Cvičenia pre tehotné v Košiciach - viete kde?

silvia.t
24. jan 2009

Ahojte uz dlhsie hladam nejake fit zariadenie pre tehotne v Kosiciach....ak poznate,dajte vediet..DAKUJEM 😀

mirda1305
1. nov 2009

tarinka: ja mam termin az v maji...tiez pomaly 2.trimester. a uz musim zacat nieco robit lebo sa zblaznim 😒
tak sa nadalej snazim zistit co by sa tu v kosiciach dalo vymysliet. ty uz mas nejaky napad?

shaarka
1. nov 2009

baby, neviete o nejakom plavani pre tehotne, okrem sace?
alebo nemate nejake referencie na tehotensku jogu - kde a s kym a tak?
dik

veronika60188
1. nov 2009

Shaarka,ja som tiež niečo zháňala, ale nepodarilo sa mi. Inak miesto Šace sa svičí v materskom centre stonožka každý utorok v starej radnici.Na tancovaní v čajovni som nebola. ale mne celkom vyhovovalo cvičenie v Metropole v pondelky, len som teraz musela prestať.

shaarka
1. nov 2009

dik veronika, ty uz to mas za par 😀
a v tej stonozke sa co cvici? len tak?
tancovanie ma vobec nelaka, nie som ten typ 😒 ale do bazena by som teda sla... keby sa tehulkam niekto venoval, aby som mala istotu, ze sa to vsetko smie 🙂
a v metropole co?
idem skusit vygooglit 🙂

shaarka
1. nov 2009

alebo kto ma nejaky link o plavani tehotnych, nech sem hodi, - ved sa da ist kludne aj indi - vindi, keby som vedela nejake cviky alebo tak 😵

veronika60188
1. nov 2009

v metropole je to trošku rozcvička na pretiahnutie, cvičenie na loptách,potom na podložke,dýchanie na porod a kecanie

shaarka
1. nov 2009

veronika, este mi napis prosim ta cenu, cca

veronika60188
1. nov 2009

2.15 e,tuším
začína o 17"30

wenka
1. nov 2009

super cvičenie má aj Ivetka.. cvičí sa v Geriatrickom centre (pri športovej hale), utorky a štvrtky asi od 17.00 hod (už si presne nepamätám) Prvá polhodka je cvičenie a druhá prednášky na rôzne témy (kúpanie, kojenie, pôrod, masáže bábätiek, atď..) ja som bola veeľmi spokojná a určite skúsime s drobcom aj masáže.
Ak máte niektorá záujem, napíšte IP, pošlem vám na ňu číslo 🙂

sweetsuzi
5. nov 2009

ahojte dievcata, ja by som chcela skusit metropol v pondelok, nemate s tym niektora skusenosti?

shaarka
12. nov 2009

baby, stale zhanam plavanie pre tehotne... mne je v tej vani taaaaaak dobre...
neviete poradit?

shaarka
15. nov 2009

plavanie pre tehotne...
nikto nic?

evca35
17. nov 2009

ahojte,
ja cvičím doma, aj na fitlopte. Skúste toto:
http://www.stream.cz/kategorie/221-cviceni-pro-...

ja už niektoré cviky nemôžem, na chrbte napríklad.

Plávať by som aj išla, ale nechcem ísť do verejného bazéna, ale sú bazény, ktoré sa dajú rezervovať len pre pár ľudí, keby išla len rodina alebo so známymi, na Jahodnej a na Terase.

http://www.jahodna.sk/bazen.html
http://www.viavitae.sk/mini/Bazen.html

deny32
19. nov 2009

Ahojte, pokial viem, do Via Vitae chodia plavat aj tehotne, je tam slana voda..
ak chcete niektora cvicenie priamo pod dohladom trenerky len a len pre vas, napiste mi do IP. Ja som chodila k jednej, citim sa skvele, lenze mi teraz zmakol krcok a zacinam sa otvarat, takze uz nemozem.

shaarka
20. nov 2009

dik, evca, pozrela som ceny pre uzavretu skupinu - na jahodnej je to 34€ na hodinu, max. 15 ludi (ale optimum je podla mna len 6) a na terase je to katastrofa - hodina a pol za 115€ ☹

na tu jahodnu by som isla - keby sme sa pozbierali 3 tehulky s partnermi a isli sa nam poclapkat 🙂 na jeden par by to potom vyslo cca 11,5€ a to sa zvladnut da, ze? 🙂
co vy na to? nikto sa neprida?

no a na terase keby som sla plavat len tak sama, tak to stoji 10€ na hodinu a pol - co sa mi zda aj vela penazi a aj zbytocne dlhy cas, pre mna je 3/4 hodina tak akurat 🙂

jaruska74
27. nov 2009

poradili ste sa s lekarom ci mozete chodit, alebo ked mi to vylovene nezakazal tak to znamena ze mozem chodit plavat?

shaarka
3. dec 2009

jaruska, ja som sa sice neporadila, ale googlila som. dnes mam poradnu, tak mozem hodit otazku.
i ked je to asi zbytocne, pretoze na tu jahodnu sa nemam s kym poskladat a viavitae je drahy spas.

kosicanky, nechcete sa poskladat a objednat si jahodnu spolu so mnou? len my - tehulky, popripade s manzelikmi?

gabrielkap
3. dec 2009

shaarka, ja by som sa pridala na plavanie, ale manzel asi nebude moct..

a cvicit budem chodit na Strojarsku 13, je to v tom Geriatrickom centre co spominala wenka.. dnes idem prvykrat, cvicenie je v pondelok a stvrtok od 17.30 - 18.30

shaarka
3. dec 2009

jeeej, ahoj gabi 😉
tak som dosla z poradne a plavanie mam zakazane 😀 😀 dilema vyriesena. ale ze relaxovat vo vani mozem. a s tym cvicenim si asi este pockam, dnes som dostala prikazom kludovy rezim, nezohynat sa a nenatahovat, len oodychovat, takze ak cvicit, tak len nozky smerom do cukrarne a ruky od taniera do ust 😀
suhlasis? 😉
boooze, jak rychlo ti pribudli tie tyzdne! 😵

gabrielkap
3. dec 2009

ahoj kati 🙂
tak uz sme doplavali 😉 ja idem na poradnu 21.12., spytam sa tiez na to..
uvidim ake bude cvicenie, mozes sa potom pridat..
a s tou cukrarnou samozrejme ze suhlasim a uz sa tesim 😵

vikuska.
22. feb 2010

Ahoj shaarka :D
zakazali ti plavat? A ja ked som tu dnes rano tuto temu, potesila som sa, ze ta zavolam. Inak, moj muz mi slubil tu slanu vodu ako narodeninovy darcek, ale jednorazovo to nestaci, no. Skoda preskoda. Ale aspon ta vana teda. A cukraren. 😝
A kam chodievate najnovsie vencit, hm? Pridame sa k vam, co povies?

Gabi, ako sa ti paci cvicenie na tej Strojarskej? Kolko to tam stoji, resp. kto to vedie? Chcela by som niekam zacat chodit, zatial som nasla len Stonozku.

shaarka
22. feb 2010

vik, no najlepsie robis, ked mi pises do tejto starej temy 😀 😀 😀 vynimocne teraz len tak citam (k tretim ranajkam) a som ta tu nasla 😀 na plavanie som uz zabudla, nejak smo si na to brucho zvykla a uz mi je dobre aj na gaucovi 😀 😀 vencit zatial len okolo bloku, neodvazim sa ju pustit z voditka - nema respekt pred autami a vtaciky su jej vasnou. ale to uz patri do inej temy 🙂

mommmo
26. mar 2010

ahoj, cvicenie pre tehotne som nasla na Strojarenskej 13 v KE / kontakt 0907 762 979

vcielkanelka
30. sep 2010

Ahojte nehlada niekto spolucvicitelku v KE??

katka_
3. okt 2010

@vcielkanelka Ahoj, kam sa chystas cvicit ?

viliatko
3. okt 2010

Ahojte kocky,, vsetkym, kore sa chystate cvicit odporucam Janku v pondelky o 17.00 v MC delfinik, gravidjogu, orientalne tance pre tehotne, nieco z mojzisovej, je to komorne, pestre a aj nieco povie, poradi.
Ja som bola raz aj v metropole, v stredu, ale tam sa mi velmi nepacilo, bolo to neosobne, a ani sa mi nepacili cviky, lezali sme 20 min na chrbte a posilnovali priame brusne svaly, co aspon mne teda nebolo vobec prijemne.
A este sa cvici aj na geriatrii v pondelky a stvrtky, tam som zatial nebola, pojdem asi pozriet tento stvrtok🙂

katka_
4. okt 2010

@viliatko Ahoj, potom napis ako bolo na geriatrii - to je na Strojarenskej ?

vcielkanelka
4. okt 2010

@katka_ @viliatko ... aj ja som rozmyslal nad tou strojarenskou, rada by som chodila s niekym cvicit , nie sama...viem , ze sama tam ale nebudem.

viliatko
5. okt 2010

@katka_ Ahoj, tak to vyzera, ze asi pojdem az na bud. tyzden, oni to tam maju tak, ze cca pol hod cvicia, a potom sa rozoberaju rozne temy, a tento tyzden by to malo byt video o porode... ja uz mam jeden porod za sebou, tak velmi sa mi tam neoplati asi... na dalsi tyzden ak sa nemylim, tak by malo byt dojcenie. A hej, je to tusim na strojarskej🙂
ale same tam nebudete urcite,kamoska tam bola, a ze tam bolo okolo 12 zien

katka888
24. okt 2010

@vcielkanelka
ahojky, aj ja casom planujem cvicenie pre tehu, ta strojarina by mi aj vyhovovala, kedze je to blizko nasich a malu tam mozem nechat, ale samej sa mi prvykrat nechce.

uz vies ake je tam cvicenie? ja by om dost brala jogu pre tehu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre