Nechceme vedieť pohlavie. Je tu ešte niekto taký?

ifkael
5. aug 2013

je v dnesnej dobe este niekto, kto nechce vediet pohlavie babatka v brusku? potrebujem sparingpartnera... kazdy to chce vediet, tazko sa mi potom drzi toho co chcem ja- dozvediet sa to az pri porode.

ifkael
autor
23. sep 2013

alebo lepsie povedane...vieme na co sme :D

ifkael
autor
24. sep 2013

a po konzultaciach ohladne mojej fotky zo sona...som natom naco som bola..niesom si ista, ze viem co mame v brusku. takze asi to tak ma byt, ze to mam nevediet.

pan doktor na sone uplne hrozny pristup, urazeny ze som od neho odisla a prisla len na 3D ultrazvuk- ktory do 3D ani nechcel prepnut, nedala si ani nahrat DVD a chcela len par fotiek a urcenie pohlavia... kontrolny zaber urobit nechcel, som rozhorcena z takeho pristupu.

maria.vinea
1. okt 2013

mne to povedala dr pri prvom dietati a ani sa ma nespytala ci chcem vediet pohlavie babetka, takze som nemala inu moznost.sama seba oresviedcam, ze teraz pri druhom t nechcem vediet tak dufam ze mi to moja netrpezliva zvedavost aj dovoliii. preto dam na mnohe nazory tu ze to budem na usg hovorit radsej dopredu a dorazne

sjuzan77
1. okt 2013

Ked som bola tehotna, rozhodli sme sa, ze pohlavie vediet nechceme a podarilo sa nam vydrzat az do porodu. Co ma vsak fakt stvalo, ze to nikto okrem mojich rodicov nechcel akceptovat, celu rodinu a okolie zaujimalo len to, "co to bude". A pri tom to vobec nie je dolezite, dolezite bolo, ze sa nam narodilo zdrave dieta. A najvacsie nervy som mavala, ked vsetci hadali pohlavie podla nevolnosti, pleti, vlasov, tvaru bruska a inych babskych povedaciek. Vsetko do bodky poukazovalo na chlapceka, takze ked sme volali svokrovcom, ze mame dievcatko, tak miesto radosti ostali v soku, pretoze uz mali nakupenu modru vybavicku 😀 😝

lucikos
16. okt 2013

Moja dcérka bude mať 4 týždne ale ešte teraz keď si spomeniem ako mi pôrodník oznámil "máte krásne dievčatko" tlačia slzy. Po tom dlhom vyčerpávajúcom pôrode som bola šťastná že som si to tajomstvo nechala utajené až do konca.

jankamgr
16. okt 2013

Ahojte žienky. Aj my sme boli tí, ktorí sme nechceli vedieť, čo máme v brušku 😀 Všetci okolo to riešili, všetci tvrdili, že bude baba, iba môj tatino mi raz pošepkal, že nech si hovorí, kto chce, čo chce, že on vie, že to bude chlap 😀 Ja som si to tiež myslela, kým ma mesiac pred pôrodom "nedostali" veci, čo mi poslala moja sesternica - obrovská krabica dievčatkovských vecičiek 😀 odvtedy som bola skalopevne presvedčená, že to teda bude Mišička 😀 štyri dni pred pôrodom som bola na prietokoch a tam mi pán doktor s úsmevom na perách povedal, že to bude riadny chlapisko 😀 skoro som odpadla, a tak mu vravím, že my nechceme vedieť, čo to bude. Jeho to zarazilo, pozrel sa znova na sono a že: "joj,ale od tejto baby budete musieť odháňať chlapov" 😀 😀 😀 😀 no tak to som nevedela, či sa mám smiať 😀 😀 😀 môj chlap hľadel na tú obrazovku, samozrejme sme netušili, kde čo je, ale snažil sa zistiť, či je pipíš, či nie 😀 😀 😀 no narodil sa nám krásny chlap, takže tatino mal pravdu 😀 😀 😀

sheila2004
16. okt 2013

Ja tak isto nechcem vediet 🙂

diusik
24. okt 2013

@ifkael ja som nevydrzala,musela som to vediet,tak so si spomenula na teba 🙂 budme mat tretieho chlapceka...
@sorciera24 nuz nevysiel tvoj vypocet 😒

partyzanka91
25. okt 2013

ahoj, taky bychom si to rádi nechali jako překvápko. Už taky kvůli tomu že se často pletou a pak je docela blbé koupit růžovou výbavičku a mít překvapivě chlapečka. Proto věci jedině univerzál a nebo i něco modrého, holčička mít modré může. Navíc je to jistě o dost krásnější když vám po narození oznámí: máte holččiku nebo máte chlapečka

maribell
17. jan 2014

ahojte baby tak ja som sa rozhodla ze toto tehotenstvo nechcem vediet pohlavie... to prve sme s manzelom vedeli ..ale teraz sa chcem nechat prekvapit ..😀 manzel to vsak chce vediet tak uvidim ako to vydrzim ked on bude vediet a ja nije 😀

patricia151
15. feb 2014

Ahojte 🙂 my sme len v 7tt a tiež sa rozprávame s partnerom o tom že sanecháme prekvapiť no myslím že to nevydržíme ☹ musíme to nejak zvládnuť a vydržať tak držte palce 🙂

kvietok89
13. jan 2015

Ahojte, končím tretí mesiac a s manželom sme sa zhodli že sa necháme prekvapiť. A ak by to náhodou pani doktorke nejako ušlo a nechtiac nám t prezradila, tak si to necháme len pre seba 🙂. Ale aj tak som zvedavá a bude to silný boj odolať :D

vera0123
13. jan 2015

Buduce maminy tak vam drzim palceky , z vlastnej skusenosti vam mozem povedat ze ked vydrzite dokonca bude to najkrajsi moment vo vasom zivote. My sme nevydrzali boli sme 2 x na 3 D sone kde jednoznacne je to chlapcek ...a buuuuum mame dievcatko. Ako kukala som jak puuk .... ze WHAT ????😃😃😃

agatulienka82
13. jan 2015

pri prvej som nechcela vedieť aj keď môj inštinkt mi šepkal, že to bude dievčatko a bolo 🙂 a teraz som bola presvedčená, že to bude chlapček a doktor mi povedal, že tam chlapca nevidí ale ani, že mi nepotvrdzuje dievčatko 😉 tak sme na tom istom nevieme 😀 no okolie to nevie pochopiť prečo nevieme, zvedavosť ich nepúšťa a hlavne svokru 😀 no tak ja sa teším, že čoskoro sa dozvieme, že čo sa nám ukrývalo v brušku a teším sa na ten okamih keď mi povedia mate dcérku alebo synčeka 🙂 🙂

ifkael
autor
13. jan 2015

@kvietok89 tiez som odhodlana vydrzat- hlavne po vcerajsom zazitku s doktorom, ze naco to chcem vediet.... Zacinam 4mesiac- to dame!

terry658
13. jan 2015

Baby z vlastnej skusenosti vam poviem,ze je krajsie nevediet. Ten pocit,ked porodite a idete vyskocit z postele len aby ste videli co to je 🙂 Neopisatelne. I cela rodina je s vami v ocakavani,co to bude. Kdezto,ked im poviete co to je len zhodnotia,ze uz porodila toho Alexa.Prosto ziadne nadsenie.

elizita
13. jan 2015

pridavam sa do klubu tych, co maju radi prekvapenia 🙂 vzdy som vravela, ze si to necham ako prekvapko a kazdy mi vravel, no pockaj, ked uz budes tehotna, nevydrzis... no nemam s tym najmensi problem a ani ma to nelaka.. manzel najprv chcel, no ma smolu kedze chodim na vysetrenia bez neho a nakoniec sa s tym tak stotoznil, ze je aj rad, ze bude prekvapko 🙂 nechapem tie divne pohlady, ked sa niekto pyta a my povieme, ze nechceme vediet... akoby to bola samozrejmost, ze ked to technika dovoluje tak samozrejme, ze to budeme chciet vediet.. niektori nas aj upodozrievaju, ze urcite my vieme, len nechceme nikomu povedat... 😀

kvietok89
3. feb 2015

Už teraz to na sebe vidim, že bude tažké odolať......ako ste ozvladli? nenechať sa ovplyvniť zvedavosťou? :D

david93
3. feb 2015

my sme chceli vedieť, ale drobec sa vždy natočil zadočkom a tak sme museli počkať až do pôrodu, rodina mi neverila, mysleli si, že im nechcem povedať a neustále ma bombardovali telefonátmi... bolo to dosť namáhavé
ale ja som cítila od začiatku, že je to chlapec a aj bol, aj meno sme mali hneď od začiatku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre