Cvičenia pre tehotné v Košiciach - viete kde?

silvia.t
24. jan 2009

Ahojte uz dlhsie hladam nejake fit zariadenie pre tehotne v Kosiciach....ak poznate,dajte vediet..DAKUJEM 😀

silvia.t
autor
24. jan 2009

Asi nikto ☹ tak nic...no

nathalinocka
24. jan 2009

ahoj silvia aj ja by som sa pridala, ak nieco budem vediet tak dam vediet. ja chcem nejake brusne tance alebo jogu pre tehotne.

silvia.t
autor
24. jan 2009

ahoj tak nasla som nieco.... 🙂 kuk na www.ahafit.sk je to na sturovej dom kondicie a zdravia...cvicia sa tam aj brusne tance,zaciatok je 27.1. a aj joga,ale ta zacala...

silvia.t
autor
24. jan 2009

tak trocha som sa informovala ohladom tych cviceni...je to kazdy pondelok o 16.30 poplatok 1.85/56sk na hodinu...tak ak by si chcela mozme sa tam zajst kuknut...a ak sa nam zapaci mozme chodit castejsie 😀

terina25
24. jan 2009

ahojte baby.

cvičenia v ahafit už nie sú. Aspoň tie pre tehotné,lebo metropol majú rekonštuovať.

teraz sú cvičenia v Dobrej čajovni DOBREJ ČAJOVNI na Mäsiarskej 42. Pondelok o 17.00hod a tuším aj v stredu.Vstupné je - teda aspoň bolo v metropole 50Sk.

luciauk
24. jan 2009

na brušné tance sa opýtajte v Atriu. tam som chodila aj s dcérkou 😉

silvia.t
autor
24. jan 2009

dik za info baby... 🙂

ibinecka
24. jan 2009

Ja chodím cvičiť do Šace je tam taká zlatá kočka - sestrička a cvičí sa na lopte a také dobré rehabilitačné cviky na chrbátik a pánvu a bruško. Cvičí sa tam každý utorok a štvrtok o 14,00 🙂

luciauk
24. jan 2009

ibi, a volá sa Iveta? lebo ak áno, tak ona robí aj plávanie. k tej som chodila na tehu aerobic a bolo to supeeeeer

silvia.t
autor
24. jan 2009

idinecka a ty si zo Sace???Ja byvam v ke len 3mesiace a velmi sa tu nevyznam...tak ak by ti nevadilo rada by som sa pridala 😀

ibinecka
25. jan 2009

Ahoj Silvi, ja som z okolia Košíc ale budem rada keď sa ku mne pridáš 🙂 Pošli čísielko na teba a ja ti brnknem a môžme sa doohdnúť na utorok 😉

silvia.t
autor
25. jan 2009

oki, 0907299069 🙂

mystery7
25. jan 2009

ahojte kocky, nechcete ist niektora aj do tej cajovne? ja by som isla skusit, ale samej sa mi nejako nechce

ak si to rozmyslite, napiste mi na IP

ibinecka
25. jan 2009

Silvi zajtra volám 😉 a dohoda istá. Kde ideš rodiť? Do ktorej nemocnice?

nathalinocka
26. jan 2009

ahojte , nebola som sa tu pozriet od kedy som tu pisala. tak do tej cajovne by som sla keby tam nieco bolo zaujimave. dufam ze cvicit budem moct lebo mi zacina dost casto tvrdnut brusko. ale urcite by som tam s vami sla aspon sa spozname a pokecame. 🙂

katka2808
26. jan 2009

ahoj zienky tehulky. trosku sa votriem do vasej temy 😅 , chcem sa spytat na "kurzy predporodnej pripravy" v Kosiciach, ktore aktualne bezia... ja som na nete nasla len v MC Stonozka na Trebisovskej kazdy stvrtok o 17. hod. a potom v meste na Zvonarskej o 18. ale najblizsi sa zacne o 6 tyzdnov...
ine som nenasla... ☹ ak viete o nejakych inych, dajte mi, prosim, vediet, pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis. rodit mienim v Saci.

mystery7
27. jan 2009

ten v stonoze zacal minuly tyzden, napis im a oni ti daju podrobne vediet, ja by som tam aj chcela chodit ale nie kazdy stvrtok to stiham, musim zistit, ci sa da chodit aj len sem-tam

katka2808
27. jan 2009

mystery7. mne ten prave velmi nevyhovuje, kedze v praci koncim az okolo pol siestej - tristvrte ☹ no a ten v meste na zvonarskej sa zacina az o 18. ale zase je o 8 eur drahsi... a zacne zhruba zac. alebo v polke marca. nuz, mozno mi nic ine nezostane, len sa vzdelat z knih ... ved nie kazda mamicka ma taky kurz a zvladat to musi tak ci tak...

katka2808
27. jan 2009

na STVcke minuly tyzden zacali davat dobru relaciu, vola sa "Mama to vie najlepsie" a isla len prva cast. Najblizsia bude o dva tyzdne vo stvrtok... tak chcem pravidelne pozeravat a nahravat si to... ked uz nic ine... odporucam vsetkym tehulkam. slo to tusim o 18.25 vo svrtok na STV2.

babumovci
27. jan 2009

ahojte,
neviete o cviceni pre tehulky blizko centra ? dakujem

mystery7
28. jan 2009

katka o com presne ta relacia bola?

katka2808
28. jan 2009

bavili sa o laktacii, o darovani mliecka, tie mamicky, ktore ho maju viac, ho mozu darovat nemocnici... nevidela som to uplne od zaciatku, ale asi tak 3/4 ano... mamka mi volala nech si to zapnem... tusim vravela, ze na zaciatku bolo aj o prebalovani...

katka2808
28. jan 2009

len je skoda, ze na STVcke sa to neda pozriet v ramci videoarchivu cez internet... mozno neskorsie casti... pozeravam aj damsky magazin, s tym to bolo takisto...

simona1906
30. mar 2009

Caute baby, chodi niektora z Vas cvicit do tej cajovne na Masiarsku. Napiste prosim ako ste spokojne. Ja som bola skusit v pondelok v Metropole na Sturovej no moc sa mi nepacilo. ☹

miriamaaa
14. máj 2009

ahojte ..som v 7 lunarnom mesiaci tehotenstva a chcela by som cvicit..neviem ci je to este aktualne v Kosiciach ako ste pisali, rada by som isla..ale neviem ci uz nieje neskoro zacinat co myslite?..dakujeeem 🙂

smajli
14. máj 2009

dnes ide ta relacia repriza tusim 14:40....,aj ja by som na cvicenie sla,len sa musim v pondelok na poradni dokyho na to opytat,lebo doky ma podozrenie,ze mam slaby krcok maternice....tak ci vtedy vobec cvicit mozem a co...

mirka907
15. máj 2009

miriamaaa: cvicenie v kosiciach je kazdy pondelok o 17:30 v Metropole...tiez som v 7 lunarnom mesiaci, uz tam par tyzdnov chodim a cvicenie je uplne v pohode...ani sa velmi nezadychas🙂..su tam aj baby, ktore su v 8mom ci 9tom lunarnom mesiaci.

mirda1305
20. sep 2009

ahojte baby...chcela by som sa teda aj ja pridat k tejto teme a tiez sa opytat ako simona ci ste niektora bola na tom cviceni v cajovni a popripade ake to tam bolo...som sice len v prvom trimestri ale bolo by fajn sa trocha zacat pohybovat 🙂

tarinka333
5. okt 2009

Ahoj mirda, na kedy mas termin? Lebo ja som teraz zacala 2. trimester a chcela by som tiez niekam chodit 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre