Kedy Vám začalo rásť bruško?

sixtine
28. júl 2009

Ahojte baby, chcela som sa opytat, v ktorom tyzdni priblizne Vam zacalo rast brusko? Kamoska este v stvrtom mesiaci nosila svoje bezne rifle a ja v 7tt mam uz celkom dobru oblinku na brusku. Je to mozne...? Ako ste boli na tom Vy?

vik_i
5. mar 2016

Čaute kočky končím druhý mesiac a som s takýmto bruškom, čo myslíte?

vik_i
5. mar 2016
kamila7125
5. mar 2016

To je v pohode. ..ja sice nemam foto bruska takto iba cez tricko v 9tt...kedze cinnost crievok sa zastavi brusko sa.nafukne...babo to zatial nie je neboj 😊 to je este veeelmi malinke na to aby ho.bolo vidiet 😊
Stastne a bezproblemove tehulkovanie prajem 😘😘😘

martina27777
10. mar 2016
Používateľ martina27777 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od martina27777.

@mimka161 buduce mamicky by mali mat odpustene aj modne prehresky :P

saski77
31. mar 2016

Ahojte. Ja som dnes zacala 8tt a mam nadvahu. Ale brusko rastie. Uz si to aj v robote vsimaju. Odkedy nefajcim ide to rychlo do sirky. Ale vaha je stale rovnaka.
Dufam, ze to ako tak utajim aspon 2 tyzdne :/

radinkaaa
31. mar 2016

Ka som prvorodicka takze mne zacalo az v 16 tyzdni ale nevravim ze teraz po tyzdni mam brusisko v pohode obleciem este rifle co som mala pred tym

autumn11
1. apr 2016

mne začalo rásť bruško tak okolo 18-teho týždňa a tak že bolo vidno, že je to tehotenské až okolo 20-teho týždňa.

2nika47
13. apr 2016

mne ešte bruško tiež skoro vobec nevidno ... a to zajtra začínam 19tt.. vyzerám iba ako najedená..

babatkoo
13. apr 2016

Mne po 16tt. Vtedy u bolo vidiet ze nemam iba pneumatiku brusnu 🙂

stefaniafurickova
13. apr 2016

Ja som bola v 11-12 tyzdny a doktorka mi hovorila ze vyzeram uz tak na 4-5 mesiac teraz mame 15tyzden a uz prv vojde do miestnosti brusko a potom ja doslovne kotol 😀 nechcem vediet aky budeme velky v 9tom mesiaci 😀 ,,, ale tak mam 150 cm a 50kg tak mozno aj preto to je na mne az tak moc vidiet 🙂

mimka161
13. apr 2016

@2nika47 ani ja som v 19tt nemala žiadne bruško tiež som len tak prejedeno nafuknuto vyzerala 🙂 a baby teraz mi už rastie ale stále ked sa na neho pozerám hovorím si že nech už mám vačšie a nech už vyzerá tak typicky tehotensky lebo moje nieje v tvare D ale B :D ale ked som dnes videla kamošku tá ma mesiac a pol do porodu hovorím si no keby chcelo moje brucho ostať taketo male , tá mala teda riadne velke až mega velke :D

2nika47
14. apr 2016

@mimka161 veru asi aj my budeme mať pred pôrodom take poriadne ale to vydržíme :D ja som už pribrala 6kg ale vidno to všade len nie na brušku :D to je ako naschvál..

tobnuf
14. apr 2016

Mne zacalo rast tak 24tt dovtedy som vyzerala ako pribrata.. a chyyyba brusinko :-/

1veverica
18. apr 2016

@vik_i ja si myslim ze je to ok 🙂

domina131
6. máj 2017

Ahoj baby chcela by som radu hlavne od tych ktore maju za sebou uz jedno tehu. Toto je moje druhe tehotenstvo a pri prvom som nemala ani naznak bruska do 18 tyzdna ked som isla rodit tak som mala brusko ako niektore baby v 7 mesiaci. Teraz som este len na zaciatku 7 tyzdna a brusko mam ako pri prvom v 18 tyzdni 😲 nepribrala som zatial ani gram na ultrazvuk idem az o 5 tyzdnov kedze zijem v zahranici a tu je to tak ze to bude moja prva kontrola vobec 😒 obavam sa ci to nemozu byt dvojicky. Napiste mi prosim vase skusenosti s druhym tehu ci je taketo brusko normalne alebo je to len nafuknute. Ked ja necitim ze by ma nafukovalo 😒

vik_i
6. máj 2017

@domina131 ahoj, osobne si myslím že si len nafuknutá a pri druhom tehu je to normálne ze budes mať skôr väčšie bruško😉

1veverica
9. máj 2017

@domina131 fakt nezufaj, pri druhom tehu je to uplne inak, ta maternica je uz po provom tehu inac natiahnuta, teraz sa proste vydula uz skor, je to normalne ze budes mat vacsie brusko ako pri prvom, drzim palceky

nikoletka286
9. máj 2017

ja som 11tt a uz mam taketo brusko

radinkaaa
9. máj 2017

@nikoletka286 wow dobre ja som mala taketo az v 21 prvom. je to tvoje prve?

madamcoco
9. máj 2017

@domina131 to nemusí byt pravidlo že v druhom tehotenstve je to vidno skor. Mne aj v druhom tehu bolo brusko vidiet až v 5 mesiaci. A teraz som pred porodom a brucho mám malé. Presne ako v prvom tehu.

nikoletka286
9. máj 2017

@radinkaaa ano moje prve babo 🙂

elly23
2. jún 2017

@nikoletka286 ja mam tiez velke a tiez prve cakam :D ja uz brusko mala v 7tt, sestre vykuklo az v stvrtom mesiaci a aj tak ma menšie brucho nez ja 😂

peppermint
2. jún 2017

@elly23 Je trosku nerealne mat v 7tt tehotenske brusko😉 Ved to ma babatko okolo 7 mm a maternica este nie je natolko roztiahnuta,aby brusko vykukalo😉

elly23
3. jún 2017

@peppermint tak asi je, ked ho mam 😀 teraz som na konci 9tt a rodina pozera na brucho ako keby som bola v 5tom mesiaci... A nie som sama, je viac takych teraz ;)

babls5
7. júl 2017

11tt nasho druheho tehu

nell_a
11. júl 2017

No baby, táto diskusia ma potešila, som v 7 tt prvého tehu a bola som šokovaná, že bruško už vidno..jasné, že to nie je ešte bábo, zrejme len nafúknutie a rozširovanie pásu ale prečo to nafúknutie je trvalé a nespľasne aspoň ráno?! :D

zu_zie
15. júl 2017

Baby my mame pomaly zaciatok 5tt a my takto. Co myslite?

babls5
16. júl 2017

@zu_zie v 5tt nieje mozne aby ti bolo nieco vidno ...maximalne moze byt nadute od vetrov 😂 az tak od 10tt a to pri druhorodickach ...

era777
16. júl 2017

@zu_zie v 5tt neexistuje ,si len nafuknuta ... mozno v 12tt nieco uvidis ,ale ako prvorodicka az neskor pravdepodobne ...

zu_zie
16. júl 2017

Nrvravim, ze to je babo, ale ze my vyzerame takto. Brusko, sa mi takto zacalo ukazovat. A vaha pritom klesa. 🙂 ale asi sa tu neda pridat normalne prispevok bez toho, aby to niektora nezosmiesnila, alebo neironizovala. Pri takomto nemam vobec chut sa s vami o nic delit...... esteze mam dobre priatelky 🙂
PS: niektoré sa mi tu vysmiali, keď som hned vedela, ze bube babatko, este dlho pred testom. Skratka som to vedela, ale zato ze u vacsiny z vas to tak nebolo, ste ma vysmiali a povazovali to za hlupost. Tu sa asi ozaj clovek nedocka prajnych a milych reakcii. Tak vas tu necham...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre