Čo sa deje v prvom trimestri?

pistek
9. aug 2007

Ahojte baby, chcem sa vas opytat, ako ste prezivali prve tyzdne tehotenstva, mali ste najeke problemy, tazkosti, nejake priznaky? A kedy vam ustupili? Ja som mala bolenie v podbrusku a zapchu, naduvanie, ale som zhruba v 5 tyzdni a od vcera ma prestalo pobolievat brucho, prestalo naduvat, ostala len zapcha. Mam z toho obavy, nyslite, ze to nevesti nic dobre? Prosim, poradte, co robit?

montinka
22. dec 2007

a co je to ten screening?

many
22. dec 2007

ten náš Drobeček byl zrovna na bříšku,takže to vidět nešlo a teď byla sestřenka a té zase leželo na boku 😀 jinak pak po 20.t.

sandrika
22. dec 2007

ďakujem pekne
Moja nie až v 20 tt ultrazvukom môžeš sa zase len spoľahnúť na svoj vnútorný hlas ako ja vedela som,že to je chlapček aj keĎ ma všetci vrátane mami čo robí na pôrodne sále presviedčali, že to je dievčatko vyhrala som ja a 1.5. sa mi narodí Lukáško 😀 som strašne šťastná, ak ti viac chutí sladké malo by to byť dievčatko ak slané a mäso tak chlapček, ak viac pribereš dobokov tak dievčatko ak sa ti bruško začnešpicatieť tak baba 😉

many
22. dec 2007

to je vyšetření,na které jdeš dobrovolně,to je jen ultrazvuk a stojí to 1400,- a je to lepší jak tripl testy v 17.t.
hodně ti to může najít vady miminka,downův syndrom,,....

montinka
22. dec 2007

hm no sladke moc nemusim ja skor kysle kravinky uhorky a tak.mnam

many
22. dec 2007

napíšu ti stránku a mrkni na to 😉 a odkud jsi 😉

many
22. dec 2007
montinka
22. dec 2007

ja? Zo Slovenska chces aj mesto? budes to poznat?

many
22. dec 2007

je to fakt dobré vyšetření,hodně holek na to chodí 😉

many
22. dec 2007

jé,já si to neuvědomila,že nejsi odsud,tak to mi město psát nemusíš

montinka
22. dec 2007

len ci to robia aj u nas kdesi ale kdesi musia

many
22. dec 2007

předtím jsem šla na krev a oni pak z té krve a z toho ultrazvuku vypočítají jaké máš riziko na ten downův syndrom,mně naštěstí vyšel ten ten negativní

montinka
22. dec 2007

no minule mi brala sestricka krv az do styroch skumaviek tak hadam tam da nieco zistit aj ona.🙂

many
22. dec 2007

teď si nejsem jistá,ale zjistila by si to od holek ze Slovenska ,často sem chodí Loss,tak si ji pak najdi nebo i teď a napiš jí do interní pošty a zeptej se jí

many
22. dec 2007

jo to jsou testy i na HIV,.krevní skupinu,.....

sandrika
22. dec 2007

montika v 16 tt týždni ti budú brať krv volá sa to tripple test a tam zistia či je tvoje miminko po každej stránke zdravé a robia sa zdarma platí sa len za ten 3 D ultrazvuk z akého mesta si to?

montinka
22. dec 2007

dobre vdaka. 🙂

montinka
22. dec 2007

zo Ziliny a tu ten 3D ultrazvuk nerobia aj ked by som ho chcela, tam je toho drobceka tak krasne vidiet.🙂 takze za par tyzdnov sa mozem zase tesit na bratie krvi. No ale co by som nevydrzala.🙂

many
22. dec 2007

akorát to není tak přesný jak ten kombinovaný test - screening v 1.trimestru,hodně na to holky nadávají,že jim to špatně dopadlo a přitom screening měly dobrý 😒 uvidím jaký budu mít výsledky já,ale ty se dozvím až po nové roce,jdu na kontrolu 17.1

montinka
22. dec 2007

aj ty? aj ja idem 17.1 na kontrolu.😀

many
22. dec 2007

a mně už budou dělat ten velký ultrazvuk a doufám,že se teda dozvím co to je 😀 😀 😀 moc se těším

montinka
22. dec 2007

No dobre babulky idem sa ja umyt a spat. tak dobru noc a pekne sny.Mozno zajtra sa zastavim. ahojte

many
22. dec 2007

tak dobrou a sladké sny 🙂 já si skočím do vany a pak tady zase budu lítat 😀

montinka
22. dec 2007

tak prijemne lietanie.🙂 ahojte

sandrika
22. dec 2007

Dobru noc

many
22. dec 2007

dobrou,já si teď zatopila,tak tu ještě chvíli budu a pak se sprchnu a zase dorazím 😀

many
22. dec 2007

sandrika - myslíš, že teď už bych se mohla normálně naložit do vany,do teplé vody nebo pořád ne 😉 já nevím jestli to vadí furt nebo jen na začátku kvůli potratu 😒

sandrika
22. dec 2007

ja v tomto asi niesom dobrý radca ja sa kúpem od začiatku tiež som to mala zakázané 3 x som krvácala no aj tak sa stále kúpem aklop klop Luky je v absolútnom poriadku, krčok je zvretý, placenta sa posunula kam mala, takže áno, ale nie moc dlho... 😉
inak ja ešťe spať nejdem ak budeš mať dáke otázky

many
22. dec 2007

já se taky právě ze začátku koupala a holky se mi pak divily,že se to nemá,že bych mohla potratit,tak jsem se začala sprchovat,ale to už jsem měla za sebou 12.t takže to už si myslím,že ani takový riziko není,ale mám stach a neptala jsem se ani doktorky 😉 ale tak uvidím,vlezu do vany,a jestli mi bude zima,tak v té vaně budu dýl,já mám hrozně ráda teplou vodu 😀 😀 😀

many
22. dec 2007

spíš horkou 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre