Májovky 2013 z Bratislavy

mici2
4. dec 2012

Ahojte kočky, zakladám túto diskusiu lebo neviem nájsť žiadne májovky 2013 v BA. Koľko sa nás nazberá? Ako prebieha Vaše tehotenstvo a do ktorej pôrodnice idete rodiť? 🙂

ajsenz
4. dec 2012

no škoda že z BA lebo ja som z levíc ale uvažovala som aj nad BA tak no hádam sa aj pridám hh 🙂

pupendo5
4. dec 2012

Tak sa teda pridavam 🙂 som z BA okolia, a rodit budem pravdepodobne v Ružinove kedže chcem aby ma rodil môj gyn a on "rodieva" tam.

arabeska
4. dec 2012

jeej tu je tem a tem na maj 😀 su tu majove prvorodicky aj normalne majovky.
ja som z ba ,termin mam v maji a rodit sa chystam na antolsku 😉

pupendo5
5. dec 2012

@mici2 a ty sa kam chystas rodit?

mici2
autor
5. dec 2012

@pupendo5 som z Ružinova, zvažujem medzi ružinovskou a antolskou, ale vyhráva u mňa zatiaľ antolská podľa hodnotení mamičiek a podľa vybavenia nemocnice...rozmyšľala som aj nad Kochom, ale za tie prachy mi to nestojí...vôbec neviem či sa oplatí zazmluvnovať niekoho...každý pôrod je iný...

pupendo5
5. dec 2012

@mici2 To záleží asi o tom či vo svojom okoli máš Dr ktorého tam chces a môžeš mat(veľa ich nerodi) a o vnútornom pocite. Ja tohto môjho poznám už dlhé roky a aj sestra u neho rodila 2 x a nevie si ho vynachvalit a ako na porodnika som na neho počula len samé chváli tiez. Osobne tam budem mat radsej niekoho koho poznam. Ale poznám baby čo rodili bez zazmluvnenia aj so a aj tak su pozitívne aj negatívne skúsenosti. 😖 Koch som vylúčila koli tomu, že ak by babu nieco bolo tak by ho aj tak prevazali do nemocky na novorodenecke. Počula som že antolska má najlepšie novorodenecke.

mici2
autor
6. dec 2012

@pupendo5 práve, že nepoznám žiadneho pôrodníka, preto si ani neviem vybrať ☹ máš to super, keď máš pôrodníka....inak ten Koch presne ako píšeš nejde o peniaze, ale nemajú tam potrebné vybavenia keby sa niečo zomlelo...

pupendo5
8. dec 2012

Tak zas ak by si chcela mat zazmluvneneho tak urcite zozenies dost referencii od bab aby si sa mohla pre niektoreho rozhodnut..

pupendo5
8. dec 2012

@mici2 Juj, zabudla som dat, ze je to pre Teba.. tak zas ak by si chcela mat zazmluvneneho tak urcite zozenies dost referencii od bab aby si sa mohla pre niektoreho rozhodnut..

maruskaaaa
11. dec 2012

Ahojte, ja budem tiež rodiť v máji. Rodiť budem v Ružinove, mám tam svojho gyn. 🙂

maruskaaaa
11. dec 2012

@pupendo5 Ahoj, môžem sa spýtať, ako sa volá tvoj gyn? Možno máme rovnakého 🙂

pupendo5
11. dec 2012

@maruskaaaa Dr. Andel, a ty máš koho?🙂

maruskaaaa
11. dec 2012

@pupendo5 dr. Papcuna 😉

dudi30
11. dec 2012

@mici2 tak je skupina prvorodičky májovky 2013 🙂 fajn skupina ...

pupendo5
11. dec 2012

@maruskaaaa hlavne nech vsetko dobre dopadne! A on má ambulanciu kde?

pupendo5
11. dec 2012

@maruskaaaa inak vies že mame asi termín v rovnaký den? Mozno sa stretneme v porodnici ;)

bulinka27
11. dec 2012

@pupendo5 ano Antolska ma najlepsie novorodenecke. Ja som tam rodila v sept 2011, mali bol patologicky novorodenec a dostala sa mu uzasna zdravotna starostlivost, sestricky, doktorky boli velmi zlate. Mala som zazmluvneneho Doc. Korbela, vsetko super, skvely odbornik, porodnik. Teraz sme opat tehu, takze opat Antolska, opat Doc.Korbel.... termin mam 26.5.2013...tak uvidime, zajta poradna, odbery.....uz by som rada vedela, ci bude mat Robko brata alebo segru 😀

maruskaaaa
11. dec 2012

@pupendo5 Veru, nech všetko dobre dopadne. On má ambulanciu v Ružinove - poliklinika na prízemí a tvoj kde?

maruskaaaa
11. dec 2012

@pupendo5 no to je super, možno sa fakt stretneme 🙂 Terén som už okukla, bola som tam minulý týždeň na amniocentéze a ležala som na oddelení šestonedelia, lebo nemali postele. Takže môže sa rodiť 🙂 Ty si prvorodička?

pupendo5
11. dec 2012

@maruskaaaa áno prvorodicka a ty? Fuuu, ja som sa bala amnio ako cert kríza, nakoniec nebola indikacia našťastie. A čo budette mat? Super🙂 tak môžeš preferovať či sú aj mile sestričky ;) a Andel má ordinaciu v Jury.

maruskaaaa
11. dec 2012

@pupendo5 Ja tiež prvorodička. Mali sme hraničný NT ultrazvuk - 2,4 mm. Krvné testy našťastie dopadli dobre, riziko DS sme mali 1:6100, ale kôli veku 35 a umelému oplodneniu + ten hraničný NT ultrazvuk nás zavial na amniocentézu. Bála som sa strašne, ale trvalo to fakt kratučko a môj gyn mi to spravil tak, že ma to nebolelo 🙂 Som rada, že je to za mnou, výsledky budeme mať 27.12, ale verím, že budú OK. Sestričky boli veľmi milé, prostredie sa dalo, bábatka stále plakali, mamičky pekne kojili, starali sa, videla som čerstvé bábatka, ako prevážali, bolo to také plné zážitkov. My keď sme boli na malom 3D ultrazvuku, tak drobec mal roztiahnuté nôžky a tak sme videli, že to bude asi chlapec, aj dr. sa tak tváril, takže n 90% chalan, ale na 100% to budeme vedieť z tých výsledkov z amnio toho 27.12. 🙂

pupendo5
11. dec 2012

@maruskaaaa práve som si prestudovala tvoj fotoblog ;) a došlo mi to že ešte neviete, tak držím palce - pre istotu, ale verím z vsetko bude ok!🙂)) ja stále rozmyslam či ísť na 3D alebo .. V pondelok idem do poradne a na orfolog uzv tiez horim zvedavostou ci zistíme čo to bude🙂

pupendo5
11. dec 2012

@bulinka27 fuuu, tak hlavne ze vsetko dobre dopadlo! tiez sme strasne zvedaví čo to bude 😀

maruskaaaa
11. dec 2012

@pupendo5 Ďakujem, aj ja verím, že to bude OK. My sme v 15tt boli na malom 3D ultrazvuku a bolo to nádherné. Drobca sme videli na veľkej obrazovke, bol neskutočný 🙂 Máme aj krásne foto a video. Ja idem 20.12 do poradne a potom tiež na ten morfologický. Tiež chceme na 100% vedieť čo to bude 🙂

pupendo5
11. dec 2012

@maruskaaaa 🙂)) tak vy čoskoro uvidíte z výsledkov na 1000% ;)

maruskaaaa
11. dec 2012

@pupendo5 No už sa teším, ale hlavne, nech je drobec zdravučký na ostatnom nezáleží 🙂

pupendo5
11. dec 2012

@maruskaaaa presne taaaak, to uz je iba ceresnicka na torte;) ako som písala, moc držím palce a verím že to bude v poriadku! 😵

nika37
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maruskaaaa
11. dec 2012

@pupendo5 Ďakujem, aj ja v to verím. Som rada, že som našla tehuľku, ktorá má rovnaký termín a bude rodiť navyše v Ružinove 🙂 🙂 🙂

pupendo5
11. dec 2012

@maruskaaaa aj ja ;) sa budeme podporovať! 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre