Mierny tlak v podbrušku v 11. týždni

petulllienak
16. nov 2013

Dobry den mamicky som v 11tt a posledne 3 dni mam take tlaky mierne v podbrusku dalo by sa to prirovnat tak k svalovici ,alebo ked poblieva brucho pred menzesom ked polezim je lepsie,ale ked pochodim a nieco porobim je to hned to zacne poradte ze ci je to normalne a ze ci mozem normalne fungovat dalej co sa tyka beznych domacich prac atd Dakujem Vam vopred 🙂

nikuska386
16. nov 2013

Ja mam ten isty problem, ak chodim viac ako pat minut alebo stojim, tlak, pichanie. Tiez som 11/12 tt. Moze to predstavovat nejake komplikacie? :(

lucisko23
16. nov 2013

neviem kocky, ci su to nejake komplikacie, ale tiez som mala podobne tlaky v podbrusku, akoby take tahanie, a tiez som sa bala, ale bola som potom na poradni a s babatkom bolo vsetko ok. Doktor mi na to povedal, ze to zrejme maternica pracuje, roztahuje sa a pod. Bral mi v ten den aj moc a na druhy den ked som bola po vysledky krvi, tak mi povedal, ze mam v moci zapal, tak popijam brusinkovy caj a napadlo mi, ci ma to nebolelo aj od toho...

zuzi04
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikuska386
18. nov 2013

Dnes som bola na poradni, vsetko je ok, malicke je v poriadku, sa tam podla doktora "metalo" takze bol problem s meranim ale nakoniec sa podarilo 🙂 aj mi z monitoru zakyvalo :D tak hadam tieto nase obavy nie su opodstatnene 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre