Krvná skupina A Rh negatív a partner 0 pozitív

aduska_ba
8. feb 2012

Ahojte babulky vie mi niektora povedat nieci ku krvnej skupine A RH negativ a partner ma 0 pozitiv nieco ohladom tehotenstva a porodu??

muska
10. feb 2012

ahoj, pocas tehotenstva ti budu brat castejsie krv na zistenie protilatok - kedze partner ma rh pozitiv. Po porode zistia krvnu skupinu babatku, ak bude mat rh pozitiv, dostanes tusim do 72 hod. od porodu nejaku injekciu, ak negativ, tak je to Ok, nic sa nedeje. pa

janja2502
11. feb 2012

ano presne tak. Ja mam tak isto ako ty A minus a manzel 0 plus. Komplikacie neboli ziadne. 😉

misa7
11. feb 2012

Ahoj... ja mam momentalne ten isty problem som 0 negativ a manzel A pozitiv... Pytala som sa nato mojej gynekol. vraj si nemam robit starosti ,ze to bolo mozno pred 30 rok., ale v dnesnej dobe to uz maju lekari pod kontrolou a vedia velmi dobre co maju robit. 🙂

9bela61
3. dec 2012

Ahojte kcela by som sa spitať kde by sa dalo zistiť o najvzačnejšej krvi čo najviac a moja krv je AB negativ , tak neviem teraz ako sa to da zistiť alebo o nej čo najviac informacií.

martabalalajka
14. okt 2014

tiez mame takto krvne skupiny, tehotenstva som mala v poriadku, pri prvom to az tak neriesia az ked sa dieta narodi a ak s + tak pichaju nieco...komplikovanejsie je to uz pri druhom, ja som bola akurat 1 tyzden v nemocnici, kedze mi vzsli vysoke protilatky...ale nic sa neudialo, vsetko bolo v poriadku...

deina79
22. okt 2014

Ja som na tom bola takisto, brali mi castejsie krv a po porode mi pichli protilatku ;).

alica42
21. jún 2022

@martabalalajka ahoj mozem sa ta spytat ake vysoke hodnoty ti vysli ked si bola v nemocnici, a podarilo sa ich znizit?

martabalalajka
21. jún 2022

@alica42 ahoj. To si ja už nepamätám. Bolo to pred 12 rokmi 🙂

alica42
22. jún 2022

@martabalalajka mne vysli teraz v 12 tyzdni pozitivne protilatky, som z toho vyplasena co bude dalej.🤔 Co cakat

gabrielkaa
22. jún 2022

Presne tuto kombináciu mame my 🙂

alica42
22. jún 2022

@gabrielkaa ake myslis?rh negativ matka a muz rh pozitiv?

gabrielkaa
22. jún 2022

@alica42 áno ja som A negatív a muž je 0 pozitív

alica42
22. jún 2022

@gabrielkaa kolke si tehotenstvo, ja som mala prve tam bolo vsetko vporiadku pochli mi injekciu, potom potrat v 6 tyzDni tam mi zial pichnuta nebola, minuly rok porod mrtveho babatka v 34 tyzdni no protilatky boli vporiadku aj ki porode pichli vtedy a teraz sme si povedali posledny pokus a som 12 tyzden a zas mam problem s pozitivnymi protilatkami, vystrasilo ma to potom vsetko co som uz zazila,ze zas problem

gabrielkaa
22. jún 2022

@alica42 toto bolo 2 tehotenstvo. Prvé skončilo zamknutým potratom v 10t a tam to nikto neriešil čo a prečo. Druhé tehu v pohode. A dostala som injekciu potom…

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre