Kedy Vám začalo rásť bruško?

sixtine
28. júl 2009

Ahojte baby, chcela som sa opytat, v ktorom tyzdni priblizne Vam zacalo rast brusko? Kamoska este v stvrtom mesiaci nosila svoje bezne rifle a ja v 7tt mam uz celkom dobru oblinku na brusku. Je to mozne...? Ako ste boli na tom Vy?

rokycakova
7. sep 2014

Ahojte dievcata ,ja som bola uz od 6. tyzdna ako maly slonik gulaty a teraz v 13.mam brusko ako najmenej v 6.mesiaci.Tesim sa ztoho,uzivam si to,nech som ako hroch ved mam nato narok 🙂
Kolko zienok by to chcelo zazivat a nedari sa to, vsetkym drzim palce, je to krasne.
Navyse velke brusko znamena ze Vas nebudu tak tlacit krize,pretoze mimik sa nachadza viac v predu bruska a netlaci do chrbta 🙂
Nicoho sa nebojte,mala som rovnako obrovske brusko pri 1.milackovi,narodil sa s vahou 4.30 a meral 56 cm.Ja som ziskala 25 kg navyse,ale vsetko to odislo.Je zdravy ako repa a moc krasny a sikovny 🙂 Tak ziadne strachy nech to neprenasate na miminko 🙂

haslerka1975
7. sep 2014

od 6 mes to zacalo byt trosku vidno, kto sa lepsie prizrel

ivetoy
26. sep 2014

Som v tretiom mesiaci a mam brucho ako predtym.Zalezi to od pevnosti brusnej steny,povedal gynekoloch--ja som si pri prvom tehotenstve bola ista,ze mi zle vypocitali termin,lebo som nemala ziadne brucho a sla som na ultrazvuk hned dva krat..a teraz pri druhom je to podobne.Ideme na svadbu a obliekla som saty zo stuzkovej a mam 31 rokov...Je to individualne,niekomo vidno hned a niekomu az na konci ked je uz na porodnej sale ako mne 😀

24daniela24
26. sep 2014

Mne vykuklo po 20 tyzdni ale celkovo som mala male brusko v den temrinu porodu ked ma stretli znami si mysleli ze som v 6.mesiaci :D :D a ono som mala v brusku 50 cm babo a s hmotnosou 3500gramov :D :D

barbora1987
26. sep 2014

Ahoj mne narastlo brusko uz rok pred otehotnenim 🙂 takze teraz v 7 tyzdni ho len doplnam babatkom. Kazda tehulka je ina vobec sa netrap.

deina79
22. okt 2014

mne uz teraz 🙂

adela232
22. okt 2014

Ja som sa pri prvom vydávala v 5 mesiaci a nikto nevedel že som tehotná a bruško som ani v porodnici nemala take ozaj brusko a maly sa aj tak narodil ako valibuk Bali sa ze bude maly a mal 3350g. Je to velmi individualne. Teraz cakame druhe som v 9 tyzdni a citim sa nafuknuta ale nie je to este brusko neviem sa ho uz dockat 🙂

barbi2552
19. nov 2014

Ahojte 🙂 Tak ja som na to prišla túto sobotu, keďže menštruácia min. stredu neprišla tak už som vedela. U doktora som bola 17.10. ale tam ešte nebolo nič vidieť. Ale ja mám pocit, že to brucho mi už začalo rásť v 5tt :D U doktora som ešte nebolo nechávam si to na začiatok decembra, to by už malo byť všetko pekne vidieť 🙂 Ráno som už jedne gate neobliekla až som sa zhrozila. Keďže niesom z tých najtučnejších moja váha bola tak 46 možno, tak ma to teda riadne zaskočilo 🙂 a hlavne ja mám pocit, že to brucho už vyskočilo hehee... Možno je to len tým, že som pribrala skoro dva kilá 🙂 Tak uvidíme čím nás poteší pán doktor v decembri 🙂

lauricka
19. nov 2014

tak viditelnejsie v stvrtom mesiaci, aj pri jednom aj pri dvojickach, dovtedy som tiez mohla nosit bezne nohavice

vincurka
3. okt 2015

Ahojte, no ja som v 13t a bruško mam ako v 6 mesiaci a to nesrandujem !" Ani si neviem predstaviť ako ešte narastie 😧a to jem strašne ovocia a zeleniny !"

tomasko27
2. dec 2015

Ja mam mensie ako pred tehotenstvom a to pred dvoma tyzdnami na sone malo 22cm a 360g,troska nemam stoho dobri pocit ani nepriberam.

jubela21
16. dec 2015

@sixtine mne zacalo rast okolo 20 tt a naozaj vykuklo ako tehotenske az v 30 tt dovtedy som bola len trochu nafuknuta jak pri menstruacii 🙂

23nika93
16. dec 2015

Ja som v 19 tt a este nemam to prave tehotenske brusko mozno je to aj tym ze som od zaciatku pribrala cca 1kg ale k veceru uz vykuka maly pupcek 🙂

gabriela1991
16. dec 2015

Ahojte ja som v 8 tt a schudla som za cca tyzden asi 6 kg... brusko mam ale to som mala aj normalne pret... inak chcem sa spitay este nemam brusko ale vadi mi pas na nohaviciach a to aj led mam teplaky ci leginy je yo normalne??

lucassia
2. jan 2016

no ja som v 14 tyzdni a nic nevidno ....neviem ci j to tym ze som zvyknuta na moj pupek so šunčičkami alebo čo....kedy sa to rozbehne???

luci5
19. jan 2016

ahojte kočky. ja som tak v 4 týždni, u doktorky som ešte nebola. Ale bruško mi teda vyskočilo poriadne, myslím že už ho neskovám, kdežto pri druhej dcérke som také mala až v 4 mesiaci.. fu, tak dúfam že do toho 9 mesiaca nebudem až taká velká 🙂

maary11
19. jan 2016

@sixtine Ahoj ja som na tom bola presne ako ty 🙂 Kolegyni som pochvalila na chodbe sandale a ona mne brucho! a to som bola cca v tom 7tt. Mna sa dokonca kamoska spytala ci nie som tehotna, ked som o tom este ani sama nevedela, lebo sa mi strasne zvacsili prsia, test som si robila asi dva tyzdne po tom, tak sme sa poriadne nasmiali 🙂
A kamoska co rodila ako ja, mala brusko az v piatom mesiaci, dovtedy nosila svoje normalne oblecenie! Na jej svadbe (bola v tretom mm nikto nevedel, ze je tehotna, v pohode sa vosla do siat, ktore mala objednane davno predtym) a ja normalka brusko 🙂 Je to velmi individualne 🙂

maary11
19. jan 2016

@gabriela1991 Ahoj, ak ti to vadi, kup si radsej tehotenske rifle a leginy. Je normalne ze ta to tlaci, mna tlacilo vsetko, hlavne podprsenka, to bolo ako za trest! Doma som chodila skoro cely cas len v koseli/ domacich satach a nohavickach a poriadne sme kurili, aby mi bolo teplo (rodila som v marci). Komfort nadovsetko 🙂

gabriela1991
20. jan 2016

@maary11 ...ja chodim doma v priatelovych teplákoch a tricku taake pohodlne...

starka24
5. feb 2016

Ahojte ja som v 8tt a som nafúknutá ako balón vyzerám ako keby som bola v 6mesiaci ale nepribrala som ,ono to je podľa mňa individuálne

kamila7125
9. feb 2016

Toto je moj 9,10,11 a 12tt
Momentalne som v 13tom a rastiem ako s vody 🙂 pribrala som 0.05kg 🙂

gabriela1991
10. feb 2016

17 tt...

radinkaaa
10. feb 2016

@kamila7125 to cakas dvojicky ked mas uz tak velke brusko

mimka161
10. feb 2016

Ja som v 13tt a zatiaľ mám len svoje tukové :D ale ked si dám ryfle ktoré sa zapínajú až na páse a večer vyzlečiem tak ma potom riadne bolí brucho takže pásove nohavice mi už začali vadiť :D škoda že nemam ani jedny iné ..

kamila7125
10. feb 2016

@radinkaaa nie nie jedno je...bude riadny valibuk asi 😀

martina27777
10. feb 2016
Používateľ martina27777 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od martina27777.

@mimka161 toto je problem ktoreho sa bojim aj ja :P

lucassia
10. feb 2016

ja ked bude teplejsie kupim teplkay a budem teplakova kralovna 🙂

mimka161
10. feb 2016

@martina27777 no veru je to veľký problém :D lebo odznova nakupovať všetko sa nedá , len ryfle stoja okolo 50e takže ja pokupim len volake leginy a k tomu nejake predlzene trička ale tiež este nechcem zacat lebo neviem ake velke bude brucho este je aj zima a nechcem zbytocne kupovat zateplene takze teraz chodím oblečena katastrofalne :D

evittam
10. feb 2016

@mimka161 Tak kočky nekupujte v predajniach zameraných len na tehu módu - skúste pozrieť bonprix - ja som napríklad pri prvom tehu nejak veci neriešila - nemala som nejak veľké bruško a ani mi nič nevadilo ale pri druhom mi už všetky rifle aj nohavice vadili cca v 4.mesiaci - tak som sa "vybláznila" - a veľmi dobre som nakúpila v bonprixe - max.spokojnosť a prijateľné ceny. 😉

lucassia
10. feb 2016

ja som si kupila tehotenske za 15 e u činana tke celkom fajn pekne rifle a maju šnurku a taky vačok teda teplakovinu na rastuce bruško a aj to ma gumku s gombikmi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre