Neskutočné pálenie záhy

nikole_nicol
6. júl 2017

Ahojte baby, ženy 🙂
Prosím vás máte nejaké overené rady na pálenie záhy ? Už sa to nedá vydržať, pozerala som aj na internete ale radšej by som mala overené rady 😊
(Už som aj počula že keď páli záha tak malému rastu vlásky čiže asi čakám malú opičku 😀)

zuzik307
7. júl 2017

@nikole_nicol porodit😀 treba skusat, u kazdeho zaberie nieco ine, ak vobec...

pininka
7. júl 2017

Mna v tretom tehu strasne palila,bolo to hrozne, je to preto ze ti babo tak tlaci na zaludok. Tiez som si myslela ze sa narodi s vlasmi po pas, ale mala uplne holu hlavku,takze z toho to isto nebolo. 😀 Pomahali mi tortove oblatky, tie som jedla dost vela, ale hlavne som sa vzdy nejako hybala,aby sa pohla aj mala a netlacila tak. Mojej sestre velmi pomahala sulinka, ale ta vraj je uz tabu v tehotenstve,viem ze predtym sa nemohla len v prvom trimestry. Mne muz kupoval fatru,aj to mi dost pomahalo a acidofilne mlieko.

lavender21
7. júl 2017

Mne vždy najlepšie zabral Gaviscon Duo Efekt 🙂

simca06022011
7. júl 2017

je tu diskusia o refluxe... treba zacat stravou trosku, po malom jest atd. Inak len nejake protirefluxove pripravky z lekarne, ale mne ani to v tehu nepomohlo. A nepotesim ta, s vlasmi to nic nema :D

rakahaka
7. júl 2017

Jedine co zabralo ako tak boli tie pastlky Tums

bratislava2
7. júl 2017

Mne zaberali zo zaciatku surove mandle, potom uz len z lekarne tums alebo rennie na tom som ficala az do porodu. Porodila som a bolo po paleni zahy.Obe tehotenstva ma palila zaha, dovtedy som to nepoznala.. A k tym vlaskom, je to asi len povera, lebo obe deticky som mala holohlave 😉 zato kamosku nepalila zaha vobec a mala sa jej narodila s 5cm čírom 🙂

autumn11
9. júl 2017

mne pomáhál maalox a rennie tabletky. Ja som mala kyselinu celé tehotenstvo. Po pôrode akoby uťalo.

tajka1986
9. júl 2017

@nikole_nicol mne pomahalo obycajne plnotucne mlieko,najlepsie studene.

tiper24
9. júl 2017

@nikole_nicol soda bikarbona