Plodový vačok je stále prázdny

ituka37
9. mar 2019

Ahojte, 8.3 som bola u doktora s pozitivnym testom a videl vacok velkosti 7-8 mm objednal ma o dva tyzdne a vacok stale prazdny a zvatseny na 14mm...mam prist o 3 dni a ak tam noc nebude tak ma chce poslat do nemocnice na cistenie...tyzdne tehotenstva mi nehovoril a podla MS sa nemozem riadit lebo mam nepravidelnu niekedy aj 45-50 dnovu...chcela by som sa spytat ci mate niektora podobnu skusenost a ci je tam nejaka sanca este. dakujeem

jamimka
9. mar 2019

Ja som bola v 6tt, bolo vidno tiez len vak, potom o tyzden a uz potvrdil ma, tiez som mala 14mm. V 7+3 som bola na cistenie. Prve tehotenstvo som v 6tt mala viditeľný aj plod s akciou.

osky
9. mar 2019

Vola sa to anembryomola-bezplodove tehotenstvo.
Popros lekara nech pocka este tyzden.
Ak potom nic,tak uz len to cistenie...alebo cakat,kym sa to pusti samo.
Mna poslali 2x do nemocnice,kym si boli isti a cakali sme az do 9 tt.a drzalo sa to teda...a rastlo ako blaznive,len stale prazdne.
V 9tt povedali,ze uz za to neberu zodpovednost ,lebo ma to moze ohrozit na zivote.a poslali ma na kyret😴

ituka37
autor
9. mar 2019

@osky ano ja by som chcela urcite este pockat, uz len to ze moja MS je uplne nepravidelna ma ubezpecuje ze by to mohlo byt stale v poriadku

miriamapalino
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ituka37
autor
9. mar 2019

@miriamapalino ahoj, no skus pockat ze ci sa to spusti viac alebo ci pridu bolesti a ked tak za pohotovost nic nedas. Radsej by dom asi isla

miriamapalino
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blontimka
10. mar 2019

@ituka37 už je to dlho. Onedlho sa začne rozpadavat. Ak jes duphaston bude ti zbytocne rast. Vysadila by som všetko.

ituka37
autor
10. mar 2019

@blontimka neberiem nic okrem kyseliny listovej

blontimka
10. mar 2019

@ituka37 za 2 týždne ak sa neobjavil plod je podľa mňa dlho. Myslím, že ide o anembryolu a osobné by som počkala, či sa nezacnes čistiť sama.

ituka37
autor
10. mar 2019

@blontimka uvidime, necham tomu urcite nejaky cas a ak by to bolo tak ze je to anembryola tiez by som bola radsej ak by to odislo same. No dufam ze to bude ok

ituka37
autor
10. mar 2019

@osky ano urcite pockam a navstovim este jedneho lekara a uvidime

blontimka
10. mar 2019

@ituka37 choď k takému čo ma kvalitne sono a hovori na rovimu. Su medzi nami profesionali, ale aj taki ktori pod tlakom matiek udrzuju jasny MA,....Veľa sil

blontimka
13. mar 2019

@ituka37 ako si dopadla?

ituka37
autor
13. mar 2019

@blontimka ahoj, tak bola som v pondelok, vraj ziadna zmena potom zrazu ze sa to same nici ze to je nic a nakoniec mi povedal ze to ma tendenciu rast a nie zmensovat sa tak som bola uplne mimo....a dal mi papier na kyretaz..dnes som zacala spinit tak som isla na pohotovost, tam mi zobrali hcg ktore bolo skoro 6800, spravili ultrazvuk a povedala mi ze urcite by to neukoncovala este a pockala. Mam pockat do pondelka ak by teda neproslo krvacanie alebo bolesti ci horucka a ist zase k svojmu na hcg a ultrazvuk. Dokonca ako prve mi povedala ze mam myom 20x16mm ...co on nevidela nepovedal mi to

blontimka
13. mar 2019

@ituka37 a čo keby ti tak merali hcg či rastie? Toto co je zase za prístup lekárov. A ešte si isto dostala nejaký progesteron

ituka37
autor
13. mar 2019

@blontimka na pohotovosti mi nepredpisala nic a povedala , ze mam ist v piatok a ak vydrzim tak v pondelok na krv na hcg..ze je skoda ze on mi vobec hcg nebral, ze by sa mala aspon o co opriwt teraz

blontimka
13. mar 2019

@ituka37 presne tak... odflakol to... Veď od hcg sa odrážajú ....

ituka37
autor
13. mar 2019

@blontimka no ved prave 😠

osky
14. mar 2019

@ituka37 presne ako u mna...
Aj moje rastlo ako blazon i hcg stupalo.napriek tomu to bolo prazdne.
Nechcem ti brat nadeje ale uz to trva pridlho,ja myslim ze uz z toho nebude nic.
Co sa tyka sona-normalny gynekolog nema vzdy taky podrobny pristroj ako mavaju v nemocnici.
Ale teda myom by vidiet mal-urcite i videl,len nepovedal.
Na pohotovosti kazali vtedy cakat i mne-lebo oni nevedia ako to bolo predtym,nemaju z coho vychadzat ,pre nich je to prve vysetrenie,takze kazu pockat.
Pokial uz spinis,je to podla mna jasne.
Vela sil zelam.a neboj,to neznamena,ze aj dalsie tehu bude take.
Obcas sa to skratka stane.

ituka37
autor
14. mar 2019

@osky ano je to osud no 😊 nechame to nech sa stane co sa ma

blontimka
14. mar 2019

@ituka37 mne pre istotu pri tejto diagnóze nikto nemeral hcg. Ja som ale jedno dieťa už mala a vedela som kedysi som otehotnela takže mi bolo Jasné, že to nemôže byť prázdne...... 7+4 už malo bit srdce. Doktor mi vtedy pichol injekciu na udrziavanie a ja som bola nasrata ako delo. Isla som k inemu .... ten mi to jasne povedal ....potom som sa bala Ze sa to uz same nespusti. Ale oustilo sa a vycistila som sa sama.

blontimka
14. mar 2019

@ituka37 toto je ze vraj typická geneticka vada. Možno sa objednaj na genetiky a sprav halósperm... toto sa môže opakovať.

mata.g
30. máj 2019

@ituka37 ahojky a prosím ťa ako to dopadlo s bábätkom? Sestra prežíva niečo podobné tak by som jej chcela dať trošku nádeje 😊

timtim2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre