Možný potrat v 7tt?

shellynda
14. sep 2019

Ahojte, idem do 8tt a dva dni som mala špinenie. Najprv hnedá krv, potom trochu červenej, ale včera už len ružové. Bola som u lekára a povedal, že plod je maličký, má 2,7mm a mam sa pripraviť na potrat, lebo jemu sa tak,, zdá,,... Žiadne nejaké vyšetrenie nerobil. Som presne 7t 4dni,ale to od 1 dňa posl.menštruácie, tak od opl.asi 5 týždňov... Dnes so mňa vyšlo niečo ako mäso, alebo koža asi tak 5cm dlhé, ale žiadne krvácanie a ani bolesti nám. Čo to môže byť?

kattky
18. sep 2019

@shellynda Tak viem.co prezivas. Moje prve tehotenstvo tiez takto skoncilo a asi aj v takom tyzdni ako tebe a druhe ked som cakala tak som skoncila hned na zaciatku v nemocnici, lebo aj o to by som prisla asi no nastastie sa udrzal plod.

natalindaaaaa
18. sep 2019

@shellynda ja som sa tak tešila, ked som v skupine videla krásny graf aj testiky.. Vela sily, nabudúce to dopadne super ❤

elldonde11
18. sep 2019

@shellynda mne sa to stalo skoro tak isto ako aj vam .... bola som skoro 13 tyzdni tehotenstva a tiez bez bolesti a iba s krvacanim som potratila tiez so mna vypadlo kus tkaniva alebo ako to mam nazvat .... a tak isto ziadne vysetrenie nic vobec l

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre