Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mávali ste rannú a večernú tehotenskú nevoľnosť?

mahalo
4. dec 2011

Okedy vstanem az do takej 12-13 hodiny mam nevolnost ktoru strpim len ked lezim. Vecer to zase pride cca od takej 9 hodiny az kym nezaspim. Takze som denne pouiztelna len zhruba 8 hodin 🙂 ma niekto skusenost s touto dvojitou nevolnostou? Ako dlho trvala a co ju zmiernovalo? Chcela by som sa vyvracat, no nejde mi to ani ked sa snazim. Od detstva som nebola vracavy typ a tazkost vo mne len poomalicky otupievala, tak ako teraz no uff.. 🙄

kkaattkka
20. mar 2017

Natrafila som na toto forum a som rada, ze nie som v tom sama. Teraz som v 13 tt to je moje druhe tehotenststvo a len cakam kedy to prejde. Doslova je to boj o zivot a to neprehanam - som uplne vysilena, unavena. Pravidelne vecerne zvracanie ma ubija. A potom tie pachy z nich ma napina. Strasne mi smrdi drogeria - avivaz, prasok na pranie, sprch.gely, sampon....atd. Je to uplne katastrofalny smrad pre mna. Pri prvom mi to preslo v 4 mes. Tak uz len cakam ako na spasenie. Vsetkym vam drzim palce.....musime to len pretrpiet a bojovat.

ferokrat
23. mar 2017

Dievcata, ostali mi tri zazvorove lizatka, dva torecan cipky proti nevolnosti a Ipecacuanha homeopatika proti nevolnosti, darujem, chce niektora?

ferokrat
23. mar 2017

uz darovane, neaktualne

martinkaq
14. dec 2017

Ja som v 7tt a je mi ťažko celý deň. Stále sa mi grga. Ráno aj niečo zjem ale potom mi je zle. Nevraciam-zatiaľ ale taký pocit mám akoby mi niečo tlačili žalúdok. Už sa bojím aj napiť vodu ale kúpila som si zázvor tak si idem skúsiť urobiť čaj. Dúfam ze toto nebude trvať dlho 😉

barbara21391
15. feb 2018

Prosssiiiimmmm pomoc som v 10 tyzdni a tak mi je zle a na odpadnutie ze us vise mesiac lezim v posteli nevlazem ist ani na wc 😪😢 neviem co to je stala ma taha na vracanie pijem zazvorovi caj nepomaha beriem lieky co mi predpisal lekar nepomahaju🤕😪😫

Tu začni písať odpoveď...

Odošli