Kedy posielajú na PN v prvom trimestri?

zuzzii
28. okt 2008

Ahojte, chcem sa spytat, ci vas na poziadanie lekarka nechala doma na PN. Som v 4tt, mam za sebou 1 missed ab. a 1 UPT kvoli zdravotnemu stavu. V praci mam dost velky stres, navyse na buduci tyzden mame ist na povinnu ochutnavku vin a ja sa nemozem vyhovorit. Myslite, ze ak poprosim lekarku je sanca ze ma posle na PN-ku aspon na 2 tyzdne 🙂. Boli ste niektora uz v rannom stadiu na PN? Dakujeeem

candii
6. mar 2016

@moni244 ty si riadne zlata 🙂 clovek je rad ze nejaku pracu ma a nie este vyberat si 😀

candii
6. mar 2016

@zuzzii mna gyndos nechcel vobec vypisat a uz som bola v 24tt.. robim casnicku cize to nebolo jednoduche stat na nohach a obsluhovat.. vypisal ma bez problemov obvodak tak ak ta gyn. nevypise skus obvodneho

zuzzii
autor
6. mar 2016

@candii 🙂 pozri miju odpoved vyssie ;)

candii
6. mar 2016

@zuzzii sme skore no.. co uz 😂😂😂😂 prajem vela zdravia

bozkavatko
6. mar 2016

Baby tak ja som nechcela zakladat novu temu 😀 rak som nadviazala na staru 🙂

bozkavatko
15. mar 2016

Ahojte kocky tak prve vysetrenie mam za sebou. Som dnes 6tt+6 a dr mi urobil vcera len sono a mam prist 20.4. Som z toho zklamana ze sa do ukonceneho tretieho mesiaca nedozviem nic ine len to co aom vedela ze som tehu ☹ ako ste to mali vy? A na to ze pracujem 12 tky dlhy kratky tyzden a pracujem so zvieratami a s tazkym tovarom ako granule a pod mi len povedal ze tehu nie je choroba... Ja to chapem ale som na predajni sama mam narok na 1 pol h pauzu a desat rokov mam pco anovulaciu zkracovamy krcok a tak sa bojim aby sa nic nestalo ☹ mmam ist na pn alebo sa len modlit aby sa nic nestalo? ☹ poradte zienky prosim alebo am zmenit dr? Dakujem za kazdy nazor

katkup
15. mar 2016

@bozkavatko
Uplne ta chapem....mne byvalo od zaciatku velmi zle a v praci ma posielali domov, co sa nemohli na mna pozerat ako trpim... Riesila som to tiez s gynekologom, no ten ma vysmial, ze to dramatizujem, ze vsak mozem byt rada, ze mi je zle, ze aspon viem, ze som tehu a babatko rastie....no bohuzial moj stav sa natolko skomplikoval, ze uz nie som ani u toho gynekologa :(
Ak sa bojis o seba a babatko, tak skus ho zmenit a ak to by sa ti nepodarilo, tak skus este hladat pomoc u obvodnej lekarky, ona bola tehotna a urcite ta pochopi 🙂

bozkavatko
15. mar 2016

@katkup noo bojim sa o seba a babo. Jeden blby krok posmyk a tak proste mam stavy strasne ze tie zvierata su zo vselijakych prostredi a nikdy nevies a tu nic nie sterilne ani ked si umyjes ruky. Granule su zo skladu tam su urco polne mysy a proste som zmetena 😀 chcem aby ked konecne prislo mimi po dlhych rokoch trapenia to dopadlo vyborne 🙂 a ty si zmenila dr a je lepsi? 🙂 a mimi nemate? ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre