Neviditeľný plod v 5+5tt?

janka_kubko
28. apr 2020

Ahojte, som aktualne v 5+5 tyzdni, bola som na prvej kontrole u lekarky. Videla plodovy vak, zodpoveda 6+1, ale plod nevidela. Stalo sa to niektorej z vas? Co to znamena? Som z toho uplne mimo, mam za sebou zamlknuty potrat na zaciatku tohto roka, dalsiu tragediu uz nezvladnem😢

jaruska_12
3. máj 2020

@kikaaa444 nie nie jednu dcérku mam 7 ročnú. A teraz by sme chceli a nejde to nejako. Snáď keď troska budeme myslieť na niečo iné tak sa to podarí. Snažíme sa od januára nieje to veľa ale ani malo 😪 tiež sa budem báť keď sa podarí na človeku to zanechá stopy 😪

zuzi15
7. máj 2020

@janka_kubko mne povedali (v nemocnici) v 7 týždni, že som potratila. Krvácala som a vak bol prázdny. Po dvoch týždňoch som sa rozkrvácala znovu a bum... Žiaden potrat. Malá má už 6 rokov.

janka_kubko
autor
7. máj 2020

@zuzi15 dakujem za povzbudenie. V pondelok idem na dalsiu kontrolu tak snad to dobre dopadne🙏🙏🙏🙏

janka_kubko
autor
11. máj 2020

Ahojte maminky, bola som dnes na kontrole a doktorka videla srdiecko🙏 Babatko je vsak o tyzden mensie ako by malo byt - podla MS som 7+4 a podla UTZ je velkost 6+4. Neviem co si mysliet, radost sa u mna miesa s obavami. Posunuta ovu je podla mna malo pravdepodobna, meriam si BT tak zhruba viem kedy... Mate skusenost ze babatko si to bez problemov dobehlo?

kikaaa444
11. máj 2020

@janka_kubko super teším sa 😘😘😘❤️❤️ A skúsenost nemám ale nie je to nič nezvyčajne , niekedy je babatko menšie niekedy väčšie .. dokonca aj o dva týždne 😊 tohoto sa vôbec neboj .. ja mám termín Porodu o týždeň a aj v našej skupine majoviek je veľa žien ktoré majú bábätka menšie a je to všetko v priadku 😊 určite to bude dobre 🙏🏼😊

janka_kubko
autor
11. máj 2020

@kikaaa444 ach, dakujem, budem verit ze to je v poriadku a dobehne si to🙏🙏🙏

hennyinnsbruck
11. máj 2020

@janka_kubko mam.... Viem kedy bola ovulácia a tiež bolo menšie o týždeň. Neviem doteraz prečo to tak bolo. Ale všetko bolo v poriadku 😉😉😉takže sa nemusís báť.

janka_kubko
autor
11. máj 2020

@hennyinnsbruck dakujem, dufam ze to bude tak aj v mojom pripade🙏🙏🙏

hennyinnsbruck
11. máj 2020

@janka_kubko bude určite 😉

tncka
11. máj 2020

@janka_kubko ja som bola 7tt a tiez skoro nic nevidela,bola som potom o 2t. Letela si tam zbytocne skoro a teraz sa hlavne nestresuj

janka_kubko
autor
12. máj 2020

@hennyinnsbruck prosim ta mozem sa este spytat - v Tvojom pripade bolo babatko cele tehu o ten Cca tyzden mensie alebo si to v niektorom tyzdni dobehlo? Mna este myli, ze gestacny vak sa vyvija primerane tyzdnu, len to babo je tam take malinke...

hennyinnsbruck
12. máj 2020

@janka_kubko takto :lekárka vypočítala tak ako vypočítala a ostalo to celé tehotenstvo tak👌👌

janka_kubko
autor
12. máj 2020

@hennyinnsbruck dakujem za odpoved☺️

janka_kubko
autor
25. máj 2020

Tak len davam vediet, ze zial moje tehotenstvo neskoncilo dobre. Kontrola v 10. tyzdni ukazala, ze babatku uz nebije srdiecko... asi sa to od zaciatku nevyvijalo spravne. Je vsak vela pribehov, ktore koncia pozitivne a tak drzim palce vsetkym, ktore po babatku tuzite🙏

daniela2227
25. máj 2020

@janka_kubko je mi to strašne ľúto 😔

janka_kubko
autor
25. máj 2020

@daniela2227 Dakujem❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre