Kedy Vám začalo rásť bruško?

sixtine
28. júl 2009

Ahojte baby, chcela som sa opytat, v ktorom tyzdni priblizne Vam zacalo rast brusko? Kamoska este v stvrtom mesiaci nosila svoje bezne rifle a ja v 7tt mam uz celkom dobru oblinku na brusku. Je to mozne...? Ako ste boli na tom Vy?

gerci90
28. júl 2009

ahoj,,,mne zacalo tiež okolo 8 tt....a teraz som naq konci 15tt a už mi je ozaj cosi vidie,,ale ja som velmi chudučka tak to može být aj tým že len brusko sa mi gulati tak to je troska vidiet🙂))

lea132
28. júl 2009

Ahoj, mne brusko vykuklo az v 25 tt a to len trosku taka oblinka..A svoje bezne rifle nosim doteraz 😀

barbarka
28. júl 2009

sixtine, na mne uz bolo vidiet v tretom mesiaci. nie moc, no a cim dalej tym viac. na zaciatku piateho som uz nijako neschovala. bezne rifle som nenatiahla uz na konci druheho 🙂 je to individualne. niekomu vybehne hned a potom to ide pomalsie a dakto zase opacne 😉

alexandrah
28. júl 2009

ahoj sixtine, je to fakt individualne, ja este teraz nemam poriadne, a to koncim 5 mesiac, gate nosim stale svoje, este som tehotenske nekupovala. aspon usetrim...

slovakia13
28. júl 2009

mne v 20tt .....mam pocit ,ze spat som isla bez bruska a zobudila som sa s bruskom 😀 a to doslova 😵

bambulik76
28. júl 2009

Ahojte, ja som v 23 tt a mám malinké bruško. Na začiatku tehu som schudla 3 kg, a teraz mám 3 kg oproti pôvodnej váhe. Inak slovakia 13 , ty tiež na fotkách nemáš veľké bruško. koľko si pribrala? Bruško je podľa mňa individuálne a určite tam hrá úlohu genetika. 🙂

sssimi
28. júl 2009

Asi v 12tt som už mala mini bruško 😉

maja177
28. júl 2009

ja som mala nejak 12 tt tiez... to najmensie co mam vo fotoalbume je myslim v 12 tt fotene 😀

tami_tami
28. júl 2009

mne bezi 21tt a mam len taky maly naznak len tak ako by som bola nafuknuta v podbrusku - kto o tom vie si vsimne, kto nevie, este nic nevidi... ja som najskor zacala priberat tak sa to asi skrylo - neviem- ale cakam ze brusko zacne rast kazdym dnom 😉

ellit
28. júl 2009

ahojte buduce maminky, len pridam svoju skusenost. Mne vybehlo brusko az v 6 mesiaci a to si uz manzel myslel, ze ho klamem ze som tehu 😀

slovakia13
28. júl 2009

bambulik
+4,5 akurat to riesim na fore priberanie v tehot.-nejak sa mi to zastavilo 😖 uz 3tyzden mam tu istu vahu

miroslava89
28. júl 2009

mne vykuklo brusko niekedy v 14tt...a teraz uz vyzeram ako slon 😝 😵

susisus
28. júl 2009

Ja presne rovnako ako lea132 😀

jankaw
28. júl 2009

Mne take ozajstne brucho narastlo nikedy v siedmom mesiaci, do vtedy ked som mala volne tricko ani nebolo vidiet ze som tehotna, v albume mam aj fotky...

misskkaa
15. aug 2009

no ja som v 31tt a mam dojem ze mi brusko prestalo rast.. ☹ ..zda sa mi stale rovnake,pripadam si ako v 6mesiaci..ked sa opytam doktora povie ze je to vsetko v poriadku a ze mozem byt rada ze mam take male brusko,aspon mi nezavadzia...reku parada,ale dufam ze maly vo mne rastie ako ma....

saska73
15. aug 2009

sixtine mne začalo rásť bruško veľmi rýchlo, chcela som to v práci do 12 tt tajiť ale nedalo sa, asi v 9 tt som musela ísť s pravdou pred všetkými von, 2 najbližšie kolegyne si to všimli už skôr. A aj od toho 9 tt som si kúpila tehotenské rifle. Mám aj brušká nafotené v albume.

danocka
22. aug 2009

ahojte, no mne sa brusko zacalo ukazovat okolo 20.tyzdna...teraz som v 28. ale brusko nieje velke..z kazdej strany pocujem..no na to ze uz zachvilu to pride mas male brusko..obcas mi to az na nervy lezie...ale hlavne ze sme zdravy a podla doktora rastieme normalne...

zuzkaab
22. aug 2009

Mne narastlo take ozajstne tehotenske brusko az v siestom mesiaci. No ani na konci tehotenstva som ho nemala velke,ked som potom stretavala ludi uz s kociarikom,mnoho z nich sa cudovalo odkial mam babatko,lebo to na mne nebolo vobec vidiet 🙂

corasone
23. aug 2009

ahojte, mne zacalo byt vidiet brusko tak v 5 mesiaci no uz v druhom ma moje nohavice dost tlacili, necitila som sa dobre tak som si uz vtedy kupila tehotenske rifle a bolo mi super. teraz mam pekne brusko uz sa nam to krati len nech uz niesu tie horucavy

meinkonka
23. aug 2009

ahojky, tak ja som mala podozrenie, ze som tehu uz asi mesiac jednak preto, ze sme sa uz snazili a jednak preto, ze som sa pokusala schudnut a aj som schudla 2kg ale zdalo sa mi, ze z bruska mi nijako neubudlo praveze som ho mala akesi vacsie. a postupne sa zvacsovalo. ale ja mam asi dost velke brusko celkovo, som v 24tt a susedka sa potajomky pyta mm, ci necakame dvojicky 😅 vraj mam velke brucho 😅

vefi89
23. aug 2009

ja mam 14 tt za sebou a nie je na mne absolutne nic znat.Akoby som si robila srandu z rodiny.jem stale rovnako, ani nevolnost, ani unava...a predsa sa vo mne pestuje zivot

andrejusa
23. aug 2009

ahojte, asi záleží aj od postavy, ja som taká bacuľa a bruško mi je už pekne vidieť. V rifliach ani nie, lebo tie ešte sťahujú, ale radšej už nosím tehotenské a v tých už mám pekné guľatučké. Teraz ale vyzerá ešte tak, že ho mám z tlstoty, asi až o pát rýždňov bude mať ten správny tvar.

garicka
24. aug 2009

čaute

no my sme už tiež pekne narástli, som zvedavá aké miery budeme mať na konci tehu 😀 . ale nech je hlavne drobcovi dobre 🙂 ale som pribrala od začiatku tehu len nejakých 6 kg, možno aj preto mám väčšie bruško lebo pred tehu som po zime pribrala 😅 a ešte žiadne strie, (ťuk ťuk dúfam že som to nezariekla )

monika131
24. aug 2009

ahojky...
no mne vykuklo bruško cca v 12-13tt, ale to bolo vidno iba vtedy, ak som mala na sebe niečo veľmi obtiahnuté. A vidieteľne vykuklo cca v 16tt, a terz ho už vidno riadne. 😅

murinka
24. aug 2009

😉 ja som sa vydavala v 4.mesiaci a vobec som ziadne brusko nemala 🙂 v satach som vyzerala stihla ako prutik 😀 brusko zacalo rast az okolo 5.mesiaca

poseidonka
24. aug 2009

ahojte kočky no u mna to bolo podobne ako u moniky.....12-13 začalo a v 16 už bolo tiadne vidno a teraz hrúza malý slon

lucinka2702
25. sep 2009

ahojte...velmi pekne vas prosim o radu uz som druhy krat tehotna v 18tyzdni a cez den mam brusko jak slon a vecer ked si lahnem na chrbat tak mam brusko akokeby som ani nebola tehotna.je to normalne? 😉

atrami
25. sep 2009

Na mne to bolo snáď poznať hneď na druhý deň ako som ostala tehotná. Bola som horzne chudá - 47 kg, tak som vyzerala ako pavúk. V 5. mesiaci som mala už brucho akoby som išla rodiť. Ku koncu som bola ako slon-74 kg.

doublemamca
25. sep 2009

caute holky, ja som sa rozkysla hned na zaciatku teha,bo som prestala fajcit a aj som bola sfuknuta...ale brusko mi rastlo pomalicky, tak od toho 16tt uz bolo bezne vidiet,ze som tehotna - aspon ja som mala ten pocit

klauduska
25. sep 2009

mne zacalo vykukat v 18-19tt,ale kludne som nosila este svoje veci,pretoze ma to nijak netlacilo a neobmedzovalo....az v 21tt sa to zacalo rozbiehat,aj ked nie az tak,lebo ani teraz az tak velke brusino nemam.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre