Čo znamená "sliznica je vysoko"? Môžem byť tehotná?

meatfly24
7. dec 2010

ahojte... mam taku otazocku... dnes som bola u lekara s tym ze ma bolia prsia, bolesti mam ako pred menstruaciou, ale ta mi skoncila pred nieco vyse tyzdnom. tak ma zobra na ultrazvuk a povedal ze tam tehotenstvo nevidi ale ze je sliznica vysoko... tak mi zobral este krv na HCG pre istotu.. moze to znamenat aj tak tehotenstvo alebo nie? dakujem vam za odpovede 🙂

ani3012
7. dec 2010

ak je sliznica vysoko,tak podľa mňa by si tehu mohla byť 😵 🙂
Mne tiež na 1. ultrazvuku nič nenašiel a predsa som bola tehotná 😉

anjelicek26
7. dec 2010

Vysoka sliznica tyzden PO menstruacii je hodne divna. Bola slabsia menstruacia, len take spinenie? Tehotenstvo to jasne, moze byt vlastne vzdy, robila si si test?? Urcite uz by ti ukazal, ci ano, ci nie.

strapco13
7. dec 2010

vysoka sliznica zmanena tolko asi, ze je hrzúba ako tesne pred menzesom..ona totis ako sa odplavi pri mrche postupne rastie /zvysuje sa/ az do dalsej mrchy
moze to znamenat ze si nemala pravu menstruaciu a teda mozes byt tehotna, len je to v skorom stadiu, takze este nevidiet plod
moze to aj znamenat nejaku hormonalnu nerovnovahu..hlavne ak je menzes nejak nepravidelny

hadassah
7. dec 2010

ahoj, no keďže ti skončil menzes, môžeš byť tak cca v polovici nového cyklu, kedy dozrieva vajíčko a rastie nová sliznica, ktorá sa pripravuje na uhniezdenie oplodneného vajíčka.

karolinka12
14. dec 2010

ahojte holky aj mne dr. povedal že mám sliznicu vyššie. už dlhšie mám bolesti v podbrušku a bolesť krížov a takisto biely výtok a nechutenstvo a bolesť celého tela. dr. povedal že som v poriadku, ked som sa pýtala z čoho su moje stavy povedal neviem uvidíme. menzes som mala 24.11 avšak slabší, kratší a s krvnými zrazeninami. aj pred menzesom aj po som mala tieto stavy. dnes som bola na vyšetrní prs a dr. povedala že mám nejaké neviem už aké žlazy, že to može byť zmenou hormonov avšak robila som si test a negatívny. čo si o tom myslíte? 😉

babika1923
26. máj 2012

Ahojte mešká mi už 5 dni. Robila som si už 4 testy a všetky negatívne ☹ , Mávam aj hnedé špinenie , naliate a strašne bolestivé prsia, pocit na zvracanie, bolesti v podbrušku. Môžem byť tehotná podla Vás ?

soldi
26. máj 2012

@babika1923 ak su testy negativne, tak na 99% tehotna nie si. skor to vyzera na nejaku hormonalnu nerovnovahu. alebo ak mas nepravidelne cykly, tak sa moze jednat o ovulaciu.

darka2001
13. jún 2013

Myslim,že kludne možes byť tehotna aj u mna to tak začinalo,najprv usg,ale tam nic nebolo len vysoka sliznica vzala krv a po obede mi dr volala,že blahožela a o týžden bolo na usg už aj srdiečko 😉

zuziklc29
13. jún 2013

ak je sliznica vysoko,znamena to ze by malo prist k ovulacii .vtedy je sliznica schopna prijat oplodnene vajicko

zemruska
13. jún 2013

ak nemam dostatocne vysoku sliznicu tehu testy pozitivne kde sa potom zahryzlo babo ? ci sa mam obavat ?

perlycka
30. nov 2015

Ahojte.Potrebujem poradit...Od 8.11-13.11. som mala menstruaciu.A o dva nato ked mi skoncila ma zacaly boliet prsia a bolia do teraz.26.11. Som bola u gynekologa a ten mi robil sono a povedal,ze na moju fazu mam vysoko sliznicu ale ze tam nic nevidi.Tak mi kazal cakat ci pride menstruacia alebo nie.Ale toto cakanie ma zabija!Velmi by sme chceli s manzelom baby.Mate niektora takuto skusenost?

laurinka239
20. apr 2016

Baby,som 8 tyzdnov po porode.. 10dni uz po ms.. dnes som bola na kontrole sliznica vysoko,tehu test este negativny.. mozem byt tehotna,alebo sa len blizi ovulacia? dakujem

dadaka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majuska72
26. jún 2016

@dadaka1 tusim ze do 2 tyzdnov by ti mala prist od pichnutia

stanislava0010
23. nov 2020

Ahojte, chcela by som vás poprosiť o radu alebo o prečítať si vaše skúsenosti s tým že mešká mi menštruácia 10 dní na 6 deň meškania som mala špinenie ako keby na menštruáciu, ale nič nestalo sa a potom na 10 deň tak isto test som si urobila ale bol negatívni. Môžem byť tehotná?

bugajova
10. apr 2023

@meatfly24 dobrý den ako ste vtedy dopadli prosím vás som v podobnej situacii

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre