Je normálne, že v 11. týždni má bábätko len 2 cm?

mima12214
8. jún 2013

Zaujíma ma, že či to dieťatko nie je malé na to v koľkom týždni som. 🙂 11 týždni a má len 2 cm. ?🙂 Myslíte si, že je to normálne ?🙂 Prepáčte za preklep v názve :D

doliva
8. jún 2013

@mima12214 Dievčatká zvyknú byť menšie neboj sa nič dorastie len bud v kľude a oddychuj ani nieje pravda že je to od veľkosti bruška,každé bruško je iné 😉

mima12214
autor
8. jún 2013

Ďakujem..🙂 Tak dúfam, že bude v poriadku hlavne preto že som stále nervózna. Neviem čo robiť. Nech sa akokoľvek sa snažím nedokážem sa ukľudniť. Len nech je ten malý drobec v poriadku to je hlavné 🙂

lubikan
8. jún 2013

ano,presne si pamatam...prve tehu 10 rokov dozadu....9 tyzdnov,18 mm 😀

maryennn1
8. jún 2013

Tu je cca tabuľka veľkosti, ale každé bábätko je iné a inak rastie, myslím, že keby nebolo niečo v poriadku doktor ťa isto na to upozorní 🙂 Neboj nič, možno len posunutá ovulka a v skutočnosti ešte nie si v 11tt 🙂

mima12214
autor
8. jún 2013

lubikan ja len očividne stresujem keďže je to moje prvé bábo 🙂
maryennn1 ak sa mám úprimne priznať poriadne ani neviem v ktorom týždni som 🙂 9-10 ? naozaj presne to neviem. Je mi jasné že by som sa mala za to hanbiť 🙂

lucinkaa26
11. jún 2013

Myslím, že je to veľmi individuálne 🙂 Ja som bola min.týždeň na sone, bola som v 9tt + 2 a drobec mal 2,5 cm 🙂 Hlavne že je všetko v poriadku, netreba sa toľko strachovať 😉 Tiež je to môj prvý drobček, ale ukľudňujú ma všetci naokolo, že všetko bude super 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre