Myóm v tehotenstve

monka665
17. jan 2015

Mile mamičky chcem sa opytat je tu nejaka , ktorej nasli ako mne myom v maternici?som v 27tt pred mesiacom nevidel lekar nič a zrazu som ja citila v bruchu akoby male tvrde vajce len meni polohu---ukazala som to gynekologovi pozrel na sono a ze myom 3cm...Je mozne ze mi ten myom tzv.beha?lekar tvrdi ze je to ok ze to je bezne ale obavy mam velke...

robin_claire
17. jan 2015

3 cm neni tak vela...ono myomy v tehu zvyknu rast, ale uz si v 22tt. ja som mala 2 do dvoch cm, a vobec ziadny problem, ono vraj zavisi aj kde je umiestneny. myomy su pomerna bezna vec, tvoj neni velky

robin_claire
17. jan 2015

Prepac v 27tt

danyelituska2
17. jan 2015

@monka665 ja som mala myom a zistili to až po pôrode, tehotenstvo bolo v pohode, a ano zaleži kde sa nachádza či v nútri alebo v stene

ocko78
17. jan 2015

danyelituska2@a mozem sa ta opytat co sa s nim stalo po porode ? Vybrali ti to..alebo co s tym riesili dalej ?

bielavila
17. jan 2015

@monka665 ahoj ja mam myom a som tehotna a jeden mi uz aj vybrali, tento co mam teraz mi nerobi ziadne problemy, ale pre predchadzajucu operaciu musim rodit sekciou. inak po kazdom porode sa myomi zlepsuju vraj 🙂

monka665
autor
18. jan 2015

no zienky len dufam ze je to myom kedze mi beha....a vravim citit to ako mensie tvrde vajce v bruchu....len ma zarazilo ze pred mesiacom nič nevidel a zrazu 3cm...ale dakujem za povzbudive pismenka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre