Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Po zákaze od imunologičky som otehotnela

janulienockanr
20. mar 2019

Ahojte baby už som. Tu viackrát písala po 2 opakovanom potrate som zostala opet tehotná co som vôbec nečakala že to príde tak rýchlo lebo pred tým som mala aj vyše roka problém. Otehotnieť a teraz sa to stalo po 5 mesiacoch...Na základe všetkých vyšetrenie ktoré som mala dobre všetky mi len imunologické zakázala zostať tehotná keďže ešte nevie akú liečbu mi nasadiť.. Tak mi predpísala vitamín D co mam v papieroch napísané že telu chyba. A teraz nastáva to ze sa jej bojím povedať ze sa mi podarilo otehotnieť. Mam strach co bude od d.najde sa tu niekto co dopadol tak ako ja ďakujem. Baby

catherinah
20. mar 2019

Preco Ti zakazala otehotniet? Beries nejake lieky?

janulienockanr
autor
20. mar 2019

@catherinah nie neberiem. Okrem. Vitamínu D3 nič iné... Až po obere krvi po dobrá ti tohto vitamínu mi zisti ze ako bude postupovať a co mi dat akú liečbu....zatial.nemma žiadnu liečbu len nemám zostať tehotna do toho odberu....

viky7
20. mar 2019

uz si tehotna... uz s tym nic nespravi... uz len dufat a verit, ze to dobre dopadne

janinah
20. mar 2019

tak ti tu liečbu teraz nedá,máš právo ju odmietnuť a dr.samozrejme musí vedieť,ž esi teh,,,teh. má prednosť

romiada
26. mar 2019

@janulienockanr no tak snad Ti neda po holej jak malemu decku 😉...ved si dospela. Budete musiet riesit teda aku liecbu nastavit vzhladom na Tvoj stav.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli