Nízké ph pupečníkové krve

paja_paja
4. jún 2015

Ahoj maminky, jdu si k vám pro radu a taky abych se trochu uklidnila. Narodilo se mi miminko, ale porod nebyl podle mých představ. Měli jsme pH pupečníkové krve 7,07. Dnes jsem byla u mojí gyndařky a ta se té hodnoty lekla, ale začala hledat v papírech a v den kdy jsem rodila mi ráno dělala ktg které bylo úplně v pořádku, i průtoky pupečníku byly na jedničku, takže mě uklidnila, že miminko i když mělo nižší pH po porodu, tak že to bylo akutní, tzn. že ráno mělo ještě hodně kyslíku, takže by neměl být žádný problém.(rodila jsem ten den v noci.) I v porodnici mi ještě dělali večer doplerův test a ten byl taky v pořádku. Prcka si po porodu vzali na novorozenecké ale do 5 hodin už jsem ho měla u sebe a byl už jen se mnou. UTZ mozku bylo v pořádku. Příští týden jdeme na neuro, ale dle pediatra se jeví OK. Bude nám 8 týdnu, paseme koníčky, psychom. vývoj je ok, smějeme se, papáme a pěkně přibíráme. Je tu nějaká maminka která měla podobné problémy?? Jen doufám že na neuru dopadneme taky dobře…

paja_paja
autor
20. jan 2016

?