Používame cookies. Viac informácií tu. OK
12didi12
autor
20. jún 2019

@12didi12 včera

12didi12
autor
20. jún 2019

@12didi12 dnes

monika20111990
20. jún 2019

@12didi12 boze dúfam ze nič zlé už zleho bolo dosť. Myslím na teba ale to ti riadne kleslo

12didi12
autor
20. jún 2019

@monika20111990 ďakujem pekne 😣 mňa už asi porazí

ladybug138
20. jún 2019

Ahoj, podla mna by hcg takto rychlo neklesalo, moze to byt aj tym kolko si vypila vody atd, ja som stresovala na zaciatku, stale som robila testy a velakrat boli tiez slabsie ako predtym...a uz som 35tt, tak by som hned nevesala hlavu, velmi drzim palce!!!!

kulumulu123
20. jún 2019

Test je velmi ovplyvneny mnozstvom tekutiny ktoru vypijes cim viac pijes 4-5h pred festival tym slabsi vysledok ☺

kulumulu123
20. jún 2019

Testovanim sorry prepisuje mi klavesnica

12didi12
autor
20. jún 2019

@ladybug138
@kulumulu123 no baby dúfam, že bude tak ako píšete lebo ďalšie trápenie by som už nezvládla 😣

simulienka22
20. jún 2019

@12didi12 och😞dufam že je to ozaj len pitný režim!
Radšej naozaj zbehnite k dr. Netreba nikdy nič podceniť.

deti95060810
20. jún 2019

na urgente jej ani nič nedajú...možno nejaké tabl. ,ale ak začína potrat tak to už nezastavia...

12didi12
autor
20. jún 2019

@simulienka22 no to dúfam aj ja aj keď až o toľko veľa slabší? Nezdá sa mi to 😣😭

marynsuny
20. jún 2019

@12didi12 ahoj... to som ja marionen...zmazala som si účet, lebo mi koňovanie nerobilo dobre, ale sledovala som ako sa ti ďalej darí, no a mala som problém si vytvoriť nový, aby som ti mohla niečo napísať :D som si to skomlikovala...hádam si pamätáš na mňa v skupine o IUI...no ale chcela som sa vyjadriť k týmto testom..ja som si robila takto testy a tiež ..jeden silnejší a na druhý deň bol slabší a ja už stres...nie je to dobré..ani to testovanie a sledovanie sa...ale chápem ťa...ten včerajší test si si robila nejak na obed nie? a tento dnešný ráno...naozaj je hcg veľmi ovplyvnené tým, koľko tekutín vypiješ...ja som mala slabú čiarku deň pred USG a už som videla katastrofické scenáre pred očami a na druhý deň na sone už bol gestačný vak...je pravda, že ja som si kúpila rôzne testy..nie vždy ten istý druh, ale prekvapilo ma, že na teste s horšou citlivosťou som mala silnejšiu čiarku ako potom na tom s citlivosťou 10...od toho momentu som si ani jeden test neurobila, lebo som zistila ako veľmi to ženu dokáže stresovať a práve ten stres je najväčším rizikom...kontrolu máš inak kedy? okrem dnešnej pohotovosti?

12didi12
autor
20. jún 2019

@marynsuny jeej ahoj 😊 no ved práve viem, že tymto stresom si robím zle ale nebudem asi pokojná kým už nebudem vidieť, že babo je tam kde ma byt 😣 skúsila som jeden ešte aj teraz poobede a ten už vyzerá lepšie, no každopádne pre svoj pokoj natú pohotovosť pôjdem a pekne dúfam, že už bude vidno, že je tam kde ma byt. Na kontrolu mam ísť v utorok ale muž od strachu volal z práce do CAR a povedali, nech idem natú pohotovosť alebo zajtra ráno tam. A ty si bola koľko tt keď bolo vidno gestačný vak??.. Inak ďakujem pekne za podporu 🤗

12didi12
autor
20. jún 2019
marynsuny
20. jún 2019

@12didi12 no čiarka vyzerá lepšie 🙂 podľa mňa sa nemusíš báť, lebo ak by sa dialo niečo zlé určite by nebola teraz silnejšia ako bola ráno...je to presne iba tými tekutinami a ty si dnes 17dpo, hej? mne bolo vidieť malinkú dutinku keď som bola 4+5, ale ktorý deń cyklu si mala robené to IUI?

diaalex
20. jún 2019

no baby nechcem vás strašiť, ale najsilnejšia by mala byť ráno a k večeru už slabšia.... mne napr. lekár hovoril, že vždy nech testujem ráno, lebo vtedy je ten výsledok presnejší... a ďalšia vec, HCG ti neklesá, ale stúpa každým dňom... podľa mňa by si mala ísť na pohotovosť nech ti pozrú hcg a potom to prever u svojho lekára ráno ... nech ti porovnajú či stúpa alebo klesá

12didi12
autor
20. jún 2019

@marynsuny no dúfam, že bude tak ako hovoríš 🙏.. Áno som a na IUI som bola na 17dc..

hennyinnsbruck
20. jún 2019

Uff no ťažko povedať... V tomto DPO by si mala mat koľajnice co ráno co večer podľa mňa.. Držím palce dúfam sa mýlim

12didi12
autor
20. jún 2019

@diaalex no ved to :( hneď ako príde muž s prace tak letíme na pohotovosť

diaalex
20. jún 2019

@12didi12 dúfam, že je všetko v poriadku, nechcem ťa strašiť :( ale ako píše @hennyinnsbruck hlavne v prvom 3mestri by si mala mať koľajnice vždy

12didi12
autor
20. jún 2019

@diaalex ved to ja si to všetko uvedomujem 😣 ach bože strašne sa bojím

marynsuny
20. jún 2019

@12didi12 určite si 4+5tt? nejako mi to nesedí...treba brať do úvahy aj to, že ovu bola až na 17dc...ja som mala na 14dc...poviem ti, že ja som koľajnice na 17dpo nemala....

12didi12
autor
20. jún 2019

@marynsuny áno podľa poslednej ms mi to tak vychádza neviem ako sa to ráta v prípade keď bola ovu neskôr :/.. MMM no tak potom dúfam, že všetko bude tak ako hovoríš

marynsuny
20. jún 2019

@12didi12 to ti potom zle vychádza...si menej ako 4+5...ale to nie je teraz podstatné..si 17dpo...ja viem, že som si test robila 16dpo a nemala som koľajnicu...kľúčové je aj tak hcg z krvi... to ukáže presne či hcg rastie či nie..nie tieto papieriky...držím ti palce a som veľmi zvedavá ako dopadneš, ale ja verím, že dobre ...držím ti palce 🙂

alilka
20. jún 2019

@diaalex to je taká somarina s tým ranným močom..😬
@12didi12 mne to tiež tak robilo..keď som testovala s ranným tak mi vychádzali slabšie testy a stresovala som (keďže som mala 2x mimomaternicove a 4x potrat)..a na poobedný moc boli omnoho tmavšie .čiže kluud..😉 a vôbec 17dpo nemusíš mať koľajnice. Tie väčšinou bývajú 20 a viac dpo..a na pohotovost pôjdeš a co?čo im povieš!?že máš slabé testy!?ešte by som počkala na tvojom mieste. Je veľká pravdepodobnosť že ešte nič neuvidia,keďže tvoje hcg podľa výpočtov nebude ešte cez 1000..držím prsty 😀

alilka
20. jún 2019

*3x mimomaternicove som mala.. nie 2x..😔
@12didi12

12didi12
autor
20. jún 2019

@alilka Ježiš no dúfam, že bude tak ako hovoríš lebo mne už je z toho stresu až zle od žalúdka 😣 nie kvôli tým testom ale kvôli tým bolestiam, už ma boli brucho aj keď sa idem nadvihnut z postele.. A strašne sa bojím toho aby sa neopakovalo to mmt

12didi12
autor
20. jún 2019

@marynsuny ďakujem ti strašne moc za povzbudenie 🤗 potom ti dám hneď vedieť ako som dopadla a ešte raz ďakujem 🙏

marynsuny
20. jún 2019

@12didi12 rado sa stalo...uz som si musela vytvorit ucet,aby som ti daco napisala :D ja som si tie posledne dva testy robila asi na 18. a 19.dc...boli to testy "maybe baby" s citlivostou 10..jeden som robila na 18.den cyklu niekedy poobede a na wc cikat som bola asi hodku predtym..samozrejme ze ciarka bola slabsia,ale na druhe rano ked som si robila,tak bola taka ista ako z toho mocu cez den..sice su to asi aj pofidernejsie testy...ja si kazdopadne myslim,ze keby sa tam nieco zle u teba dialo,tak ten druhy dnesny test by nemohol byt silnejsi...logicky by musel byt znova slabsi...a tiez si myslim ze na sone este nebude vidiet nic...nevychadza to no...jedine sa ukaze hcg z krvi..ale co im ides povedat? Ked im povies,ze ides kvoli tehotenskym testom,tak ich aj nastves...

marynsuny
20. jún 2019

@12didi12 aha...uz som precitala,ze ides kvoli bolestiam...snad nejdes zbytocne a vezmu ti krv na to hcg... 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli