Čo sa deje v prvom trimestri?

pistek
9. aug 2007

Ahojte baby, chcem sa vas opytat, ako ste prezivali prve tyzdne tehotenstva, mali ste najeke problemy, tazkosti, nejake priznaky? A kedy vam ustupili? Ja som mala bolenie v podbrusku a zapchu, naduvanie, ale som zhruba v 5 tyzdni a od vcera ma prestalo pobolievat brucho, prestalo naduvat, ostala len zapcha. Mam z toho obavy, nyslite, ze to nevesti nic dobre? Prosim, poradte, co robit?

loss
3. dec 2007

no nie vzdy je to tak laurika ja som to vedela hned bola som v nemocnici a mala som znizenu teplotu a tak toto tehu vobec teplotu nemeriam bojim sa ,baby kazdy den sa bojim ci to dobre dopadne a verim ze ked sme uz v 18tt tak v maji budeme kocikovat a tesit sa z malinkeho miminka
a vy v juli tiez 🙂

lauritka
3. dec 2007

loss ja som si teplotu prestal merat tiez 🙂 nechme sa stresovat. aj ked testik si sem tam este urobim, nech som kludna a chcem vidiet uplne silne ciarky aby som to mohla odlozit na pamiatku 🙂

num7976
3. dec 2007

loss tak to ti verim,ze mas strach!ale tak asi by nebolo dobre zatazovat si hlavku tym,ze co keby sa nieco stalo,jednoducho treba verit,ze sa nam babatka v tele pekne vyvijaju a donosime ich az do uspesneho konca! 😀

loss
3. dec 2007

num jasne tvoj nazor sa mi paci prestne tak jasne ze sa narodia a budu zdrave a krasne

num7976
3. dec 2007

loss ja vecny optimista 😀 takze u mna vzdy vsetko dobre dopadne!

loss
3. dec 2007

super iak pozrite do mojho albumu vlozila som kocik taky chceme

lauritka
3. dec 2007

jeej peknucky je 🙂 kolko stoji?

num7976
3. dec 2007

jej loss to je super kocik velmi pekny-to je co za znacku-mne sa paci aj tento-len nechcem trojkolku.. http://www.matko.sk/index.php?mod=catalog&detai...

loss
3. dec 2007

num pekny velmi ja som chcela vyslovene taku ruzovu je taky ziarivy
laurika ´kocik sa vola Vintage prada a stoji 15000sk ale to je cena dokopy oba obrazky ta hlboka cast je polohovatelna autosedacka a +sportova cast a taska a je to 4-kombinacia ja nechcem 3-kombinaciu

lauritka
3. dec 2007

preco loss trojkolka je zla??? krasny je aj tento.

loss
3. dec 2007

podla mna je nestabilna

num7976
3. dec 2007

no ale kocik aj tak pojdeme vyberat spolu s priatelom,takze len tak obzeram aby som mala aky taky prehlad-no a este sa pytam-stvorkombinacia a trojkombinacia-aky je v nich rozdiel? 😅

snehurka11111
3. dec 2007

Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat - jen tak na okraj - kdy Vám vyšel pozitivní těhotenský testík?

lauritka
3. dec 2007

tak to neviem 🙂 my sme rozmyslali skocit potom do Viedne na kociky. podla mna az taky rozdiel v cenach nebude, ale urcite budu mat lepsi vyber. a ja chcem kocik , co sa mi zmesti aj do kufra auta 😀
myslim, ze vo viedni nam aj viac poradia 😉

loss
3. dec 2007

num to je vec nazoru podla mna je 3-kombinacia nestabilna ale niekto si ju zase chvali,uvidis ked si v predajni pokocikujes tak sa rozhodnes

loss
3. dec 2007

snehurka ja som testovala 5dni po vynechani auz som mala silne //

snehurka11111
3. dec 2007

loss - no, já testovala dneska (dnes čekám MS) a nic, ale nic ani na testíku:o(, tak nevím...

num7976
3. dec 2007

aha trojkombinacia-tri kolieska!ved to-som pisala,ze trojkolesovy nechcem,nejako sa mi nepacia,take sa mi zdaju byt hebeda ked si predstavim,ze ma v nom byt taky roztomily drobcek..
no lauritka nam by sa do viedne neoplatilo-ta dialka ale do polska-co vacsina chodi by som nesla,lebo vsetky kociky su tam na jedno kopyto..i ked pozeram,ze si z kosic,tak to tiez mas od ruky do viedne,nie?
snehurka mne na 32 DC ale ja som mavala vacsinou 35 dnovy cyklus..

loss
3. dec 2007

snehurka neboj vyjde trochu neskor 🙂

lauritka
3. dec 2007

num mne to nevadi, ved si urobime vyletik, 🙂 ja som ochotna absolvovat pre mimi vsetko 😀

snehurka11111
3. dec 2007

Takže je hodně pravděpodobné, že nevyjde pozitivně hned v den očekávané MS? Jaké jste měly příznaky?

loss
3. dec 2007

ja ziadne az od 8tt neboj nic nie je stratene

num7976
3. dec 2007

lauritka,vsak kto by nebol,ze?je to super ale kedy zacnete kupovat?ja sa nejako bojim,zacnem asi fakt az ked budem mat brusko ako slonik! 😅

snehurka11111
3. dec 2007

no, já mám právě příznaků docela dost, snad jsem si je nevsugerovala, ale tentokrát je mi to hodně divné

num7976
3. dec 2007

snehurka tak to ja som mala doteraz len jednu nevolnost-aj ta ma nastastie zastihla doma pred spanim,tak som zalahla a zaspala,inak nic okrem bolenia prsnikov..
loss a tebe zacali nevolnosti az potom?

lauritka
3. dec 2007

num ja pocitam az na jar ;) marec april maj 😀

snehurka11111
3. dec 2007

num: je tohodně intimní otázka, ale jak Tě bolela prsa? Dá se to k něčemu přirovnat?

num7976
3. dec 2007

lauri-no ja asi az skor ten maj...ale tak ktovie mozno sa do toho vrhneme uz vo februari 😀
snehurka-no neviem ci sa to da k niecomu prirovnat,ale rano ked si davam podprsenku,tak mi je to dost neprijemne a bolestive-potom si zvyknem cez den,no a vecer v posteli umieram,lebo moja zaspavacia poloha je vyhradne na bruchu,no a teraz to cez tu bolest v prsiach uz veru nejde..a ked som isla mat kramy,tak ma boleli tak celkovo no a teraz mam citlive aj bradavky

snehurka11111
3. dec 2007

To vypadá hodně podobně - ta moje bolest..ale uvidíme, no..

num7976
3. dec 2007

snehurka moc drzim palceky aby to vyslo,to ja som mimi tak chcela a ked som uvidela tie dve palicky,tak som normalne bola v tom,ze ho nechcem!hrozne som bola hnusna!!!nechapem ani ten moj postoj-no a ozaj este jeden priznak-som hrooozne naladova... 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre