Možný potrat v 7tt?

shellynda
14. sep 2019

Ahojte, idem do 8tt a dva dni som mala špinenie. Najprv hnedá krv, potom trochu červenej, ale včera už len ružové. Bola som u lekára a povedal, že plod je maličký, má 2,7mm a mam sa pripraviť na potrat, lebo jemu sa tak,, zdá,,... Žiadne nejaké vyšetrenie nerobil. Som presne 7t 4dni,ale to od 1 dňa posl.menštruácie, tak od opl.asi 5 týždňov... Dnes so mňa vyšlo niečo ako mäso, alebo koža asi tak 5cm dlhé, ale žiadne krvácanie a ani bolesti nám. Čo to môže byť?

sivana09
14. sep 2019

@shellynda zo mna vyslo plodove vajce v 10tt, ale s velkymi bolestami a krvacanim

77kacena
14. sep 2019

jednoznačne by som išla k doktorovi

mogaa
14. sep 2019

@shellynda tam sa nedá urobiť žiadne vyšetrenie....v tých začiatkoch sa plod udrží alebo nie....a keď tam už bolo krvácanie, tak zrejme to už vyzeralo na potrat....takže tam je aj odpoveď.....pár dní počkaj a opäť si urob test....

ivca88
14. sep 2019

Mohol to byt hematom, alebo uz začínajúci potrat. Viem ze sa to tazko počúva, ale je to v rukach bozich.
Ani doktor nepomoze.
Ak by si mala priliz velke bolesti, chod na pohotovosť.
Ale kedze si uz u doktora bola, tak by som oddychovala a cakala. Nič viac sa neda.
Drzte sa

mogaa
14. sep 2019

@shellynda môžu ti urobiť jedine sono ale to ti asi aj robili keď povedal že plod je ešte maličký...

shellynda
autor
14. sep 2019

@ivca88 ďakujem 😊... Ja práveže nemám žiadne bolesti vôbec, tak preto je to čudné. V Júni som potratila v 5tt, ale to boli ukrutné bolesti, ani vstať som nevládala a teraz nič. Aj test pozitívny aj prsia bolia rovnako, tak už len čakať treba... A ten hmatom keby to bol, tak teh.by bolo v poriadku?

shellynda
autor
14. sep 2019

@mogaa áno robil, ale nijak moc nekukal, lebo bol na odchode už a očividne som ho zdržovala, len povedal,, mne sa zdá,,že nežije asi

jaris84
14. sep 2019

@shellynda to mas co za doktora???

shellynda
autor
14. sep 2019

Bola som u neho presne pred týždňom a Mao 1,9mm a po 7 dňoch 2,7mm,tak rástlo, preto sa mi nezdalo, že by nežilo😥

shellynda
autor
14. sep 2019

@jaris84 joj... V pondelok idem k druhému, toto je hotová katastrofa ten jeho prístup... Druhý by sa snažil aspoň riadne popozerať a nie odhadovať,, asi nežije,, keď žena príde vylakana a s problémom

nikusiak9
14. sep 2019

@shellynda nie nahodou 2.7cm?

shellynda
autor
14. sep 2019

@nikusiak9 no takto mi to povedal🙄... Tiež som sa zamyslela nad tým

uzanka16
14. sep 2019

Držím palce ja som riadne krvacala červenou krvou akokeby som dostala MS aj také kúsky volacoho šli, ja na pohotovosti už bola istá ze na sonee nebude nič, nakoniec hematom, 2 mesiace v nemocnici a mam zdravého 2 ročného synčeka.

dzulli1980
14. sep 2019

Môže a nemusí to byť potrat ... ja som tak potratila, nemala som bolesti len raz asi minútu strašne intenzívna bolesť v oblasti krížov a točenie hlavy, pocit na odpadnutie, krvácanie ako pri slabšej menštruácii ... tiež zo mňa vyšlo ako keby "mäso" ... a bolo po všetkom.
@shellynda

lenkaaa25
14. sep 2019

@shellynda ja som mala bolesti. Dosť silné, kŕčovité. Držím palce aby bolo všetko o.k.🍀

lucia710
14. sep 2019

@shellynda ja som v zaciatkoch krvacala jasnou krvou a velmi som sa bala ci je vsetko ok. Nakoniec to bolo sposobene nedostatkom progesteronu. Dal mi tabletky so slovami to je maximum co mozem urobit teraz je to uz na prirode a este v ten den mi to preslo. Teraz sa uz tesim z 3 mesacneho chlapceka. Bez utrogestanu by som ho urcite nemala.

kattky
14. sep 2019

@shellynda ja som tak mala a isla som na pohotovost. Nechaly ma na pozorovanie

shellynda
autor
14. sep 2019

@kattky taký kus niečoho vyšlo? A bolo to v poriadku nakoniec?

kukulienka83
14. sep 2019

@shellynda to dnes z teba vyšlo? Ak hej, prečo nejdeš na pohotovosť????? Tam ta vyšetría aspoň, určite budú dôslednejši než ten dr u ktorého si bola. Ja by som nečakala...

ankare
14. sep 2019

@shellynda držíme palce!

tanya65
14. sep 2019

@shellynda ano radsej ist na pohotovost. Zo mna tiez cosi na zaciatku vyslo a mala som slabe spinenie. Nechali ma tam polezat,dali tabletky proti krvacaniu a pomohlo.

kattky
14. sep 2019

@shellynda ano len ten den som kus krvacala a nasadili mi duphaston a pichly aj injekciu na zastavenie krvacania. Tiez som bolesti nemala. A teraz mame 2 rocneho chapca

deti95060810
14. sep 2019

ja som krvácala nie raz, ale dokonca 3 krát...Bolesti som nemala. Krv bola jasná - čo je zle. prestala som mať problémy až v 5 mesiaci....Dcéra chodí do 8tr.

shellynda
autor
18. sep 2019

Tak ja už žiaľ som po potrate 😭. Dr. na sone už nevidel vôbec žiadny plod, vraj odišiel počas toho špinenia, tak sa dávam pomaličky dokopy a neskôr skúsime znova... Urobí mi hormonálny profil a uvidí sa že čo ďalej

kattky
18. sep 2019

@shellynda tak to mi je luto. Drz sa a prajem potom vela stastia pri dalsom snazeni. Snad uz vsetko bude v poriadku.

shellynda
autor
18. sep 2019

@kattky moc ďakujem a dúfam že ak sa podarí, tak už sa to nestane, ale báť sa budem určite až pokiaľ ho nebudem mať v rukách po tomto všetkom...

natalindaaaaa
18. sep 2019

@shellynda moja zlata, mrzí ma to 😢

tanya65
18. sep 2019

@shellynda to mi je luto. Drzim palce pri dalsom. Mna potom poslal doktor na hematologicke,endokrinologicke a imunologicke vysetrenia.

shellynda
autor
18. sep 2019

@tanya65 ďakujem, mne ide teraz robiť hormonálny profil a potom sa uvidí. Dúfam, že sa sa potom zadarí a bude to v poriadku

shellynda
autor
18. sep 2019

@natalindaaaaa 😥som to nečakala, myslela som, že to bude v poriadku. Dám sa dokopy a skúsime znova

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre