ja uz prchám ale rano som tu ako na koníku, ahojte

zmrzka333
10. dec 2007

leguanik: je mozne ze tie bolesti mas lebo sa ti roztahuje maternica. boli ta to ako pri menstruacii?

lenki13
10. dec 2007

ahoj zmrzka, mna dnes zacalo pobolievat brucho ako pri menstruacii alebo ked som mavala ovu... takze to je asi bezne ako tu tak citam.... a prosim ta, nenasla som to v teme (alebo som zle pozerala) , kedy sa vlastne robi prvy ultrazvuk? ja som objednana 18.12 na gyndu, je mozne ze uz mi budu robit ultrazvuk alebo je este skoro? dakujem

zmrzka333
10. dec 2007

lenki: take bolesti su uplne bezne, skoro kazda tym presla. Mne robili usg hned ked som prisla k Dr a to bolo po tom co mi vysiel testik. Ale Dr. nic nevidel. Ale v 5tt+6 uz bilo aj srdiecko a babo bolo vydiet. Takze som presvedcena ze ti usg urobia a aj srdiecko uz bude bit

lenki13
10. dec 2007

si zlatko zmrzka....dakujem pekne 🙂

loss
10. dec 2007

zmrzka neboj este budes mat fotku babenka

zmrzka333
10. dec 2007

loss:dufam, ale ked pojdem teraz k Dr. a nahodou by ho nechcel urobit tak ho donutim 😉 Ale nie urcite ho urobi a hned si ho dam ulozit na USB klucik. A potom sa pokusim urobit si tu album ale neviem ako sa to robi

anta
11. dec 2007

Tak bublinka poslouchá, to musí 😀 Zatím jsem v pohodě, ale příští pondělí jdu na UZV kvůli vývojovým vadám (sama jsem měla), tak mám trošku obavy, jak si tam vede ten uzlíček štěstí 😉

anta
11. dec 2007

Holky, vím, že se to sem nehodí, ale můžete mi říct rámcově cenu těhotenských triček v obchodech s těhu módou? Mám zatím jen těhu kalhoty, ale trička žádná, neboť ta jsem se snažila sehnat po různých obchodech jako je Tesco a tak, ale nic jsem na sebe nesehnala 😉

sloniiicek
11. dec 2007

zmzka-ani ja este nemam fotku babatka a uz som bola tusim 3x u doktora. ☹

leguanik
11. dec 2007

ahojte baby

Zmrzka - dakujem....inak boli ma to tak divne, hej ako pri mrche, alebo akoby ma niekto udrel do brucha, a niekedy ma pichaju vajecniky...
A este niekedy mam take tazke nohy ako ked si chora vies, alebo ako ked sa niecoho laknes, mas ich take tazke, alebo ako to mam napisat....

loss - to sme na tom skoro rovnko? aj ja som 5tt, len si to chcem napisat az ked budem mat potvrdenie od dr...a tiez sa k nemu chystam uz teraz niekedy, len neviem ci nieje skoro..ale aspon sa presvedcit ze škvŕňatko je tam... 😀

pavlina05
11. dec 2007

Ahoj holky!!!
Jak se cítíte?
Mě už teď nic není...jen mě trochu pobolívají prsa...zase začínám mít strach,.... ☹ na USG jdu až v lednu!!!Snad je vše ok?!

lauritka
11. dec 2007

pavlinka a musi ti nieco byt ??? mne nie je vobec zle. len priosa trochu bolia. 😕 ved nemusi byt kazdej zene zle ?

pavlina05
11. dec 2007

lauritka 😀 nemusí, jasně...ale strach mám...

lauritka
11. dec 2007

ma strasis 🙂 ---ja sa tiez bojim, ked nic necitim hihihih. mam pocit, ze zena to ma citit, ze je tehu. co ja viem 🙂 zvlastne stavy.

pavlina05
11. dec 2007

...no tak neví jestli to mimisek neslyšel...já jsem teď 😝 viděla celou svoji snídani. Takže je po obědě...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre