Hnedý výtok v 6. týždni tehotenstva. Čo to znamená?

evvkaa
17. jan 2011

ahojte dnes som bola na wc a vsimla som si ze mam hnedasty vytok som v 6 tyzdni tehotenstva co to znamena ??dakujem

usjak
18. jan 2011

@evvkaa ja som mala tiez hnedy vytok, take spinenie a citala som rozne diskusie co to moze byt. Moze to byt roztahovanie maternice ale moze to znamenat aj nejaky problem. Ak ti mozem poradit, chod radsej k doktorovi (alebo na urgent do nemocnice). V mojom pripade to zial nedopadlo dobre, tiez som cakala s navsetvou doktora a mozno keby som prisla skor, bolo by vsetko inac. Ale je vela zien ktore mali vytok a bolo vsetko ok, no urcite budes kludnejsia ked ti doktor povie co to vlaśtne moze byt. Drzim palce a prajem zdrave babatko.

masinka
18. jan 2011

chod s tym radsej co najskor k doktorovi, nech nieco nezanedbas
ja som to tiez mala, doktorka to oznacila za zacinajuci potrat, potom som dostala Duphaston, ten som brala cely prvy trimester a teraz ma mala 2 roky...

katslad
18. jan 2011

ahoj, ja mam tiež taký hnedastý výtok, niekedy biely niekedy žltý niekedy hnedastý niekedy hladký niekedy hrudkovitý....stále to hovorím gynekologovi a tvrdí že je to ok, pokial ma nič nebolí a nesvrbí tak že je to normálne....som v 13 tt a čakam prvé babatko, moc skúseností nemam ale doktor ma stále ukludnuje že je to normálne

olivova
18. jan 2011

@evvkaa - kvoli tomu som bola 5 dni v nemocnici....mozno to nebolo nic vazne, ale pre istotu...vtedy mi lekar povedal, ze bude je to zacinajuci potrat, alebo nic...bola som v 7 tt ...takze suhlasim s @masinka. Urcite by som na tvojom mieste k lekarovi

evvkaa
autor
20. jan 2011

dakujem vam za odpovede vcera som bola u lekarky povedala ze je vsetko ok ten vytok som mala len raz teraz ho uz nemam predtym som taketo nic nemala tak som dostala strach lebo aj svagtina mala takyto vytok ale ona mala krvnu zrazeninu tak bola 1 a pol mesiaca v nemocnici,este raz vam dakujem

barborka27
5. feb 2011

ahojte.....ja som teraz v 10 tyzdni a tiez mam uz 2 den tento hlupy vytok a samozrejme obavy ☹

solinkarka
5. feb 2011

@barborka27 nechcem strasit ale ja som takto minuly mesiac potratila tiez v 10tt..vraj to bola stara krv ☹

latvia
5. feb 2011

@barborka27 ja som spinila cervenkavo, par tabletiek utrogestanu a bolo to ok, vytoky prifarbene byvaju v prvom trimestri, ak chces, zajdi na kontrolu k dr

cucu2
5. feb 2011

@barborka27 ja by som na tvojom mieste isla k doktorovi ( pre istotu). Ja som mala taky vytok v 12tt-doktor ma poslal do nemocnice( nasadili mi utrogestan-obsahuje urcite hormony,ktorych ak mas malo moze to sposobit potrat-tak mi bolo povedane).Inac nemusi to nic znamenat, ked je to hnedy vytok(stara krv). Horsie je ked krvacas cerstvu krv.

barborka27
6. feb 2011

@solinkarka .....juuuuj.....no to mi je luto.....som zvedava.....idem dnes na pohotovost,tak uvidim ☹
@latvia, @cucu2 .....uvidim,dufam,ze to nebude nic zle,vytok je to taky hnedasty.....

mamina63
6. feb 2011

@barborka27 neboj ja som mala taký výtok celé tehotenstvo a všetko dobre dopadlo, porodila som v termíne....ale ten strach bol neskutočný 😲 ...odobralo mi to pár rokov zo života 😝 ...nemám dobré spomienky na tehotenstvo 😠 ....ale určite hod k doktorovi 😅

barborka27
7. feb 2011

tak o babetko sme prisli.....vcera mi robili zakrok.....som v nemocnici ☹

tinki
7. feb 2011

@barborka27
je mi to ľúto, ale všade sa hovorí aj píše, že ak sa potratí, tak plod nebol v poriadku. Nabudúce bude už určite všetko v poriadku..Prajem ti veľa síl.. 😉

barborka27
7. feb 2011

@tinki dakujeeeeeeeeeeeeem 😎

solinkarka
7. feb 2011

@barborka27 ahoj..je mi to luto...presne to co som ti pisala..ze ta nechcem strasit ze ja som kvoli tomu potratila a bum aj ty ☹ zelam vela sil

barborka27
7. feb 2011

@solinkarka .....no....je to tak.....dakujem 😉

solinkarka
7. feb 2011

@barborka27 neboj bude to ok...kedy sa zacnete opät snazit? 🙂

barborka27
7. feb 2011

@solinkarka .....hned ako to bude mozne.....o mesiac,dva 😉

mamina63
7. feb 2011

@barborka27 je mi ľúto ☹ ale ako píše tinki asi to tak malo byť ☹ ale neboj bude zase 😉

barborka27
7. feb 2011

@mamina63 veru.....asi to tak malo byt.....a uz sa tesime,ked budeme pracovat na nasej dalsej laske 😀

mamina63
7. feb 2011

@barborka27 ja som tiež podstúpila kyretáž pred štyrmi mesiacmi, ale niežeby som potratila, ale zo zdravotných dôvodov 😲 😝 ale urobili mi to na počkanie 😉 a ty si v nemocnici??? 😲

sssimi
7. feb 2011

Ja som z hnedým výtokom ležala týždeň v nemocnici a nasadili mi Duphaston. Skončila som na rizikovom, ale malú som v poriadku donosila.

barborka27
7. feb 2011

@mamina63 hej,som....v nedelu som prisla a zajtra ma pustia,dnes som tu uz bola zbytocne.....

barborka27
7. feb 2011

@sssimi lenze nam uz nebilo srdiecko ☹

sssimi
8. feb 2011

@barborka27 ja som reagovala na evvku, že ako to bolo u mňa. Vidíš niekedy je to len poplach a inokedy..... ☹ Je mi to ľúto. Do dnes si pamätám ten strach, keď som si všimla to špinenie. Nechceli ma ani pustiť z práce, muž doletel, odviezol ma a ešte som musela trpnuť v čakárni. Doktorka tiež vyplašená-no hrúza.... Ale nakoniec to všetko dobre skončilo. Neboj aj tebe sa to podarí. Hlavu hore!

barborka27
8. feb 2011

ja viem,je to tak 50 na 50 ako som citala.....a viem,ze aj nam sa to podari.....ved sa uz tesime,ako budeme tvorit to male stvorenie 😎

vodnicka
5. mar 2011

@evvkaa Ahoj ja som mala tiez hnedy vytok pocas tehu ale len na zaciatku ale bola som hned na rizikovom a lekarka mi predpisala utrogestan aj duphaston a pokoj na lozku a pomohlo mi to.,moja mam mi vravela nech nestresujem vraj sa vajicko uhniezduje v maternici.Drzim palce 🙂

evvkaa
autor
6. mar 2011

@vodnicka dakujem za odpoved uz od vtedy som ten vytok nemala to mi tiez vravela kamaratka a vsetko je v poriadku,dakujem 🙂

vodnicka
6. mar 2011

@evvkaa tak potom sa drz a davaj pozor na seba 🙂 🙂 🙂

evvkaa
autor
6. mar 2011

@vodnicka dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre