Čo sa deje v prvom trimestri?

pistek
9. aug 2007

Ahojte baby, chcem sa vas opytat, ako ste prezivali prve tyzdne tehotenstva, mali ste najeke problemy, tazkosti, nejake priznaky? A kedy vam ustupili? Ja som mala bolenie v podbrusku a zapchu, naduvanie, ale som zhruba v 5 tyzdni a od vcera ma prestalo pobolievat brucho, prestalo naduvat, ostala len zapcha. Mam z toho obavy, nyslite, ze to nevesti nic dobre? Prosim, poradte, co robit?

matinka
23. nov 2007

jasneeee 🙂

sloniiicek
23. nov 2007

a zabudla som, kedy to ides k tomu dokimu? 😀

matinka
23. nov 2007

no ved kedy inokedy, ako 3.12. 😀

sloniiicek
23. nov 2007

jasneeeeeeee. 😀 mne sa to uz vsetko pletie. 😀 a kam chodis k dokimu?

pavlina05
23. nov 2007

Ahoj holky! Jak se vám těhulkám daří?

loss
23. nov 2007

pavli celkom fajna co ty ako sa mas?

tamilla
23. nov 2007

baby mozno sa mi budete smiat, ze to nie je ziaden problem, ale ja mam od zaciatku tehotenstva take akne, ze som take nemala ani ked som mala 16 ☹ Doktor povedal, ze to sa niekedy stava ale ze to asi prejde az po porode 😲 Neviete o tom nieco?

loss
23. nov 2007

tamilla skus len nejaku vodu na akne alebo krem aj ked neviem ci to pomoze ale nech ta tesi aspon to ze pravdepodobne to bude baba 😵

anta
23. nov 2007

Ahoj Pavli, nám se daří dobře, tedy aspoň doufám, jsem objednaná do Gennetu, tak snad bude vše o.k. 😉

tamilla
23. nov 2007

to mi povedala aj kozmeticka, ze to bude asi bievcatko a beria mi krasu. Ved keby to tak malo byt nech si zoberie vsetku, ale aby potom od nas neutiekol ocino 😒 Kozmetika ani ta najdrahsia vobec nepomaha...

loss
23. nov 2007

tami vykasli na to ved o 7mesiacov budes znovu pekna a hlavne stastna 😵
aj ja som hrozna a co ved nie navzdy 😀

anta
23. nov 2007

Tak mě se zatím se vzhledem nic moc neděje, vypadám pořád stejně, jen je ze mě balónek, ale to je dobrý. Pokožku mám čistou a vlasy taky ještě ujdou 😉

loss
23. nov 2007

anta tak to je super takze mozno chlapcek 😵

tamilla
23. nov 2007

Ved mne je jasne, ze to nie je definitivne, aspon dufam 😉 Ante, neboj pokial nie si vyhadzana doteraz, uz pravdepodobne ani nebudes.

matinka
23. nov 2007

sloniicek, chodim do DNV

tamilla, mne sa plet najprv cistila, teraz sa mi robi tiez akne. najzaujimavejsie je, ze mam uplne inu pokozku na chrbate, akoby som ju mala cerstvo nakremovanu 😅

loss
23. nov 2007

aj ja mam vyrazky ale nejak to neriesim je to v tehotenstve velmi caste tak kaslem na to ved potom sa to po porode zase upravi 😵
mne sa zda ze man pokozku taku jemnejsiu

tamilla
23. nov 2007

Ja tiez na chrbate mam uplne inu pokozku ako na tvari. Chrbat v poho cisty, ale tvar hmm 😎 este ze niekto mudry vynasiel make-up, aj ked pomoze len na vacsie vzdialenosti 😀

loss
23. nov 2007

tamilla 😀

tamilla
23. nov 2007

ved nic ine nepomoze len humor damy, humor 😀

matinka
23. nov 2007

mne to akne teraz voooobec nevadi, tamilla, aspon sme originalne

sloniiicek
23. nov 2007

ja mam zatial tiez pokozku cistu. nejako som si v tomto nevsimla zmeny. 😀

pavlina05
23. nov 2007

Já se mám dobře, tak snad i to prďolátko ve mě 🙂
tamilla že by jsi čekala holčičku? Ty prý ubírají na kráse 😉

tamilla
23. nov 2007

baby kaslime uz na vyrasky, nech si robia co chcu. Radsej mi povedzte ci mozem pit CocoColu, mne totiz hrozne pomaha na zaludok a neviem ju nicim nahradit.

pavlina05
23. nov 2007

tamilla moje dr. mi na nevolnosti doporučla colu po lžičkách a piškoty. Takže trošička coly neuškodí. Ale ne litry! 😝

sloniiicek
23. nov 2007

ja som si tiez dala dnes par poharikov. niekto mi to odporucil. 😀

anta
23. nov 2007

A holky je možné, že by matka sama cítila, co se jí narodí jestli chlapeček nebo holčička? Já mám sama totiž pocit, že budu mít fakt kluka? Je to možné? 😉

tamilla
23. nov 2007

No to ste ma ukludnili, lebo ja denne take 2-4dcl zvladnem.
Ante: Neviem ci to mozme citit, ale ja si myslim, ze budem mat dievcatko. Aj ked znama hovorila cele teho babetku Pavlinka a narodil sa Filipko 🙂 takze tak...

sloniiicek
23. nov 2007

aj mi nasej hovorime maltinka a drahemu som vravela, ze uvidis, ze to bude chudak chlapec. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre