Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Je špinenie v 7tt v poriadku?

5. mar 2020

Ahojte som cca v 6-7tt a už v nedeľu sa mi objavilo slabulinké špinenie nebola to ani ako krv skôr taký výtok trošičku ružovkastá mala som to len po WC...potom asi v utorok večer zas len na papieri tiež minimum a teraz skôr mi to prišiel ako žltý výtok ak tam bola krv tak naozaj len nejaká kvapka...u lekára som ešte nebola objednaná som na utorok nechcem zbytočne panikáriť čo mu poviem veď nekrvácam...príde vám to normálne? môže to súvisieť aj s tým že sa naťahujem so synom, ktorý ešte sám nebehá? lebo ono naozaj to bolo len minimum s týmto by ma na pohotovosti vysmiali chceli by vidieť vložku a na nej by nič nevideli...Mali ste to niektorá tiež tak 🙂?

barboritta
5. mar 2020

Ano,bol to hematom.tiez v 7tt.kludovy rezim+lieky.dopadlo to dobre

autor
5. mar 2020

@barboritta ďakujem jasné že u mňa to nemusí byť to isté ale aj tak by som radšej už počkala až do utorka len pri malom kľudový režim nehrozí...

pink_lady
5. mar 2020

pozri, mnohe krvacali aj prudom a dopadlo to dobre a u niektorych - ako u mna - to bol zaciatok konca (potratila som v 10/11tt). Najprv som mala len hnede spinenie 1x za den, potom sa to potyzdni zacalo stupnovat. My sme mali uz aj akciu srdiecka

pink_lady
5. mar 2020

daj si magnezium, vyloz nohy, viac spravit nemozes...jedine by ti dr mohol este napisat progesteron na vkladanie, ale to vraj nie je dokazane ze to pomaha...proste ak je vsetko v poriadku, udrzi sa, ak je nejaka vyvojova vada, tak ...

alexandra2468
5. mar 2020

Ja som tiez mala. V 6tt a v 8tt, slabulinke spinenie. Nic to nebolo.

autor
5. mar 2020

@pink_lady ved to ze mi je jasne co ma prísť príde preto nechcem zbytočne letieť k lekárovi ďakujem 🙂

vikybotka
5. mar 2020

Ja som v 10 tt po sone prekrvacala doslova celý deň,potom ešte trochu spinenie na ďalší. Nič to nebolo 🙂

bibg
5. mar 2020

Ja som mala to iste. Hneď som bežala k dr a povedal že to sa len babo uhniezďuje a žltý výtok že mi začína infekcia pretože sa menia hormóny atd. Dal mi iba mastičku. Ale keďže som aj pri prvom mala to iste tak mi dal ascoturin 1x denne a kľúčový režim 🙂 držím palce a nestresuj sa 🙂

amy4567
6. mar 2020

Magnézium takto skoro určite nie, pýtala som sa na to doktorky aj ja a povedala že keď krvacam takto skoro že magnézium to ešte podporí.... Choď na pohotovosť radšej, aj ja som bola, dostaneš lieky na Udržanie plodu a pondelok utekaj k svojmu lekárovi 😊

lilivhm1
6. mar 2021

@vikybotka je tomu už síce rok ale chcem sa opýtať či to dopadlo dobre keď si tak krvácala. Ja som od včera panika stres pretože som bola včera na ultrazvuk zo spodu keďže som ešte len bola na kontrolu či som naozaj tehotná , dr vravel že nič konkrétne tam nevidí len niečo malinké čo by zrejme chcelo vyrásť,že sliznica vyzerá nádejne. Testy pozitívne, hcg zatiaľ slabé aké inak vravel že to vyzerá dobre mám prísť v pondelok. No po tomto ultrazvuku som pociťovala v podbrušku úplne bolesti ako pred ms a po pár hodinách som mala krvavé spinenie a neskôr vlastne slabé krvácanie akoby ms ale hrozne slabá. Trvá to zatiaľ od včera poobedia do dnešného rána a dosť panikárim. Podľa neho ak sa zadarilo tak som tak v 5 týždni. Viem že to ešte nie je isté ale aj dr vravel že ak boli testy, sliznica tak vyzerá a aj je mi teraz často zle, únava, citlivé a napnuté prsia tak neviem čo si o tom myslieť...